Opinie o Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud w Dzierzgoń

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud w Dzierzgoń

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako Operator w mieście Dzierzgoń. Chcę zarabiać 3900 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Czekamy na aktualne wpisy odnośnie przedsiębiorstwa Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud w miejscowości Dzierzgoń, może ktoś z osób wie coś o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud - Dzierzgoń

Firma Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MURARZ-TYNKARZ, Dzierzgoń - Styczeń 2022
  • OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO, Dzierzgoń - Styczeń 2022
  • KIEROWNIK BUDOWY, Dzierzgoń - Grudzień 2021
  • KOSZTORYSANT BUDOWLANY, Dzierzgoń - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Słowackiego 30
    82-440 Dzierzgoń
  • NIP: 5791797249 REGON: 192663941

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarosław Adam Borzym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jar-Bud