Awiata Sp. z o.o.

Opinie o Awiata Sp. z o.o.

zniechęcony

właściciel firmy to głupOlak - próba rozmowy z tym osobnikiem na jakikolwiek temat - jest bez sensu. Zwłaszcza próba rozmowy n/t zaplaty za pracę

amator pracy

rzeczywiście nie zapłacił ? prośba o email: usernet@widnowslive.com

Pracownik byly

Witam nie polecam tej firmy nikomu na rozmowie o pracę facet obiecuje złote góry ale nie ma nic liczyćna wypłaty nie ma co liczyć tylko na jałmóżne

Oszukany
@Pracownik byly 25.08.2015 20:17

Witam założyłem sprawę temu oszustowi jeżeli jest ktoś chętny do pomocy mi w mojej sprawie bardzo o informację na maila juniorusss@op.pl pozdrawiam

amator pracy
@Oszukany 21.09.2016 20:40

nie pierwszy ale zapewne nie ostatni.... warto pomóc ..Teofilowi zejść już z rynku pracy.

marcin

firma nie uczciwa. Trzeba sie prosić o swoje ciezko zarobione pieniadze, a prezes to wogóle z innego światu

Zostaw opinię o Awiata Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awiata Sp. z o.o.