Opinie o Ogród Łobzów Dekoracje w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ogród Łobzów Dekoracje. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogród Łobzów Dekoracje o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogród Łobzów Dekoracje w Kraków

Jaki jest wkład kierownictwa Ogród Łobzów Dekoracje w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Anonim Nowy wpis

Nie ma wkładu żadnego. Atmosfera jest nie zdrowa jeśli kierowniczka nic nie robi tylko zgania pracę na innych a sama tylko pojawia się jak młoda lub starsza była szefowa pojawi się znienacka na sklepie lub zapleczu. Kierowniczka tak się podlizuje że kabluje na pracowników, oszukuje przy rozmowach kwalifikacyjnych na temat pracy, wynagrodzenia, godzin pracy czy innych dodatków finansowych. W tej firmie nie ma rozwoju jeśli po 3 miesiącach zwalnia się pracowników. Jak może być dobra kierowniczka dla reszty osób pracujących jak co chwila chodzi do młodej szefowej i godzinami gada o ludziach tam zatrudnionych. Co usłyszy to już dzwoni jak przedłużacz. Lub spędza swój czas prywatny z właścicielem??? To nie jest normalne działanie w funkcjonowaniu firmy. Lepiej unikać tam zatrudnienia a jak pracujesz tam to kierowniczki. Załoga jest zgrana i super się dogaduje no chyba że chaos wprowadzają 3 najwyższe osoby które czepiają się o wszystko , to jest potem czasem zgrzyt. Ale po szybkim rekonesansie wiadomo o co chodzi i ekipa już się na siebie nie złości.

Anonim Nowy wpis

Nie polecam. Praca fizyczna, ciężka i często w kiepskich warunkach pogodowych (zimno, deszcze, upały i duchota) fizyczna, ale sama w sobie fajna, zwłaszcza jeśli ktoś lubi rośliny i pracę przy nich. Ekipa współpracowników w większości w porządku i pomocna, niestety dużą rotacja powoduje, że ciężko się integrować. Warunki socjalne w porządku, szatnia i stołówka z wodą, kawą, herbatą i mikrofalą do dyspozycji. To tyle z pozytywów. Niestety atmosfera terroru, jaką tworzą właściciele psuje wszystko... Starsza szefowa to znudzona życiem samotna emerytka, żyjąca tylko firmą (mieszka na terenie)uwielbiająca szukać dziury w całym (celowe chodzenie i szukanie czegoś, do czego może się przyczepić albo się na kimś wyżyć to tylko mały wycinek jej działań). Traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) albo uczniów z podstawówki ktorych trzeba karcić. Jeśli pracownika nie polubi to ta osoba będzie mieć (usunięte przez administratora) i każdy jej krok będzie sprawdzany, ale jeśli polubi to pracownik może robić wszystko i nie zostanie mu zwrócona żadna uwaga. Młodsza szefowa rządzi głównie sklepem i też ma swoje za uszami. Z kwestii formalnych, umowa zlecenie ze stawką godzinową (18-20 zł/h) zawierana najczęściej na 3 miesiące, o umowie o pracę nie ma co marzyć (ma ją tylko garść stałych, wieloletnich pracowników) z najniższą krajową. Przy rozmowie kwalifikacyjnej stawka nie jest podawana albo podawane są kwoty, które później nie pokrywają się z rzeczywistością. Ogólnie, jeśli masz żelazne nerwy i chcesz je trenować to możesz spróbować ale lepiej poszukać czegoś innego niż (usunięte przez administratora) Ogród Łobzow.

Anonim Nowy wpis

Jak ci brakuje wrażeń w życiu to się zatrudnij w magicznym łobzowie. ,, starsza szefowa,, czasem traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora). Wszyscy pracownicy (zatrudnieni na sezon) na szklarni mają różne stawki mimo że każdy robi to samo. A o UMOWIE O PRACE to tylko się słyszy. Jak ci mało to biegnij tam i poczuj ten klimat.

Pracownicy zazwyczaj na sezon, więc typowo studenci itp. Dla mnie była to fajna praca dorywcza dla studenta. Ciężka, bo to nie tylko rozmowa z klientem ale też noszenie ciężkich rzeczy itp. Ale było przyjemnie wśród tej pięknej roślinności i dzwoneczków dzwoniących na wietrze. A w sklepie wewnętrznym bardzo fajna atmosfera takiego spokoju, często jakieś kadzidełka puszczane :) Jedyne co to nie jest to raczej praca na stałe i trochę jest zamieszanie jeśli chodzi o pracę. I rzeczywiście jest ogromny strach przed właścicielką wśród pracowników.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ogród Łobzów Dekoracje? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ogród Łobzów Dekoracje?

Ile jest zmian w Ogród Łobzów Dekoracje?

Maria

pracownicy do produkcji roślin 7-15, pracownicy sklepu 9-18

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Ogród Łobzów Dekoracje w mieście Kraków? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

Nie polecam, wszystko wygląda kolorowa z zewnątrz, a w środki cyrk na kołkach. Duża rotacja pracowników o tym świadczy. Zatrudniają ludzi tylko jak sezon z potem się pozbywają :). Wypłata nie adekwatna do pracy po 10h 6 dni w tygodniu.

Zaba
@Anonim

Totalnie się zgadzam. (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym, umowy to śmiech na sali. Nie ważne jakie masz wykształcenie i jak bardzo się znasz na roślinach, jak szefowym się nie spodobasz, traktują cię jak najgorszego robola. Zatrudniają tylko na sezon wbrew temu co mówią.

Pani Beata

Zespół pracowników często pod wpływem alkoholu lub narkotyków czuć też dużego kaca przy obsłudze klienta. Pracownicy nie wyglądają na wypoczętych może ze względu na długie zmiany? Gdy wchodzi właścicielka widać strach w ochach pracowników dość niekomfortowa sytuacja, gdy jedna z pracownic mnie obsługiwała i właścicielka obserwowała nas z daleka z aparatem poczułam lekki dyskomfort zakupów. Ceny są bardzo wysokie nie każdy produkt jest adekwatny do jakości. Ceny roślin dość mocno zawyżone i często z chorobami niestety :( . Sklep w centrum Krakowa fajny duży wybór lecz szkoda mi pracownic które pracują za (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ogród Łobzów Dekoracje - Kraków

• Jak się pracuje w Ogród Łobzów Dekoracje?

Zobacz opinie na temat firmy Ogród Łobzów Dekoracje tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ogród Łobzów Dekoracje