Opinie o Euro Plus w Tièl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Plus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Euro Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Plus w Tièl

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Euro Plus?

niewazne

Nie ma zadnych premii ,nagrod , dodatkow

Aaa

(usunięte przez administratora) Zmuszanie do pracy w nadgodzinach zrobisz 200-300 godzin w miesiącu a wypłaca za 160 reszta idzie na poczet kar. (usunięte przez administratora) jedna wielka melina. Nie dajcie się ludzie nabrać i omijajcie tą firmę z daleka. (usunięte przez administratora) Co tydzień interwecje policji i pobici pracownicy wszystko co ludzie piszą to prawda. (usunięte przez administratora)

maluch
@Aaa

kiedy wypłacane są nadgodziny?

Joker

Ta Agencja to poraszka sama (usunięte przez administratora)

Anonimator

Heee fajnych macie pracownikòw jak (usunięte przez administratora)a co zmieniliście mu teraz zakład pracy.... nie dość że przed pracą pije to na pauzach również to robi codziennie i po pracy jak jeżdzi pod sklep kolo danej firmy tak jak weekendy i święta jak robi jedną osobą tej firmy i go odbiera i odwozi nawet jak go oddwozi ta odobe to jeżdzą pod sklep i w trakcie jazdy piją i do tego sprowadza na firmowy domek człowieka który u was nie pracuje tak jak 25-04-2020r i tak jak w święto króla jak pracował i teraz w ten weekend było tak samo i ciekawe że jutro gdzie cała firma ta ma wolne przysługujące to on i ta osoba idą niby do pracy otp heee i będzie pewnie jak za każdym razem jak będą pracować pijać i brać alkohol z firmy itp a najpierw z domu żeby się zaopatrzyć tak jak w tą sobote co była .nawet jak może pieć każdy piątek zaliczany że pracuje niby do godz 16 bo tak nie jest bo po 15 kończy cała firma i po tem już wiadomo co robią itp itp.W aucie z euro plusa ma pwłnk puszek i po chowanych piw po calym samochodzie i nie tylko.Takie osoby jak Grzegorz Żabka trzeba dalej zgłosić itp. Nawet teraz był by sprawdzony alkomatem to były by wykryte promile hehhh tylko to musiqł by mieć robione przed pracą o godz.7.00 rano po tem na 2 pauzie o 10:00 i 12:30 zamiast z wszystkimi siedzieć to siedzi w aucie itp itp Ale jak na razie ciągle tej osobie na sucho przechodziło więc robi i postepuje tak jak sobie chce

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro Plus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
???????? euro syfie !!!

Straszna melina jednym słowem lepiej w(usunięte przez administratora)(byłem widzialem) pokoje 2 to raczej garderoby Max 2 na 2 metry A reszta pokoji po 6 lub 8 osób A na lepsze jest to że to ten lepszy hotel gdzie mieszkają Ala koordynatorzy co na niczym sie nie znaja czyste buraki (żurek i gryzli) o tym 2 hotelu nie wspomnę nawet 40 osób na jednej sali przedzieleni tylko szafkami (Adolf w Tiel) taka nosi nazwę była tam kiedyś stajnia dla koni i z tego zrobili Ala hotel warunki tragiczne A płaci się po 300 € po 100 km do pracy w której przerzuca się około 20 ton cegły za stawkę 10€ brutto nadgodzin Nie wypłaca A są przymusowe płaci na koniec roku po 5 € wieczny (usunięte przez administratora) niesprawne auta kuchnia dużo nie ruzni się od ubikacji taki sam (usunięte przez administratora) i nic nie działał prysznice 5 na 250 osób na hotelu nie robiłem zdjęć bo brało obrzydzenie ( ściany spluczki A nawet ona dosłownie obsrane) nie rozumiem jak może taki (usunięte przez administratora) istnieć w Holandii jeśli jesteś z okolic Śląska , lub z opolskiego musisz jeździć ich transportem za który płacisz 130 € Z tego żurek i ten drugi biorą z tego po 5 € od osoby na tylu ludzi trochę się uzbiera praliki płatne transport do pracy płaty 4 € dziennie jednym słowem dno to nie koniec bo przysięgam na wszystko że jeszcze narobie tej firmie opinie wszędzie gdzie się da i oczywiście zgłoszę to do instytucji w Pl jak i w Nl do usłyszenia euro (usunięte przez administratora)

Barbara

Mam prośbę, byś rozwinął swoją wypowiedź odnośnie pracy w Euro Plus. Póki co, Twój komentarz nie wnosi dużo informacji, a dużo osób zagląda na forum, by zapoznać się z konkretami. Jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Jeśli napiszesz coś więcej, będzie to nieoceniona pomoc dla osób, które planują wysłać tam cv.

Barbara

@Lysy na forum gowork podawanie nazwisk osób pracujących w firmie jest niedozwolone przez regulamin. Takie wpisy mogą być skasowane przez administratora serwisu. Zachęcam do zapoznania się z panującymi tu zasadami i do przestrzegania ich w kolejnych wpisach: https://www.gowork.pl/regulamin

Banan

A i jeszcze jedno wysłało mnie tu biuro Good Job z Wodzisławia śląskiego chyba nie wiedzą co tu jest za (usunięte przez administratora) dobrze że jadę dziś nawet do pracy nie poszedłem jak widziałem warunki kto przijedze to się przekona sam i ostry zapierdol

Banan

Witam przyjechałem właśnie wczoraj 4.03.2018i dziś 5.03.2018 zjerzdzam do Polski po tym co zobaczyłem wysłali mnie na hotel Gustaw niby Arnold wygląda to jak obuz do Żydów albo obora krowy tam można wpuścić a nie ludzi a w Zetten hotel tak samo wielkie (usunięte przez administratora) pokoje brudne małe szok zarobki do bani dużo godzin porażka to wszystko prawda co pisze na opinach nie ryzykujecie wyjazdu tu bo ja ino straciłem na tym pozdro

Podpowiedzcie jak pracuje się z nimi?

Nie pijący

Właśnie wróciłem z tego syfu i pozdrawiam kilku normalnych ludzi. Firma kibel aż nie wierzę że ludzi którzy tam długo pracują tyłek nie boli bo ich ruch. Na wszelkie sposoby. Prawda że Adolf to syf a jak ktoś ci mówi że pokoje 4 osoby to znaczy boksy cztero osobowe jak dla koni, nawet trochę cele w pierdlu przypominają, prywatności zero,co weekend melanż. Pijany jak wydmucha to dostaje karę pieniężną którą z jego pensji zabiera sobie szefostwo a i tak idzie do pracy.Nie daj się nabrać na stawkę godzinową bo to teoria na papierze normalnie musisz robić normy i to z kosmosu od 10 do 14 palet na zmianę czyli od 16 do ponad 20 ton dziennie kostki lub cegły a płaci ci jakieś 8 euro na godzinę. Pozdrawiam wszystkich ludzi bez większych ambicji którzy ochoczo z uśmiechem na twarzy sponsorują swoim zdrowiem i siłą roboczą tego ciapatego Holendra. Ogólnie firma powinna iść pod sąd pracy a szef powinien do końca życia układać tą kostkę za 8 euro na godzinę 14 palet dziennie.

@Nie pijący

Co ty (usunięte przez administratora) to chyba w innej firmie byles.

Jacek

Witam właśnie mam zamiar wyjechać pierwszy raz do Holandii do -PLUS Retail Middenbeemster. Czy ktoś coś wie ?

ENDRIUENDRIU1975

witam czy ma ktos adres emailowy do europlusa zeby wyslac emaila do nich ???

Ludzie przecież niżej wszystko pisze

żurek

Każda sztela potrzebuje swojego donosiciela

haha

z tych 130 euro to 20 pobiera Europlus za to że załatwili Ci dojazd bo nie możesz jechać innym przewoźnikiem

Zur

Własnymi busami? Na pewno nie wynajęte autobusy za które trzeba płacić 130 euro

Gustaf Adolf

powiem krótko, po wszystkich dziwnych odciągnięciach - 240 euro za łózko miesięcznie i jak zjeżdżasz na 2 tygodnie na urlop to i tak odejmą Ci ta kwotę za to że masz zarezerwowane łózko, następnie 4 euro dziennie że dowożą Cię na zakład, 2 euro za korzystanie z prali, 25 euro za kołdrę i poduszkę, 35 euro za buty, czapkę i koszulkę wychodzisz 50 euro za dzień pracy w którym na zakładzie jesteś 9 godzin a zapisują Ci 8 ponieważ odejmują przerwy na herbaty i śniadanie. Także miesięcznie wychodzisz 1000 euro od których musisz jeszcze odjąć 160 euro za transport z i do Polski oraz koszt jedzenia które zakupisz w Polsce - czyli na czysto przy dobrym układzie zarobisz na czysto za miesiąc ciężkiej pracy, w której dziennie przerzucisz około 15 ton cegły 650 euro - jak komuś pasuje zarobek takich pieniędzy to powodzenia.

moni

Witam czy ta firma ma swoja siedzibe takze w Polsce czy tylko kontakt w Holandii jak tak to dajcie jakies namiary ,dzieki za info

cgla

tak jak wszyscy pisza to jest prawda zurek jest taki jak smakuje czyli nie do zjedzenia z zepsuta kielbasa bylem zobaczylem uwiezylem juz nie pojade tam jest osrodek dla uchodzcow reszte macie napisane

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Plus - Tièl

• Jak się pracuje w Euro Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Plus?

Euro Plus