Opinie o Euro Plus w Tièl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Plus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Euro Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Plus w Tièl

Daniel ???????????? Nowy wpis

Czy zatrudniacie w wieku 42 lat

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Euro Plus?

Anonim Nowy wpis

Koordynator z hotelu (usunięte przez administratora) do kobiet kiedy zadałam pytanie zaczął na mnie krzyczeć nie polecam pracy przez tą firmę w lokacji łóżka piętrowe brak lodówki i poszanowania przez przyjmujących do pracy wstyd że jeszcze takie miejsce nie zostało zamknięte i nie przeprowadzono kontroli sanitarnej.

Co jaki czas w Euro Plus można ubiegać się o podwyżkę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro Plus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Przemo

Mam pytanie som tam pracę tylko na nocki

Ma ktoś nr tel

Szukam kontaktu z biurem

Ja sam widząc warunki mieszkaniowe a już parę lat robię w Holandii

?
@Ma ktoś nr tel

Kontaktu niebedzie bo firma jest (usunięte przez administratora) i niewarto tam iść pracować bo przełożeni wyrzucaja na noc z chotelu

Tam jest jedne wielkie (usunięte przez administratora) byłem i pojechałem na drugi dzień do Polski bo kto żyje w takich warunkach wywieźli mnie wtedy do jakieś studoly gdzie pełno ludzi boksy porobione jak do koni kto tam zajeżdża to sam się przekona tak się jeszcze traktuje ludzi w Holandii wstyd

Xxxxxxxxxx

Przyjechałem do tej firmy pani z Polski mi zapewniała że tymczasowe zakwaterowanie i w poniedziałek mnie przewiozą na inne zakwaterowanie a tutaj na miejscu okazało się że zostaje na tym zakwaterowaniu zostałem zrobiony w (usunięte przez administratora) zostałem okradziony jedzenie mi ukradli laptop zginął torby były przegrzebane nie polecam nikomu tej firmy ja się jeszcze tego samego dnia zawinąłem podziękuję za taką współpracę

Delirr

Witam! Pracowałem w EuroPlus aż 4 MIESIĄCE! Tak, właśnie tyle. Przez ten okres (a nawet już w pierwszym tygodniu) potrafiłem dostrzec alkoholizm, który jest widoczny gołym okiem na terenie całego Zetten (HOTELU). Oczywiście zgodzę się z opinią innych ludzi, że ćpunów tam nie mało bo nawet sami Holendrzy nimi są, tylko szkoda, że wszyscy zapomnieli o legalizacji w tym kraju. Większość ludzi młodych tam pali i pije ..(usunięte przez administratora) Jeśli szukasz PRACY i CHCESZ PRACOWAC (bo przecież za granicę jedzie się zarabiać) to jak najbardziej polecam to biuro! Sam pracowałem tylko 4 miesiące ale z każdej wypłaty byłem bardzo zadowolony. Jestem osobą, która też lubi wypić jakąś zimną Bavarię, polecieć do Coffiku w Tiel (bo jest taka możliwość) i zapalić co trzeba ale nigdy nie przytrafiło mi się jechać pod wpływem alkoholu (bądź innych substancji odurzających) do pracy. Jeśli chodzi o nadgodziny (bo przecież jechałem tam po pieniądze) to nie było najmniejszego problemu żeby w piątek po pracy podejść do Grizzli'ego bądź do Żurka i poinformować go, że chciałbym jeszcze zarobić ... przed 22:00 dawał znać z kim i na jaką miejscowość jadę do pracy na następny dzień. Przytrafiło mi się nawet nie raz jechać na nockę (z piątku na sobotę) zaraz po tym jak wróciłem z pracy w piątek o godz. 19:00 lub 20:00. Jeśli chodzi o pracę to nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń ... ROBOTY JEST OD GROMA TYLKO TRZEBA CHCIEC PRACOWAC. Patrząc na te komentarze osób, które nawet nie potrafią się podpisać lub wypełnić formularza, który jest wręczany im podczas pierwszej wizyty w zetten to aż śmieć mi się chce! Wszystkim, którzy jadą do Holandii w celach zarobkowych polecam jak najbardziej EUROPLUS! Nadgodzin i pracy w normalnym wymiarze jest od groma, bardzo dużo osób, którzy nie piją i leja na tą całą alkoholizującą się śmietankę towarzyską, która przyjechała tam żyć a nie pracować bo do Polski nie jadą bo ich zamkną. Jeśli jesteś osobą sumienna i pracowitą a także nie jesteś podatny na zjebane społeczeństwo i masz swoje zdanie to jak najbardziej to biuro jest dla Ciebie. Jak wcześniej wspomniałem pracowałem tam 4 miesiące i nikt nie miał do mnie żadnego "ale". Nawet jeśli budzik mnie nie obudził bo niekiedy rozwalony po robocie nawet go nie słyszałem to zawsze przyszedł kolego z pracy, który wpadł i mnie budził. Bardzo pozytywnie wspominam EuroPlus i pozdrawiam WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW O NISKICH NUMERACH, KTÓRZY WOLĄ PRACOWAĆ NIŻ WYPOWIADAĆ SIE W POSTACI NEGATYWNYCH KOMENTARZY NA TEMAT TEGO BIURA NIE POSIADAJĄC ANI KSZTY SZACUNKU DO PRACY. Same negatywne komentarze? Człowieku ... jeśli jesteś ogarnięty, nie nakurwiasz wódy i nie jarasz 10 gram trawy dziennie to jedź! POZDRAWIAM!

JAJKO

pracowałem ełro plus i nie warto robić nad godzin bo tak nie doceniom ztej strony gural byłem zawsze czeżwy nigdy nie zaspalem jedzilem ałtem na expluton hentnie pracowalem usciwie puł roku a umowy nie przedłużyli a predłuzali kapuśiom i alkocholikom ćpunom kturzy latali do zurka

W
@JAJKO

Z umową masz rację, ja z kolegą pojechałem na urlop w sobotę ale innym busem a nie ich od razu w poniedziałek mieliśmy telefon od P K żeby nie przyjeżdżać już bo umową na się niedługo kończy i że jest kwarantanna (głupie wytlumaczenie). Musieliśmy specjalnie jechać po pozostawione ubrania . Nie masz racji co do nadgodzin bo mimo że zatrzymywali w tzw banku wypłacili nam wszystko

niewazne

witam . zlodzieje i tyle pracowalem tam, dwukrotnie pobrano mi kare po 100 euro za nic. odzywac sie nie mozesz bo cie zwolnia, Po powrocie z polski robia ci testa na covida za co kasuja 100 euro gdzie w holandii test jest za darmo, Na domkach po 8 ludzi gdzie wg przepisow moga byc maksymalnie trzy inne nazwiska zameldowane,reszta na czarno bo wiadomo nielegalnie.Alkoholizm pelna geba. Nie mozesz przyjmowac gosci.Kierowcy bez prawa jazdy jezda.Dziwie sie ze taka firma jeszcze prosperuje i nikt sie tym nie interesuje.Czytalem czy warto tam wyslac CV to juz odpowiadam jakie CV jak oni ludzi biora jak leci sam bylem swiadkiem jak brali ludzi zlapanych na ulicy ,zadnej weryfikacji jak cie okradna to ci powiedza jak pilnowales, syf omijac z daleka.Przyjmujac sie do tej firmy pozbawiaja cie jakichkolwiek praw do ktorych masz prawo. w 3 kabinach myje sie ok 150 ludzi jeden po drugim,pokoje 2x2 doslownie.Praca w cegielniach gdzie przezucasz kilkanascie ton kamieni jak nie zrobisz tna ci godziny.

W
@niewazne

Z tą cegielnia to kłamiesz. Ja pracowałem na Azewajnie - tam nie miałem nadgodzin i nie było norm. Pracowałem na Korewaze tam były normy ale do wyrobienia w ciągu 8 godzin. Poza tym w ciągu 8 h mogłeś zrobić więcej palet za 3 dodatkowe miałeś 2 nadgodziny. Nie musiałeś ich ułożyć w ciągu jednego dnia np w poniedziałek jedną we wtorek druga a w środę trzecia. Soboty za 8 godzin zapisywali Ci 12 godzin.

Trafiłem na ich ogłoszenie, ale z tego co tu przeczytałem chyba odpuszczę. Jak to jest, że firma ciągle wystawia ogłoszenia jak nie znalazłem ani jednego pozytywnego komentarza

@Marek

i tu popieram

Ciekawy
@niewazne

A jak tam praca wygląda na zlomowcu

Byłam tam wczoraj u znajomego w odwiedzinach to co zobaczyłam to poprostu tragedia konkretnie muwie o o tym obozie w Zetten

@anonymous

to zobacz Tiell tam dopiero rarytas na skale światową

Czy Euro Plus zapewnia kartę multisportu?

niewazne

nic nie zapewniaja,Nawet nie masz dostepu do lekarza .polise owszem masz ale w przypadku choroby kaza ci siedziec w pokoju z mysla ze ci przejdzie.

slaw

zapewnia charówę za grosze i spanie w melinie...lepiej w pl zbierać puszki niż tam pracować. lepiej wyjdziesz na zasiłku w MOPS w PL.

Chack Noris

Nie polecam za dojazdy do pracy pobierają 2 euro w jedną stronę do pracy i 2 euro do miejsca zamieszkania porażka!

@Chack Noris

Chyba kazda agencja bierze oplaty za dojazd ale tu jak dostaniesz busa a reszta pracownikow zrobi ci (usunięte przez administratora) w aucie to ty dostajesz kare za brodne auto.Lepiej sie nie przyznawac ze masz prawko i nawet nie mowic ze umisz jezdzic bo nawet jak nie masz prawa jazdy to ci dadza auto

@niewazne

frajerzy tam pracują....albo bezdomni bez szacunku....

slaw

powinni to zamknąć za łamanie praw człowieka......ale UE jest ok...

slaw

najgorsza praca w PL jest nieadekwatna tam pokarzą Ci co robili murzyni w koloniach na uprawie czciny....

Jaki jest wkład kierownictwa Euro Plus w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

slaw

cha cha jaja se robisz ...masz zapie...lać tylko sie.....

Jak bylem to w moim czasie trafilem do zetten i na slawna usemke poznalem bardzo wporzadku ludzi misiewicz wacek tomek i chlopaki z gucholaz zrobilismy swoja paczke i jakos sobie zylismy na poczatku bylo fajnie do poki nie zobaczylem wynagrodzenia potem zaczolem sie stawiac i sie urwaly nadgodziny tez troche mojej winy w tym bylo przyznam fajnie sie gralo z szefem w szachy pozdrawiam ciesze sie ze trafilem do zetten a nie na adolfa bo tam to melina moj numer 936 ^^

@936

w tym roku to numer obozowy byl juz powyzej 2000 cos tu sciemniasz kolego

Krzysztof

Czy mogę liczyć na stała posadę w tej firmie?

@Krzysztof

Jak ja sie zapytalem na jakiej umowie jestem to mi powiedzieli pracujesz to pracuj a sie nie pytaj

Zbigniew

Zdecydował się ktoś w ostatnim czasie złożyć CV i miał okazję na spotkanie z rekruterem? Jakie warunki przedstawiono i na jakie pytania ewentualnie się przygotować? Z góry dzięki za podpowiedź.

@Zbigniew

Byłem tam nawet się nie pisz jak chcesz robić za grosze i żyć w (usunięte przez administratora)

@Zbigniew

nie ma zadnej rekrutacji, biora jak leci , mozesz zadzwonic do firmy przewozowej ktora z nimi wspopracuje i tez cie przyjma a kordynatorzy Herbert Z. i Norbert H. biora po 5 euro do kieszeni

Stefan

Firma jest ok i praca nie ma problemu z piniedzmi

@Stefan

wyplaty na biezaca wymagaja weryfikacji wzgledem wysokosci oplaconych podatkow

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Plus - Tièl

• Jak się pracuje w Euro Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Plus?

Euro Plus