euro plus

Tièl

Opinie o euro plus

Jacek

Witam właśnie mam zamiar wyjechać pierwszy raz do Holandii do -PLUS Retail Middenbeemster. Czy ktoś coś wie ?

ENDRIUENDRIU1975

witam czy ma ktos adres emailowy do europlusa zeby wyslac emaila do nich ???

To co się dzieje w tej firmie teraz to przechodzi wszelkie granice pracownicy sa traktowani jak zwierzeta .Po weekendzie siadają za kółka nie mając co niektórzy uprawnień i wożą ludzi po 100 km . Jeden wielki syf na gustawie ludzie mieszkaja jak w stodole że holandia sie tym nie zqjeła jeszcze to jakis cód a Żurek juz dawno powinien z ują po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostać

Nie pijący

Właśnie wróciłem z tego syfu i pozdrawiam kilku normalnych ludzi. Firma kibel aż nie wierzę że ludzi którzy tam długo pracują tyłek nie boli bo ich ruch. Na wszelkie sposoby. Prawda że Adolf to syf a jak ktoś ci mówi że pokoje 4 osoby to znaczy boksy cztero osobowe jak dla koni, nawet trochę cele w pierdlu przypominają, prywatności zero,co weekend melanż. Pijany jak wydmucha to dostaje karę pieniężną którą z jego pensji zabiera sobie szefostwo a i tak idzie do pracy.Nie daj się nabrać na stawkę godzinową bo to teoria na papierze normalnie musisz robić normy i to z kosmosu od 10 do 14 palet na zmianę czyli od 16 do ponad 20 ton dziennie kostki lub cegły a płaci ci jakieś 8 euro na godzinę. Pozdrawiam wszystkich ludzi bez większych ambicji którzy ochoczo z uśmiechem na twarzy sponsorują swoim zdrowiem i siłą roboczą tego ciapatego Holendra. Ogólnie firma powinna iść pod sąd pracy a szef powinien do końca życia układać tą kostkę za 8 euro na godzinę 14 palet dziennie.

były pracownik

nie polecam ludzie mieszkaja w stodole jeden z drugim pierw razem pija a pozniej jeden na drugiego donosi tak zwany "uja" wielki pan i władca liże tyłek Jorunowi kolejny pan Żurek dyrektor ktory jezdzi z alkomatem a pracownicy i tak pijani. Na zetten może jeszcze jako tako ale na adolfie masakra pijaństwo brud syf . Pracownicy jeżdżą bez prawa jazdy po 80/100 km dziennie bo jak odmówia to maja ende ..... tak funkcjonuje EUROPLUS w Tiel jeszcze nikt za to sie nie zabrał jak można dac komus kluczki gdzie ktos nie ma dokumentu masakra . kolejny do opisu Krzysztof Miga tylko on i jego zona pracuja tam bo miga kazdemu do Joruna tyłek obrobi ...żal żal żal

NiePolecam

Nie polecam biura Kordynator jest zwykła świnia traktuje ludzi jak śmieci maja ludzi za nic Żur ek pamietaj Krzywda ludzka wraca

Anonim

Ludzie przecież niżej wszystko pisze

żurek

Każda sztela potrzebuje swojego donosiciela

haha

z tych 130 euro to 20 pobiera Europlus za to że załatwili Ci dojazd bo nie możesz jechać innym przewoźnikiem

Zur

Własnymi busami? Na pewno nie wynajęte autobusy za które trzeba płacić 130 euro

Gustaf Adolf

powiem krótko, po wszystkich dziwnych odciągnięciach - 240 euro za łózko miesięcznie i jak zjeżdżasz na 2 tygodnie na urlop to i tak odejmą Ci ta kwotę za to że masz zarezerwowane łózko, następnie 4 euro dziennie że dowożą Cię na zakład, 2 euro za korzystanie z prali, 25 euro za kołdrę i poduszkę, 35 euro za buty, czapkę i koszulkę wychodzisz 50 euro za dzień pracy w którym na zakładzie jesteś 9 godzin a zapisują Ci 8 ponieważ odejmują przerwy na herbaty i śniadanie. Także miesięcznie wychodzisz 1000 euro od których musisz jeszcze odjąć 160 euro za transport z i do Polski oraz koszt jedzenia które zakupisz w Polsce - czyli na czysto przy dobrym układzie zarobisz na czysto za miesiąc ciężkiej pracy, w której dziennie przerzucisz około 15 ton cegły 650 euro - jak komuś pasuje zarobek takich pieniędzy to powodzenia.

moni

Witam czy ta firma ma swoja siedzibe takze w Polsce czy tylko kontakt w Holandii jak tak to dajcie jakies namiary ,dzieki za info

cgla

tak jak wszyscy pisza to jest prawda zurek jest taki jak smakuje czyli nie do zjedzenia z zepsuta kielbasa bylem zobaczylem uwiezylem juz nie pojade tam jest osrodek dla uchodzcow reszte macie napisane

Ptysiu77

Bieże 300zł daj 500 zł i jedziesz do żurka a żurek będzie cie reszte kasował za pościel buty za koszulke tak że dostaniesz marne grosze radze ci wes sobie dużo kasy z polski

dudi

Matiuo chciałeś tu kogoś rozśmieszyć nie ma stanowiska do układania cegieł. Chcesz przyjechać? Daj Panu który werbuje podwójną stawkę i za tydzień tu jesteś

Ptysiu77

euro plus.Firma do bani kapus na kapusiu.żurek to cham jakich mało,a kasa co to za kasa 1000euro raz na miesiąc .w innych biórach płacą tygodnoiwo 350 euro do 400 euro i pracujesz przy kwiatkach warunki nędza czysty zakład karny,a co do przewoznika bierze 55euro a żurek kasuje65euro nawet za pralke trzeba płacic 2euro.

JAJKO

pracowałem ełro plus i nie warto robić nad godzin bo tak nie doceniom ztej strony gural byłem zawsze czeżwy nigdy nie zaspalem jedzilem ałtem na expluton hentnie pracowalem usciwie puł roku a umowy nie przedłużyli a predłuzali kapuśiom i alkocholikom ćpunom kturzy latali do zurka

marzena

A przpraszam ma ktos moz nr telefonu do zurka

paramut

Europlus- firma "Janosik"ale holenderski.Biednemu zabiera,bogatemu daje.Zarobki 1000 eu.Ciężka harówa za chamskie traktowanie przez Żurka majsterka z Strzeleczek i Joruna dyrektorka firmy. obaj WIELKIE CHAMY nic nie warte.Firma PORAŻKA,powinni iść pod sąd.Warunki mieszkalne masakra.W toaletach brak ciepłej wody,mydła,ręczników.Łaźnie zgrzybiałe,w kuchni 12 palników na sto ludzi,piekarniki nie są sprawne.Firma kantuje ludzi na każdym kroku,wymyśla kary,za dojazd do pracy pobiera kasę 4 eu.dziennie.Przewoźnik jest ustalony,nie daje żadnych zniżek,biletów,kasa wędruje na lewo do kieszeni.PORAŻKA PORAŻKA

Nie polecam ciężka harówa za 1000 euro

dudi

Ludzie którzy pracują tu pare lat dostają 1100 euro, nowo przyjęci dostają mniej niż 1000 euro a młodzi którzy nie mają 22 lat koło 600 euro no i z rego trzeba jeszcze opłacić przewoznika 130 euro. Mohito to nie ściema takie są takty.

SENIOR

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora)W TIEL MIESZKA SIĘ W STODOLE ŚPI NA PIĘTROWYCH ŁÓŻKACH JAK W WIĘZIENIU KARY SĄ ZA WSZYSTKO KUCHNIA 4 PALNIKI NA 50-CIU CHŁOPA CO SOBOTA LIBACJE ALKOHOLOWE CO DZIEŃ TO PRACA W INNEJ CEGIELNI ZERO PRYWATNOŚCI ZAKAZ POSIADANIA TV ZAKAZ KORZYSTANIA Z TELEFONÓW PRZED HOTEL-STODOŁA CYTAT Z UMOWY 9NIE NALEŻY TEL. PRZED BUDYNKIEM NA ULICY KAŻDE PRZEKROCZENIE WYŻEJ WYMIENIONYCH REGUŁ WIĄŻE SIĘ Z KARĄ W WYSOKOŚCI 50EURO) KONIEC CYTATU.

DlaSary

Nie polecam tego Biura wielki walek

Sara

Hej mój mąż chce wyjechać przez firmę Euro plus i mam pytanie jak wygląda z bliska ta firma: wypłaty,zakawaterowania itd? z gory bardzo dziękuję za odpowiedz

Żurek

Biuro do bani(usunięte przez administratora)i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na pokoju mieszkalnym po 10 - 12 osób a w Tilu na Adolfie 60 osób mieszka jak sama nazwa mówi łóżko kolo łóżka każdy widzi co inna osoba robi zero prywatności 1 ubikacja na tylu chłopa i 4 prysznice z zimną woda sami alkoholicy mieszkają a jak Żurek wpada przed praca i każe dmuchać w alkomat i jak ktoś ma coś wypite to dostaje się kare 300 - 600 eur ale idziesz normalnie do pracy nawet jak masz 2promile a jak zadzwonisz do kierownika ze się zle czujesz to w piątek masz zjazd do polski i nie ma gadania ze masz umowe powie ci ze możesz sobie ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytrzeć po sra..niu traktują ludzi jak bydło . W pracy jest całkowity zakaz korzystania z tel nawet na przerwie a jak ktoś zobaczy ze zadz np.do zony na przerwie to na wypłacie masz -50 eur a jak poprosisz o papier za co dostałaś kare to Żurek powie ci ze w piątek masz zjazd bo kary idą do jego kieszeni NIE POLECAM BIURA Pozdrawiam całe Zetten

uja
@Żurek 09.08.2014, 12:26

Dokładnie tak jest do dzisiaj w firmie same kapusie jeden drugiego kabluje a tak to razem piwo pija do pracy nawet jak wydmuchaja to jada... mało tego nawet jak nie masz prawka dostajesz klucze i jedziesz z ludzmi po 120 km dziennie do pracy i w dupier maja czy narazasz zycie innych .... firma dno nic wiecej ale juz w tej sprawie zajmuje sie holenderskie biuro tak ze teraz czekac tylko na decyzje o zamknieciu firmy... juz nie wspomne o hotelu adolf syf kila i mogila a miga krzysiu lizydup joruna ma takie uklady ze nawet zona pracuje tam

teemoore

Osobiście jeszcze tego nie doświadczyłem

teemoore

Nie wiem co masz na myśli. Czy jeżdżenie na doróbki, czy ogólne podejście do ludzi. Bo z jednej strony nie dziwię się Żuekowi, bo speóbuj zapanować nad prawie dwustoma ludźmi, gdzie każdy jest inny, nie będąc ostrym. Przecież, gdyby zaczął pobłażać, to w niedługim czasie byłby tu totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ludzie nasrali by mu na głowę

teemoore

Ale ja o tym wiem. Nie walczyłem o dorobki, po prostu miałem 12sto godzinne zmiany. Nikt nie robi mnie w bambuko, bo wiem jak to działa. Jednak nie wiesz jak będzie później, lepiej więc narobić sobie nadgodzin

-,-

jak ktos lubi duzo i ciezko pracowac, i sypiac 20h tygodniowo to jest firma dla niego

-,-
@teemoore 03.05.2014, 17:39
Jakby nie było nikt nie każe ci jeżdżić na doróbki. Ale warto mieć nadgodziny by pokryły urlop. Jestem na pierwszym urlopie, na...

nie musisz na dorobki, prawda, ale za to zjazd do domu - "koniec kontraktu" :)

jjj
@-,- 26.09.2014, 17:38
nie musisz na dorobki, prawda, ale za to zjazd do domu - "koniec kontraktu" :)

pracowalem dwa tygodnie porazka nie polecam tej firmy za wszystko odbijaja kase nawet za dowoz do pracy dziennie 4euro porabana firma zanim ta pojedziecie to sie dobrze zastanowcie bo jak traficie na adolfa to bedziecie jak te konie w boksach spac a i zamknijcie lodowke na klocz bo wam jedzenie zginie pozdrawiam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co tam robia

kolekcjoner

siema sytuacja jest taka pracujesz to spoko ale jak jestes lekko niesprawny to do domu ,i wiele ludzi tak tez zrobiło nie znajac swoich praw.Jeżeli po wypadku wysłali cie do domu zadzwon +31 365302437

teemoore

Czy ktoś wybiera się tam w najbliższym czasie?

majsterkubus

a mi sie fajnie robilo w firmie zurka :) na exclutonie po 12h se pykalem i robilem 300h miesiecznie :) wiadomo ze jak gorol przyjedzie to wytrzymie 2 dni, pozniej do mamusi spowrotem ucieka. pozdro dla ekipy z exclutona!

GalAnonim

Teraz to już nie to samo co kiedyś - na początek możesz liczyć tylko na niecałe 1000 Euro/mies ( po odliczeniach za hotel, ubezpiecz. itp...)

?

witam pracowałem w europlusie przez 6 tyg na okres wakacji teraz miałem dostac ostatni przelew z wypłatą plus nadgodziny gadałem z chłopakami którzy tam pracuja teraz i oni juz dostali wynagrodzenie na ten miesiac a ja jeszcze nie prace zakonczyłem około 3 tyg temu wiec moje pytanie brzmi czemu jeszcze nie otrzymałem wynagrodzenia skoro mam na rozliczeniu ze jeszcze powinienem dostac pieniadze za nadgodziny + 1 tydzien przepracowany po ostatniej wypłacie??????

użytkownik zarejestrowany

A jaka jest opinia o tej firmie w Holandii? Nie ma lipy zeby iść do pracy do nich? Co jest z ubezpieczeniem?Jest jakieś jak 101 wszyscy mają

Anonim
użytkownik zarejestrowany

Jak tam z bezpłatnymi urlopami w euro plus Tiel holandia?

Anonim86

Pracuje tam już 11 lat żony nie muszę się pytać czy mogę się napić czy nie a tym bardziej nie muszę bać się p.[usunięte przez moderatora].Pracuje tam do dziś dnia na nic nie narzekam według mnie jest dobrze a Żuljanowi życzę 100lat.

cboool

ŻUR - 2011-01-28 08:46:49 MAKSIU TO TY>JAK TAK TO PODAJ SKEYPA>pozdrowki dla zalogi z MAZDY PRZEMKA SEBASTIANA I RESZTY

ROBERT

TYLKO TAKI PRYMITYW[usunięte przez moderatora] MOZE POWIEDZIEĆ ŻE W EUROPLUS JEST DOBRZE.

żur550

Dobra praca dla tych co im w domu żony nie pozwalają pić

Questions

Hi, Is there an English speaker, I have many questions about Europlus? Many thanks!

praca w euro plusie dużo ludzi chwali pracę ale od 10lat zarobki te same i na każde zawołanie musicie iść do pracy tygodniowo można mieć 40lub nawet 72godziny ale płaci tylko za 40 a reszta bank godzin najlepiej o nic nie pytać tylko pracować kary finansowe od 25do150euro 12godzin na exclutonie 24palety to jakieś 30ton a płaci tylko za8 godzin chora firma

niko
@anonim 08.03.2011, 20:09

znajomy tam robil,i zastanawial sie dlaczego musi jezdzic ich przewoznikiem majac swoj samochod pytal i niedostal odpowiedzi ,jak sie pozniej okazalo przewoznik bierze 55 euro a firma kasuje 60 euro w jedna strone tam i z powrotem 120 a powinno byc 110 czyli 100 osob to jedna wyplata do przodu dla ep a warunki mieszkaniowe np.hotel adolf tragedia ludzie spia w hali bez drzwi na lozkach pietrowych woda ciepla jak zdazysz to masz ,zakaz posiadania telewizora zakaz wieszania recznikow na lozkach .za niedrozna kanalize placa pracownicy za nie zamkniety szlaban wszyscy kara bez wzgledu na to kto nie zamknal.kolega pozdrawia caly tiel

zur11

zgadzam sie firma powinna isc pod sad pracy (bhp)gluwny problem

Zostaw opinię o euro plus - Tièl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euro plus