Opinie o Euro Plus w Tièl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Plus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Euro Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Plus w Tièl

Ptysiu77

Bieże 300zł daj 500 zł i jedziesz do żurka a żurek będzie cie reszte kasował za pościel buty za koszulke tak że dostaniesz marne grosze radze ci wes sobie dużo kasy z polski

dudi

Matiuo chciałeś tu kogoś rozśmieszyć nie ma stanowiska do układania cegieł. Chcesz przyjechać? Daj Panu który werbuje podwójną stawkę i za tydzień tu jesteś

Ptysiu77

euro plus.Firma do bani kapus na kapusiu.żurek to cham jakich mało,a kasa co to za kasa 1000euro raz na miesiąc .w innych biórach płacą tygodnoiwo 350 euro do 400 euro i pracujesz przy kwiatkach warunki nędza czysty zakład karny,a co do przewoznika bierze 55euro a żurek kasuje65euro nawet za pralke trzeba płacic 2euro.

marzena

A przpraszam ma ktos moz nr telefonu do zurka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro Plus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
paramut

Europlus- firma "Janosik"ale holenderski.Biednemu zabiera,bogatemu daje.Zarobki 1000 eu.Ciężka harówa za chamskie traktowanie przez Żurka majsterka z Strzeleczek i Joruna dyrektorka firmy. obaj WIELKIE CHAMY nic nie warte.Firma PORAŻKA,powinni iść pod sąd.Warunki mieszkalne masakra.W toaletach brak ciepłej wody,mydła,ręczników.Łaźnie zgrzybiałe,w kuchni 12 palników na sto ludzi,piekarniki nie są sprawne.Firma kantuje ludzi na każdym kroku,wymyśla kary,za dojazd do pracy pobiera kasę 4 eu.dziennie.Przewoźnik jest ustalony,nie daje żadnych zniżek,biletów,kasa wędruje na lewo do kieszeni.PORAŻKA PORAŻKA

Nie polecam ciężka harówa za 1000 euro

dudi

Ludzie którzy pracują tu pare lat dostają 1100 euro, nowo przyjęci dostają mniej niż 1000 euro a młodzi którzy nie mają 22 lat koło 600 euro no i z rego trzeba jeszcze opłacić przewoznika 130 euro. Mohito to nie ściema takie są takty.

SENIOR

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora)W TIEL MIESZKA SIĘ W STODOLE ŚPI NA PIĘTROWYCH ŁÓŻKACH JAK W WIĘZIENIU KARY SĄ ZA WSZYSTKO KUCHNIA 4 PALNIKI NA 50-CIU CHŁOPA CO SOBOTA LIBACJE ALKOHOLOWE CO DZIEŃ TO PRACA W INNEJ CEGIELNI ZERO PRYWATNOŚCI ZAKAZ POSIADANIA TV ZAKAZ KORZYSTANIA Z TELEFONÓW PRZED HOTEL-STODOŁA CYTAT Z UMOWY 9NIE NALEŻY TEL. PRZED BUDYNKIEM NA ULICY KAŻDE PRZEKROCZENIE WYŻEJ WYMIENIONYCH REGUŁ WIĄŻE SIĘ Z KARĄ W WYSOKOŚCI 50EURO) KONIEC CYTATU.

DlaSary

Nie polecam tego Biura wielki walek

Sara

Hej mój mąż chce wyjechać przez firmę Euro plus i mam pytanie jak wygląda z bliska ta firma: wypłaty,zakawaterowania itd? z gory bardzo dziękuję za odpowiedz

Żurek

Biuro do bani(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) na pokoju mieszkalnym po 10 - 12 osób a w Tilu na Adolfie 60 osób mieszka jak sama nazwa mówi łóżko kolo łóżka każdy widzi co inna osoba robi zero prywatności 1 ubikacja na tylu chłopa i 4 prysznice z zimną woda sami alkoholicy mieszkają a jak Żurek wpada przed praca i każe dmuchać w alkomat i jak ktoś ma coś wypite to dostaje się kare 300 - 600 eur ale idziesz normalnie do pracy nawet jak masz 2promile a jak zadzwonisz do kierownika ze się zle czujesz to w piątek masz zjazd do polski i nie ma gadania ze masz umowe powie ci ze możesz sobie ni (usunięte przez administratora) wytrzeć po sra..niu traktują ludzi jak bydło . W pracy jest całkowity zakaz korzystania z tel nawet na przerwie a jak ktoś zobaczy ze zadz np.do zony na przerwie to na wypłacie masz -50 eur a jak poprosisz o papier za co dostałaś kare to Żurek powie ci ze w piątek masz zjazd bo kary idą do jego kieszeni NIE POLECAM BIURA Pozdrawiam całe Zetten

uja
@Żurek

Dokładnie tak jest do dzisiaj w firmie same kapusie jeden drugiego kabluje a tak to razem piwo pija do pracy nawet jak wydmuchaja to jada... mało tego nawet jak nie masz prawka dostajesz klucze i jedziesz z ludzmi po 120 km dziennie do pracy i w dupier maja czy narazasz zycie innych .... firma dno nic wiecej ale juz w tej sprawie zajmuje sie holenderskie biuro tak ze teraz czekac tylko na decyzje o zamknieciu firmy... juz nie wspomne o hotelu adolf syf kila i mogila a miga krzysiu lizydup joruna ma takie uklady ze nawet zona pracuje tam

teemoore

Osobiście jeszcze tego nie doświadczyłem

teemoore

Nie wiem co masz na myśli. Czy jeżdżenie na doróbki, czy ogólne podejście do ludzi. Bo z jednej strony nie dziwię się Żuekowi, bo speóbuj zapanować nad prawie dwustoma ludźmi, gdzie każdy jest inny, nie będąc ostrym. Przecież, gdyby zaczął pobłażać, to w niedługim czasie byłby tu totalny (usunięte przez administratora) i ludzie nasrali by mu na głowę

teemoore

Ale ja o tym wiem. Nie walczyłem o dorobki, po prostu miałem 12sto godzinne zmiany. Nikt nie robi mnie w bambuko, bo wiem jak to działa. Jednak nie wiesz jak będzie później, lepiej więc narobić sobie nadgodzin

-,-

jak ktos lubi duzo i ciezko pracowac, i sypiac 20h tygodniowo to jest firma dla niego

@-,-

Jakby nie było nikt nie każe ci jeżdżić na doróbki. Ale warto mieć nadgodziny by pokryły urlop. Jestem na pierwszym urlopie, nadgodzin w groma, bywało że robiłem dwie zmiany w jeden dzień, ale póki co, nie narzekam. Fakt praca do nalżejszych nie należy i zarobki powinny być lepsze. Podejście do ludzi tak samo. Ale kto jedzie tam pracować i zarabiać, a nie zbijać bąki i się bawić, to będzie w miarę zadowolony. Kokosów się nie dorobisz, ale w naszej ojczyżnie za taką pracę nie zarobisz takich pieniędzy

niko
@teemoore

wystarczy ci 52 godz tyg i masz zaplacony urlop niedaj sie robic w bambuko .52 godz plus urlopowe i kasa na urlop jest

-,-
@teemoore

nie musisz na dorobki, prawda, ale za to zjazd do domu - "koniec kontraktu" :)

jjj
@-,-

pracowalem dwa tygodnie porazka nie polecam tej firmy za wszystko odbijaja kase nawet za dowoz do pracy dziennie 4euro porabana firma zanim ta pojedziecie to sie dobrze zastanowcie bo jak traficie na adolfa to bedziecie jak te konie w boksach spac a i zamknijcie lodowke na klocz bo wam jedzenie zginie pozdrawiam (usunięte przez administratora) co tam robia

kolekcjoner

siema sytuacja jest taka pracujesz to spoko ale jak jestes lekko niesprawny to do domu ,i wiele ludzi tak tez zrobiło nie znajac swoich praw.Jeżeli po wypadku wysłali cie do domu zadzwon +31 365302437

teemoore

Czy ktoś wybiera się tam w najbliższym czasie?

majsterkubus

a mi sie fajnie robilo w firmie zurka :) na exclutonie po 12h se pykalem i robilem 300h miesiecznie :) wiadomo ze jak gorol przyjedzie to wytrzymie 2 dni, pozniej do mamusi spowrotem ucieka. pozdro dla ekipy z exclutona!

GalAnonim

Teraz to już nie to samo co kiedyś - na początek możesz liczyć tylko na niecałe 1000 Euro/mies ( po odliczeniach za hotel, ubezpiecz. itp...)

?

witam pracowałem w europlusie przez 6 tyg na okres wakacji teraz miałem dostac ostatni przelew z wypłatą plus nadgodziny gadałem z chłopakami którzy tam pracuja teraz i oni juz dostali wynagrodzenie na ten miesiac a ja jeszcze nie prace zakonczyłem około 3 tyg temu wiec moje pytanie brzmi czemu jeszcze nie otrzymałem wynagrodzenia skoro mam na rozliczeniu ze jeszcze powinienem dostac pieniadze za nadgodziny + 1 tydzien przepracowany po ostatniej wypłacie??????

A jaka jest opinia o tej firmie w Holandii? Nie ma lipy zeby iść do pracy do nich? Co jest z ubezpieczeniem?Jest jakieś jak 101 wszyscy mają

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Plus - Tièl

• Jak się pracuje w Euro Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Plus?

Euro Plus