Jolinex Jolanta Nalewajk

Pułtusk

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Jolinex Jolanta Nalewajk

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolinex Jolanta Nalewajk

Rozczarowana

Ja jestem już po montażu mebli i moja ocena jest niestety negatywna. Moje wrażenie jest takie, że klient ich nie interesuje po podpisaniu umowy. Nie wywiązują się z warunków podpisanej umowy. Brak kontaktu z firmą. O wszystko trzeba dzwonić kilka razy. Przykre, ale widocznie mają za dużo zleceń i nie doceniają klientów.

Krzysztof

Czytam i nie wierzę własnym oczom. Mam od roku dużą kuchnię wykonaną przez Jolinex. Jestem technikiem drzewnym, wprawdzie nie pracuję w zawodzie ale potrafię ocenić produkt i wykonanie. Było kilka wizualnych detali do poprawki ale wystarczył jeden telefon by sama szefowa przyjechała do mnie do domu aby ustalić szczegóły, a blisko do Pułtuska to ja nie mam. Obsługa od projektu przez umowę aż do wykonania dla mnie ekspres. Budowałem i wykańczałem dom i miałem wielu " fachowców " zawsze mieli rację i w du..... poprawki. Tylko Jolinex zaczął i skończył tak jaj ja chciałem i nie robił przy tym problemów.

Maria

Witam. Czytam te opinie i dodam kilka słów od siebie. Co do wypowiedzi pracowników, no cóż pokarzcie mi tych zadowolonych ze swojego pracodawcy, aktualnie przyjeżdża do Nas handlowiec i sobie chwali Jeżeli zaś chodzi o firmę zamawiamy z mężem fronty kuchenne w Jolinex i nie mamy problemów ani z jakością ani z terminem, Co do mebli to sama prowadzę firmę mebli na wymiar i jeżeli komuś się wydaje że w październiku czy w listopadzie projektant ma na cokolwiek czas to jest w dużym błędzie ten okres to szaleństwo a wszyscy klienci którzy wahali się i nie mogli zdecydować teraz właśnie to robią i wymagają 100% indywidualności i poświęcenia czasu. Więc nie osądzajcie pani Joli o to że nie zawsze ma dla Was czas, przyjdźcie w styczniu czy w lutym a na pewno go znajdzie. W końcu Ona jest tylko jedna a proszę mi wierzyć klientów ma wielu.

Zlekceważona

Nie polecam tej firmy, ponieważ najpierw pani Jolanta się do mnie nie odzywała, następnie umówiłam się na wizytę u mnie w domu i nikt nie przyjechał. Kobieta tłumaczyła się, że podobno pracownik nie wziął mojego adresu i nr. telefonu. Skandal!

zlekceważony

Nie polecam firmy i jej usług. Właścicielka ma klientów głęboko w d.... Dwa tygodnie czekałem na wycenę i wstępny projekt. Wykonałem kilkanaście telefonów, wysłałem kilka maili. Nawet nie raczyła oddzwonić czy odpisać. Brak szacunku dla klienta i olewczy stosunek to tam norma! Dopiero po osobistym spotkaniu 'napuszona' właścicielka raczyła obdarzyć mnie uwagą i też na odczepnego. To co zaproponowała jako projekt kuchni to śmiech na sali. Sam na kartce papieru potrafię zrobić lepszy projekt niż wspomniana pani PROJEKTANT. NIE POLECAM!

anonim

Ty Konrad ile w pracowałeś w Jolinex Jolanta Nalewajk (bo cię nie pamiętam) żeby pisać takie brednie robota fajna tylko pracodawca skąpiec i wszystko wytyka jak by wszystkie rozumy pozjadał a tak naprawdę to jest noga w dziedzinie projektowania i montowania mebli. Żeby nie pracownicy to by dawno zbankrutował.

oszukany

Nie wstępuj do tej firmy pracować, choć byś miał złom zbierać omijaj ją zdanek obiecują złote góry a jak cię wykorzystają to wywalą jak psa bez słowa podziękowania

Zostaw opinię o Jolinex Jolanta Nalewajk - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolinex Jolanta Nalewajk