Jolinex Jolanta Nalewajk

Pułtusk

Opinie o Jolinex Jolanta Nalewajk

Rozczarowana

Ja jestem już po montażu mebli i moja ocena jest niestety negatywna. Moje wrażenie jest takie, że klient ich nie interesuje po podpisaniu umowy. Nie wywiązują się z warunków podpisanej umowy. Brak kontaktu z firmą. O wszystko trzeba dzwonić kilka razy. Przykre, ale widocznie mają za dużo zleceń i nie doceniają klientów.

Krzysztof

Czytam i nie wierzę własnym oczom. Mam od roku dużą kuchnię wykonaną przez Jolinex. Jestem technikiem drzewnym, wprawdzie nie pracuję w zawodzie ale potrafię ocenić produkt i wykonanie. Było kilka wizualnych detali do poprawki ale wystarczył jeden telefon by sama szefowa przyjechała do mnie do domu aby ustalić szczegóły, a blisko do Pułtuska to ja nie mam. Obsługa od projektu przez umowę aż do wykonania dla mnie ekspres. Budowałem i wykańczałem dom i miałem wielu " fachowców " zawsze mieli rację i w du..... poprawki. Tylko Jolinex zaczął i skończył tak jaj ja chciałem i nie robił przy tym problemów.

Maria

Witam. Czytam te opinie i dodam kilka słów od siebie. Co do wypowiedzi pracowników, no cóż pokarzcie mi tych zadowolonych ze swojego pracodawcy, aktualnie przyjeżdża do Nas handlowiec i sobie chwali Jeżeli zaś chodzi o firmę zamawiamy z mężem fronty kuchenne w Jolinex i nie mamy problemów ani z jakością ani z terminem, Co do mebli to sama prowadzę firmę mebli na wymiar i jeżeli komuś się wydaje że w październiku czy w listopadzie projektant ma na cokolwiek czas to jest w dużym błędzie ten okres to szaleństwo a wszyscy klienci którzy wahali się i nie mogli zdecydować teraz właśnie to robią i wymagają 100% indywidualności i poświęcenia czasu. Więc nie osądzajcie pani Joli o to że nie zawsze ma dla Was czas, przyjdźcie w styczniu czy w lutym a na pewno go znajdzie. W końcu Ona jest tylko jedna a proszę mi wierzyć klientów ma wielu.

Zlekceważona

Nie polecam tej firmy, ponieważ najpierw pani Jolanta się do mnie nie odzywała, następnie umówiłam się na wizytę u mnie w domu i nikt nie przyjechał. Kobieta tłumaczyła się, że podobno pracownik nie wziął mojego adresu i nr. telefonu. Skandal!

zlekceważony

Nie polecam firmy i jej usług. Właścicielka ma klientów głęboko w d.... Dwa tygodnie czekałem na wycenę i wstępny projekt. Wykonałem kilkanaście telefonów, wysłałem kilka maili. Nawet nie raczyła oddzwonić czy odpisać. Brak szacunku dla klienta i olewczy stosunek to tam norma! Dopiero po osobistym spotkaniu 'napuszona' właścicielka raczyła obdarzyć mnie uwagą i też na odczepnego. To co zaproponowała jako projekt kuchni to śmiech na sali. Sam na kartce papieru potrafię zrobić lepszy projekt niż wspomniana pani PROJEKTANT. NIE POLECAM!

Ty Konrad ile w pracowałeś w Jolinex Jolanta Nalewajk (bo cię nie pamiętam) żeby pisać takie brednie robota fajna tylko pracodawca skąpiec i wszystko wytyka jak by wszystkie rozumy pozjadał a tak naprawdę to jest noga w dziedzinie projektowania i montowania mebli. Żeby nie pracownicy to by dawno zbankrutował.

oszukany

Nie wstępuj do tej firmy pracować, choć byś miał złom zbierać omijaj ją zdanek obiecują złote góry a jak cię wykorzystają to wywalą jak psa bez słowa podziękowania

Zostaw opinię o Jolinex Jolanta Nalewajk - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolinex Jolanta Nalewajk