Mardom

Opinie o Mardom

Filtruj opinie po kryteriach:

JJ
Nazwa działu: Produkcja

W Lipnikach budują nowy zakład, naprawdę piękny. Pewnie będą potrzebować ludzi. Wygląda na to, że warunki pracy się poprawią, a i podobno podwyżki dali ostatnio. Szykuje się w okolicy fajne miejsce pracy.

Kasia
@JJ

Warunki pracy są coraz gorsze, przewija się mnóstwo ludzi , zostają pojedyncze osoby. Zero szacunku do pracowników, pretensje że jest dużo odpadu. A czy to wina produkcji ? Odłożysz- źle, puścisz -źle. Podwyżki? Prosz e mnie nie rozmieszać. Pensje są stale i czy przepracuje się 168h czy więcej wypłata taka sama. To jest dobre miejsce pracy dla osób ,które już tu pracują kilka lat. Nowych brak i lepiej nie będzie

Jest praca
Nazwa działu: Produkcja

Jest praca w Mardom, na pakowaniu i nie tylko. Osobiście polecam pracę na PIK lub OMI, ostatnio potrzebowali też do kontroli jakości i mechaników.

Maria55

Reklamowałam rolety Silver. Dziękuję p. Sylwii P. za operatywność załatwiania sprawy i firmie Mardom, że zatrudnia tak kompetentnych pracowników. Zajęcie się moją sprawą zasługuje na szóstkę. Dziękuję za ludzkie podejście do sprawy.

Bogdan
@Maria55

Fajnie, że pracownica firmy była pomocna i reklamacja się powiodła, ale na tym forum skupiamy się przede wszystkim na opiniach pracowników zatrudnionych w Mardom. Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników będzie tak pomocny i napisze, czy firma ma wolne wakaty i szuka nowych osób do pracy? Chętnie się tego dowiem.

Ewa
@Bogdan

@Bogdan - choćby na stronie Mardom (http://mardomgrupa.pl/kariera/) są oferty pracy oraz podany numer kontaktowy do działu Kadr, jeśli szukasz pracy na pewno znajdziesz.

Andzej

Premie sa zabierane za blache powody

@Andzej

Andrzej, zechciałbyś bardziej szczegółowo odnieść się do swojego komentarza? Piszesz, że premie według Ciebie zabierane są z błahych powodów, podaj proszę jakie to konkretnie powody? Jakich argumentów używa kierownictwo bądź szefostwo firmy Mardom w momencie ucinania premii?

TakNie2

Mariusz Siedlecki

Witam, uczestniczyłem w procesie rekrutacji na stanowisko: Przedstawiciel handlowy. Postaram się być obiektywny by, każdy mógł wyciągnąć własne wnioski. Pierwszy etap rekrutacji odbył się 20.11.2018 w Gliwicach było dużo zaproszonych osób. Po rozmowie kwalifikacyjnej zostałem poinformowany, że do drugiego etapu zapraszane są max 3 osoby,do siedziby firmy w Lipnikach Starych koło Pułtuska. 22.11.2018 otrzymałem telefon z informacją, że dostałem się do drugiego etapu, rozmowa odbędzie się w poniedziałek 03.12.2018 o godzinie 11 w Lipnikach Starych. Po 1,5 godzinnej rozmowie i wypełnieniu 2 testów, zostałem poinformowany, że o wyniku rozmowy zostanę poinformowany w środę lub czwartek 05.12 lub 06.12.2018. Telefon otrzymałem w czwartek rano, że teraz nie mogą podjąć decyzji,bo budżet na 2019 rok jest nie zatwierdzony, na moją prośbę, żeby mi tylko udzielili krótkiej informacji,czy tak lub nie, otrzymałem odpowiedź, z prośbą, żeby dać im max tydzień czasu i uzbroić się w cierpliwość. Tydzień później nie otrzymałem telefonu, więc sam zadzwoniłem w piątek 14.12.2018 .Pan kierownik odebrał telefon, gdy się przedstawiłem odpowiedział: właśnie w tej sprawie ma spotkanie ,czy może do mnie zadzwonić wieczorem ? Potwierdziłem. Telefonu nie otrzymałem, więc sam zadzwoniłem we wtorek 18.12 , telefon nie został odebrany, ponowiłem podwojną próbę kontaktu dnia następnego, 2 razy zostałem odrzucony. (usunięte przez administratora)Jest mi bardzo przykro, że firma która szczyci się na swojej stronie www przejrzystym procesem rekrutacji,w którym każdy otrzyma,, każdą "odpowiedź nie potrafiła mi okazać minimalnej ilości szacunku. Ja ze swojej strony dołożyłem wszelkich starań,by się dobrze zaprezentować, poświęciłem swój czas przeglądając mnóstwo stron www, odwiedzając sklepy by poznać produkty i konkurencję, rozmawiając z klientami. Zainwestowałem paręset złotych na dojazdy do wyznaczonych miejsc spotkań i niestety zostałem tak potraktowany. Proszę wyciągnąć własne wnioski, czy chcą Państwo pracować w takiej firmie, gdzie nie szanuje się drugiego człowieka i nie dotrzymuje się własnego słowa. Pozdrawiam

Tak18Nie1
John
@Mariusz Siedlecki

Jestem klientem Zamówiłem wzorniki materiałowe rolet w marcu. Długo trwało obiecywanie przysłania. Po miesiącu czasu w kwietniu ostatecznie otrzymałem bardzo grzeczną odpowiedź - wzorników już nie mają ... - a na stronie cały czas jest wysłania wzorników. Zamówiłem parę rolet z opłatą z góry dwa tygodnie temu. Realizacja miała trwać max. jeden tydzień. Dostałem bardzo grzeczną odpowiedź, że nie otrzymam rolety bo skończyły im się ... materiały do ich produkcji. Może za tydzień. Selekcjonują ludzi do pracy z umiejętnościami grzecznego plecenia andronów tak aby klient czuł się komfortowo nawet gdy jest robiony w bambuko. Są tacy, którzy to potrafią więc szuka się ich po całe Polsce.

Nowy

Cześć, Jak przebiega proces rekrutacji (ile etapów jest) oraz jakich pytań można się spodziewać? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, ponieważ bardzo potrzebuje pracy.

Elastyczny
@Nowy

Spróbuj, Mardom Pro szuka ludzi na każde stanowisko, może się tam odnajdziesz, firma jest obecnie na etapie wzmożonego rozwoju, potrzebuje elastycznych pracowników.

@Nowy

W Mardom proces rekrutacyjny jest zazwyczaj dwuetapowy. Na pierwszym etapie spotykają się z kandydatami, którzy spełniają wymagania określone w ogłoszeniu. Do drugiego etapu zapraszają dwóch lub trzech najlepszych kandydatów. Rozmowy dotyczą zadań, które kandydat będzie musiał realizować na nowym stanowisku. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz na ich stronie: http://mardomhome.com.pl/pl/kariera/ Jakie stanowisko jest zgodne z posiadanymi przez Ciebie kwalifikacjami?

TakNie1

Nie polecam nikomu pracy w Mardomie

Tak2Nie3
Zyz
@Były pracownik

Jakieś konkrety?

ucl

dziwne brygadzista manipuluje kierownikiem a ten jest stronniczy w dziale technicznym to coś nie tak

TakNie2
Dyrektor Zainteresowany
@ucl

Czy możesz napisać po polsku swój komentarz? O jaki dział Ci chodzi? O jakiego brygadziste? Może mistrza masz na myśli? UR? Technologów? Inny?

kandydat

cześć jak się pracuje na stanowisku ph w tej firmie? Jakie narzędzia pracy i zarobki? Czas pracy normalny? Na fb jest napisane że 4000 ale to netto czy brutto? W Polsce jak się daje ogłoszenie o pracę to powinno być jasno napisane jaka podstawa + jakie możliwe premie do wyrobienia. Firma wydaje się bardzo pozytywna ale za 4 tys brutto to szkoda składać papiery i jeździć na rozmowy:) pozdrawiam wszystkich pracowników

Tak4Nie2

@kandydat

Może warto zapytać o kwestię wynagrodzenia bezpośrednio u źródła? Bo jak rozumiem, poszukujesz pracy na tym stanowisku? Kwestia publikacji informacji na temat zarobków nie jest taka prosta. W wielu przedsiębiorstwach wynagrodzenie objęte jest tajemnicą handlową. Niekiedy zarobki zależą także od indywidualnych kompetencji pracownika - im ten ma większe doświadczenie lub poziom danej umiejętności, otrzymuje wyższe wynagrodzenie.

przedstawiciel
@Karolina

czy tylko mnie męczą te sztuczne odpowiedzi pracowników gowork nic nie wnoszące do dyskusji? Szukam opinii o różnych pracodawcach i naprawdę tak sztucznie się wypowiadacie że to tylko męczy a nie pomaga w dyskusji.

@przedstawiciel

Nie do końca rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć? Odpowiadam wyłącznie za swoje wpisy. Nie masz oczywiście obowiązku udzielania się i odpowiadania na moje komentarze. Zadaje wyłącznie pytania i zachęcam do tego, by osoby, które mają informację na temat firmy, wypowiedziały się na forum. Wiele osób, czyta komentarze na forum i dzięki nim, podejmuję decyzję o aplikowaniu, bądź nie aplikowaniu do danej firmy. Forum pomaga wielu osobom, jeśli jednak nie spełnia ono Twoich oczekiwań, warto byś zapoznał się z ideą i zasadami działania serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin oraz https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy

Tak1Nie1

kandydat
@Karolina

To że wśród waszych opinii ciężko się doszukać opinii od pracowników. Co chwile wasze długie niepotrzebne wywody na które i tak nikt z zatrudnionych rzeczowo nie odpowiada.

@kandydat

Jakie wywody masz na myśli? Jest tu dużo opinii pracowników firmy, dzięki którym użytkownicy dowiadują się wielu rzeczowych informacji na temat pracy w Mardomie. Czy udało Ci się już złożyć aplikację do firmy?

PH juz nie

Ahahaa
@kandydat

@kandydat 02.11.2018 21:49 4 tys. brutto, ale do tego nasz premie, w zaleznosci od sprzedazy/pozyskanych klientow. Auta to nowa flota, kia ceed kombi. Praca raczej dla mlodszych i energicznych, chyba ze ktos lubi byc ciagle w trasie i pod telefonem 24/7.

@PH juz nie

Dla wielu młodych osób istotny jest także aspekt możliwości rozwoju w firmie. Jak wygląda ta kwestia w Mardomie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Do dziela
@kandydat

Na obrobke idz a nie tylko bys jezdzil i sprzedawal, naucz sie jak sie produkt wytwarza a potem go sprzedaj.

Tak1Nie1

Do dziela

????????????

Coś więcej na temat pracy PH w firmie????

Mardom Pro Mardom Home do boju

Mardom idzie do przodu, firma się rozwija, podążając za światowymi standardami. Dla przyszłych pracowników Mardom Pro i Mardom Home, parafrazując cytat: "Nie pytaj co firma może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla firmy".

Tak14Nie
Gość

Witam. Byłem niedawno tzn. około 3 tygodni temu na rozmowie o pracę. Rozmowa była przeprowadzana przez panią kierownik HR , Dyrektora produkcji oraz kierownika . Rozmowa była głownie z panią HR i czasami coś powiedział pan kierownik. Ogólnie rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Pani HR wprowadzała bardzo miły i przyjemny klimat. Przeprowadzała rozmowę bardzo pozytywnie. Atmosfera bardzo przyjemna. Nie było głupich pytań typu "co myślę robić przez kolejne 3 lata". Jedynym minusem to mogę powiedzieć ,że jest ,że na tak dużą firmę powinni informować ludzi o tym jak przeszła rozmowa i o ewentualnym negatywnym zakończeniu dalszej rekrutacji. A tak zostaje dziwne uczucie nie do końca poważnego traktowania kandydata. Pozdrawiam bardzo miłą panią kierownik HR.

Joanna
@Gość

Szanowny Panie, Informację zwrotną standardowo przekazujemy po zakończeniu procesu rekrutacji na dane stanowisko. Odezwiemy się niezwłocznie po podjęciu decyzji o wyborze kandydata. Pozdrawiam Joanna Groszkowska

Karolina

@OKI, Twoja opinia może być krzywdząca dla osób pracujących obecnie w firmie. Rekruter powinien kierować się kompetencjami i kwalifikacjami kandydata a nie jego cechami czy osobowością; według Ciebie ten aspekt wygląda inaczej w Mardom? Czy aby na pewno nie można powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego?

Karolina

@Produkcyjny ma najgorzej, zwroty mówiące o kwestii IQ nie powinny mieć tu miejsca gdyż niektóre osoby mogą poczuć się urażone. Na forum GoWork.pl liczą się merytoryczne i rzeczowe opinie na temat warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery. Rozumiem zamysł jednak na konkretne stanowisko wymagane i sprawdzane są przecież konkretne kwalifikacje a nie poziom IQ. Chyba, że w firmie Mardom weryfikacja umiejętności kandydata aplikującego na dane stanowisko przebiega inaczej? Może powiesz nam coś więcej na ten temat?

OKI
@Karolina

Jasno i klarownie za pracownik produkcji tłumaczę , raz tępy,przeciętny ,bylejaki. Dwa miły nisko się kłaniający z pleckami. To kandydat idealny.

Karolina

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś użytkownikowi @Zainteresowana? @Zainteresowana, czy w dalszym ciągu chciałabyś podjąć zatrudnienie w firmie? A może złożyłaś już swoje CV i jesteś obecnie jej pracownikiem? @nie myg, co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej wiadomości? Możesz doprecyzować swój komentarz odnośnie kwestii IQ?

Produkcyjny ma najgorzej
@Karolina

Doprecyzowanie: by być mistrzem lub kierownikiem w Mardom: twoje IQ nie może być zbyt wysokie, natomiast mniemanie o sobie, że jest się najmądrzejszy i wie się najlepiej, musi być u Ciebie bardzo silne (są ze dwa wyjątki) Jeśli masz obie te cechy, wtedy jesteś super kandydatem do zarządzania ludźmi.

Zainteresowana

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Zainteresowana

nie myg

Ktoś pracować chce super,lic.inż mgr tylko z IQ 90 ,brygadzista niezbędne IQ min 60. Są wyjątki.

Karolina

@Gość, czy jest szansa na umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy? Ktoś jeszcze zn Mardom i podzieli się opinią o firmie? Jakie macie doświadczenia? Jakie są zmiany w firmie? Czekamy na resztę opinii.

Tak9Nie

Leniuszek
@Karolina

a zobacz sobie na ich facebook: https://www.facebook.com/GrupaMardom/photos/a.1648783798711707.1073741828.1647960112127409/2066235030299913/?type=3&theater

Tak5Nie

Karolina

@Mardomiak, a nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę? Kto jeszcze wyrazi opinię o Mardom? Jak tam się Wam pracuje? Pamiętajcie, że Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych. Czekamy na nie z niecierpliwością.

Gość 56
@Karolina

Pracowałam w Mardomie 1,5roku. Zwolnilam się z powodów osobistych, ale dobrze wspominam tam prace. Każdy miał szansę żeby się pożyczyć i dostać lepszą "fuche". Wypłata na czas, za nadgodziny i soboty płacili więc spoko. Myślę że Duzo osób które narzeka dawno nie pracowaly gdzie indziej i myślą że tam będzie lepiej.

Mardomiak

Aktualnie firma szuka pracownikow, szczegoly w dziale kadr, mozna pisac lub dzwonic, dziewczyny zaprosza na rozmowe. Firma sie rozrasta, inwestuje, a rak do pracy brak.

Olek

Jeśli ktoś dał się poznać jako dobry pracownik to nie zwalniają tak szybko!!

Tak7Nie1

vika
@Olek

No właśnie! czytać już tych głupot nie mogę! W firmie jest mnóstwo osób, które pracują 10 lat, 15 czy 20. Zyją, mają rodziny, dobrze się mają. Więc pisanie takich głupot o zwalnianiu bez powodu i złej atmosferze jest chyba nie na miejscu. To naprawdę fajna stabilna firma.

Stefan

W Mardomie zarabia się dobrze, praca jest dobra, atmosfera jest fantastyczna, możliwości rozwoju są duże, kadra zarządzająca jest w 100% profesjonalna, awans masz zapewniony na starcie. Czego chcieć więcej, aha, nie każdemu dają od razu auto służbowe, to taki minusik.

Tak11Nie

głupol
@Stefan

HAHAHA

Tak6Nie

Fajnie bylo

Pracowalam kiedyś w Mardomie i szczerze powiem,ze z przyjemnością bym tam wróciła. Mila atmosfera,fajni ludzie. Miło wspominam ten czas ????

Dobry pracownik były PH

Firma o której mówi się że jest rodzinna, nic bardziej mylnego tu klepią cie po plecach, chwalą a jak coś nie wyjdzie to dają wypowiedzenie. Człowiek stara się żyły wypruwa ale co z tego dobrych miesięcy się nie pamięta

Tak8Nie

Karolina

@Jozek nie jestem botem, a moderatorem forum Gowork.pl. Moja rola to pilnowanie porządku na forum i pomaganie w znalezieniu informacji. Nie wiem wiele o firmie Mardom, dlatego też zadaję pytania. Możesz mi na nie odpowiedzieć?

OMI 2
@Karolina

Dziwna sytuacja bo jakoś wcześniej nie interesowały Cię losy tej firmy i nie wchodziłaś w dyskusję. Od momentu kiedy się zaczęło robić głośno o firmie i stracili ludzi nagle się pojawiłaś. Czyżby nasz pracodawca Cię wynajął do czyszczenia firmy?

Obróbka mechaniczna
@Karolina

bot odpowiada że nie jest botem, do czego to doszło, a może pracujesz w kadrach Mardomu? zbierasz smaczki dla swojej szefowej, ploteczki, żebyście miały o czym przy kawce porozmawiać. Ps: co z naszymi podwyżkami?

Mam oczy i slysze
@Karolina

Mi w Mardomie pracuje sie calkiem dobrze, a w kilku pracach juz bylem. Wszedzie trafia sie idioci ale idzie wytrzymac, praca jak kazda, wymaga przynajmniej odrobiny zaangazowania, z tego co widac firma sie mocno rozwija, powstaja nowe hale, wiec bedzie potrzeba pracownikow, wiec moze i place sie jeszcze poprawia

Oo
@Mam oczy i slysze

Wieje tu propagandą...haha

Karolina

@tak jakie dokładnie są te patologiczne zachowania? Możesz o nich napisać tutaj na forum? Chodzi Ci o Twoich współpracowników w firmie Mardom?

@Karolina

Jasne jest że opowieści być nie może a tym bardziej na forum. Lecz pełnienie funkcji nobilituje do profesjonalnych zachowań,czego nie rozumieją, bo nie mogą pewne osoby przeskoczyć bariery mentalnej.

Jozek
@Karolina

@Karolina tu bocie, przenies sie na inne forum, bo o Mardom wiesz tyle co dyrekcja o produkcji

Tak8Nie

tak

Pewni ludzie wprowadzili zachowania patologiczne,najgorsze jest w tym że dla nich to norma. Tam gdzie jest patologia nie ma normy.

Karolina

@OMI chcesz powiedzieć, że firma Mardom ma dużą ilość dyrektorów? I ilu ich jest i dokładnie czym każdy z nich się zajmuje? A czy firma nie widzi tego, że muszą Ukraińcom płacić za większą ilość godzin, kiedy nie są w ogóle efektywni?

OMI

Wydaje mi się że Mardom powinien zredukować liczbę dyrektorów chociaż do takiej jak mają w innych zakładach a w to miejsce dać ludziom podwyżkę choćby najmniejsza docenić swoich ludzi którzy robią po x lat a nie bazować na sąsiadach którzy są 3 miesiące brak nad nimi kontroli i trzeba uczyć kolejnych , co z tego ze oni są w teorii 12 h w pracy jeśli mają mniejszą wydajność niż nasi po 8 h

Tak14Nie

Karolina

@Spadajkarola nie wtrącam się tylko chce pomóc w dyskusji i znalezieniu informacji. W czym Ci to przeszkadza? @miś ma rację. Na forum powinny pojawiać się tylko oficjalne, potwierdzone informacje. Lepiej nie siać zamętu, nie wprowadzać zamętu, bo kogoś zainteresowanego firmą Mardom może to zmylić.

Zostaw opinię o Mardom - Lipniki stare

Chcę opublikować: