MatMar Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Mateusz Nadstazik

Koziegłowy

Opinie o MatMar Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Mateusz Nadstazik

przyszły inwestor

Czy to jest prawda?????/ "Frima MADEiKO posiada własną brygdę dociepleniową, brygadę murarska, brygdę wykonczeniową, hurtownię z materialami budowlanymi ktore sa dostene na terenie calej Euopy. Posiadamy również mieszalnie tynków i farb. Jestesmy rzetelna i uczciwa frima... zapraszamy" opis firmy na remontuj

jon

A byliście w ogóle zarejestrowani? Odprowadzał jakieś składki? Tak się zastanawiam jak to jest w takich przypadkach - dostaliście świadectwo pracy??? A ciekawe czy dostaniecie Pit do rozliczenia ze skarbówką...

hurdebalans1

Sprawa godna zainteresowania, hmm. Sas to czy jakiś las, niestety podłość ludzka nie zna granic:).

Zostaw opinię o MatMar Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Mateusz Nadstazik - Koziegłowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MatMar Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Mateusz Nadstazik