Opinie o Piotr Maszczyk Bud-Mass w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Maszczyk Bud-Mass. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Maszczyk Bud-Mass o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Maszczyk Bud-Mass w Myszków

Kierownik Robert Nowy wpis

Bardzo profesjonalny wykonawca. Współpracujemy od dłuższego czasu bez żadnych zarzutów, zlecenia wykonane są o czasie i zgodnie z planami. Polecam.

Deweloper Nowy wpis

Firma nie godna polecenia, długo i do tego nie profesjonalnie. Po pracy został (usunięte przez administratora) i kupa śmieci których nawet nie raczyli spakować w worki. Nie polecam

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Piotr Maszczyk Bud-Mass w miejscowości Myszków? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Bud-Mass Nowy wpis

Komentarze i opinie na Waszym portalu nie są w żaden sposób weryfikowane, co więcej, nie ma możliwości odniesienia się do konkretnego wpisu jako właściciel firmy - dodając odpowiedź nie zostałem w żaden sposób zweryfikowany, więc każdy mógłby coś napisać "w imieniu firmy", a to pozostawia wiele do życzenia pod względem wiarygodności zamieszczonych tu informacji. Poza tym dane firmy na stronie GoWork są nieaktualne.

Brak profesjonalizmu

Korzystałam z usług Pana Piotra ! Praca na domku jednorodzinnym okazała się nie lada wyzwaniem, przyszło do odbioru firma okazała się całkowicie nie słowna, jakoś wykonania całkowicie wadliwa i nie zgodna ze sztuką budowlaną. Firma w żaden sposób nie chciała usunąć usterek co zakończyło się koniecznością wezwania innej fachowej brygady który prace skończyła na 5 + całkowicie odradzam i prosponuje trzymać się z daleko . Pozdrawiam zniesmaczona klientka ...

Bud-Mass Nowy wpis
@Brak profesjonalizmu

Droga "klientko", Pani dwa negatywne komentarze zostały nam właśnie zgłoszone przez faktycznych odbiorców naszych usług, którzy uznali, że musiała Pani pomylić stronę firmy, na której umieściła Pani swoją ocenę. W historii naszych realizacji nie było przypadku nawet zbliżonego do tego, który Pani opisała. Nie sposób jednak oprzeć się wrażeniu, że negatywne komentarze zostały jednak napisane przez Pana Mateusza, w odwecie za ostateczne przekazanie długu do firmy windykacyjnej i wzmiankę o tym również na portalu GoWork kilka dni wcześniej... Potencjalnych klientów zachęcam zatem do zasięgnięcia rzetelnych opinii od faktycznych klientów, na lokalnych grupach lub portalach, gdzie opiniodawcy podpisują się choćby imieniem i nazwiskiem a ich opinie można zweryfikować. Pozdrawiam serdecznie, Piotr Maszczyk

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piotr Maszczyk Bud-Mass się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Karolina Cupiał

Najlepsza firma w branży remonotowo- budowlanej. Pan Piotr jest osobą , która wywiązuje się z podjętych działań terminowo i rzetelnie.W kilku słowach szybko, solidnie i fachowo 100% profesjonalizm. Polecam !

Wiktoria

Bardzo solidna firma, szybko wykonana usługa i bardzo zadawalający efekt. Serdeczne pozdrowienia dla Pana Piotra!

Klient

Nie Polecam usług tej firmy, bardzo nie miła osluga obraz wykonanie usługi pozostawia wiele do życzenia musiałam skorzystać z usług innej firmy w celu poprawinia pracy wykonanej przez Pana Piotra.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Maszczyk Bud-Mass - Myszków

Piotr Maszczyk Bud-Mass
  • Majora Sucharskiego 34 lok. 4