Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

xxx

zgadzam sie.każdy ma swoje obowiązki, ale te normy to przesada(mało powiedziane)ten kto ustalał normy powinien pokazać udowodnić że jest się w stanie je wykonać.Po godz.na odbiorze szlifierki wymięknie:)a co mówić o 8.

Nie mozna negowac niczyjej pracy. Jednak trzeba byc obiektywnym. Panie w kadrach zarabiaja za swoja prace normalne pieniadze. Czlowiek na produkcji ciezko pracuje i zarabia 1500 zl. Pot po tylku leci a normy nie jest w stanie wykonac. Ktos kto wymyslil te normy takze urwal sie z choinki bo one nijak sie maja do realiow. Ludziom kregoslupy pekaja od tych ciezarow. Mam pomysl. Niech kazdy z kierowniczych stanowisk chociaz jeden dzien porobi na szlifierce albo innej maszynie. Bedzie to ciekawe doswiadczenie a moze czegos nauczy i z wierzchu wygladajaca lekko praca okaze sie ciezkim tyraniem. To ze sie stoi przy maszynie to nie znaczy ze sie nic nie robi, bo na tym polega praca zeby stac i wkladac elementy do maszyny, a nikogo to nie obchodzi ze ok 10 ton dziennie panie przewalaja. Do tego nie mozna sie doprosic zeby transportowy palety odstawil, wiec zapraszam kadre rzadzaca do jednego dnia na produkcji na odbiorze. Wtedy bedziecie bardziej obiektywni.

doooość

Naucz się pisać poprawnie po Polsku a dopiero później się wypowiadaj. Czytam to forum już jakiś czas i zauważyłem jedną prawidłowość Oczywiście nikt nie pracuje w Mardomie tak ciężko jak osoba która się wypowiada w danym momencie - to złota zasada waszych wypowiedzi. Proponuję popytać mistrzów i kierowników, zwłaszcza kierownika Tartaku, jak to im jest "lepiej" na stanowisku i jak to nie mają co robić a dopiero później pluć żółcią na wszystkich dookoła. Proponuję zajść do Kadr przed 10 i zapytać dziewczyn jak się nazywają - wątpię czy będą pamiętały... przykładów jest dużo... ale cóż stojąc przy maszynie 8 godzin wiecie wszystko o pracy innych ludzi, wy pracujecie reszta konia wali. Jak to ktoś tu pięknie ujął "bez księgowej firma może funkcjonować bez pracowników już nie" - gratuluję wiedzy z zakresu podstaw przedsiębiorczości. Na koniec ostatni wyrzut: "Morze"... ludzie..

Palarnia

Ino jest taki palący co go leniuchem nazwać można i nic a nic z tego nie robi. Transportowy ten to ino pali i pali. Trza mu normę ustalić większą. Bo 20 papierochow na godzinę to chyba za mało. Niech ssię wkoncu za robote weźmie bo na takiego to ja pracowal nie będę. I jeszcze nadgodziny bierze dodatkowe tak prędki ze w 8 się wyrobić nie morze

vvvv
@Palarnia

a polski rozumiet iponiemajet

Leszno
Palarnia kontratak

Z tym, że w toaletach palić to świństwo zgodzę się z przedmówcą ale pojechałeś z LENIUCHAMI po całości! Te "LENIUCHY" pracują na Twoją pensje której bierzesz pewnie ze 3tysiące i za nic Ci premii nie ucinają, gdy Ty siedzisz przed komputerem w biurze i patrzysz w komputer szukając sobie zajęcia te "LENIUCHY" myślą o tym, żeby zrobić 38 palet za 1300zł! Zejdź człowieku na ziemie! Podnieście jeszcze normę o 30 %. Ciekawe co by firma zrobiła jakby tak kilka dni produkcja nie przyszła do pracy? Od razu podwyżki by się znalazły, jest to jakiś pomysł ;)A co do palarni to jeszcze nam sufit szklany zróbcie, żeby właściciel lecąc samolotem nas widział ;) Pozdro ;)

aaaaaa aaaaaa

Pracodawcy kochany kiedy dostaniemy pit za 2014 rok?

gośc
@aaaaaa aaaaaa

czujniki dymu się nie sprawdziły.

xxxxx

To pozakładać czujniki dymu będzie spokój koszt smieszny a efekt murowany !!! nie każdy palacz to leniuch i śmierdząca popielniczka chyba osoba od ostatniego wpisu ma problem , bo sama paliła i po walce z nałogiem jeszcze ją sciska i stąd taka ostra wypowiedź Wniosek do dyrektora i po temacie

Palarnia

Co do palących w toaletach - jest to po prostu zwykłe świństwo tych, którzy tam palą, jest wyznaczona palarnia i tam proszę palić, nie wszyscy chcą wdychać i wąchać Wasze śmierdzące hobby. Nie wspomnę już o przepisach BHP, gdzie ludzie bez wyobraźni nie zdają sobie nawet sprawy z tego, jakie powodują zagrożenie dla innych i całego zakładu. LENIUCHY i ŚMIERDZĄCE POPIELNICZKI!!!

M i M.D
@Palarnia

Witam pracowałem w firmie mardom 5 lat. Wspomienia są różne jedne lepsze drugie gorsze raz troche lzej raz ciezej warunki pracy dosyc dobre.Jedyne czego nie moge zazucic firmie to wyplacalnosci wyplat zawsze na czas a nawet wczesniej choc zdecydowanie ze malo w stosunku do odpowiedzialnosci to wiadomo ale zawsze jest. Co do kadry zazadzajacej prucz wyjatkow to reszta zieloni tylko udaja ze cos wiedza albo wczesniej to konsultuja i wtedy najmondzejsie jak juz wszystko zrobione ogulna ocena firmy w skali 10 to 6

olla !
@M i M.D

Tragedia w dwóch zdaniach,nic dodać nic ująć.

Dzień wolny czy dodatek Co do zasady niedziele i święta są dniami wolnymi od pracy. W określonych przypadkach możliwe jest jednak wykonywanie przez pracownika pracy w te dni. Za pracę w niedziele i święto uważa się zgodnie z zapisami Kodeksu pracy pracę wykonywaną między godziną 6.00 w tym dniu a godzina 6.00 w następnym dniu. Pracodawca może w swoim zakładzie pracy ustalić inną godzinę. Pracownikowi wykonującemu pracę w niedzielę pracodawca ma obowiązek zapewnić inny dzień wolny od pracy w okresie 6 dni kalendarzowych poprzedzających lub następujących po takiej niedzieli. Jeśli nastąpią okoliczności, które spowodują że pracownik nie może wykorzystać takiego dnia wolnego w ciągu 6 dni, wtedy przysługuje mu dzień wolny od pracy do końca okresu rozliczeniowego. Dopiera w przypadku braku możliwości udzielenia dnia wolnego od pracy do końca okresu rozliczeniowego pracownikowi przysługuje prawo do dodatku do wynagrodzenia. Pracownikowi wykonującemu pracę w święta pracodawca ma obowiązek zapewnić inny dzień wolny od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego W razie braku możliwości udzielenia dnia wolnego od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego pracownikowi przysługuje prawo do dodatku do wynagrodzenia. Teraz już wiecie co robić gdy zawieszą kartkę o pracującej niedzieli. A druga sprawa to zamiast wieszać kartki po kiblach o pseudopisarzach to niech się wezmą za osoby palące w kabinach i po za nimi (jak to już ktoś napisał). Smród jest nie do wytrzymania.

hahaha

przdmowca ma racje...takze pracowalem w mardomie nazekalem strasznie na kase na obcinki premi za nic talony po 30zl ale czlowiek pracowal bo musial taka jest prawda...za cos trzeba zyc...ale to nie znaczy ze nie rozwijalem sie dalej i wkoncu sie udalo zmienilem prace kasa wysoka wszystko jest ok i jestem zadowolony pracuje duzo mniej godz jak w mardomie a biore duzo wiecej...mozna? mozna tylko trzeba chciec;-) pozdrawiam

Zuza

Wszyscy narzekający powinni poszukać sobie innej pracy a nie wylewać żale na ogólnym forum (nie podpisując się). Jak jest Wam tak źle dlaczego nie mówicie tego głośno? Dlaczego nie poszukacie sobie innej pracy? Pracowałam kiedyś w Mardomie. Zmieniłam pracę i jakoś zaczęłam głębiej oddychać. Wiem,  że to co robię jest doceniane i godnie wynagradzane.Na święta dzieci dostają wartościowe prezenty, które wręcza Mikołaj na balu specjalnie zorganizowanym. Tzw. kopertówka-karpiówka to ok. 1000 zł, nie wspomnę o firmowej wigilii na której nie ma robotników i dyrektorów, tylko są wszyscy równi. Pensja jest terminowo na koncie, premii nikt nie może "zabrać" i ludzie są jacyś tacy bardziej życzliwi. Idzie Nowy Rok...........może warto coś zmienić w swoim życiu.......życzę wszystkim większej wiary w siebie.

łoś super ktoś

Mam takie pytanie. Czy na obecną chwilę w MARDOM-ie potrzebują wózkowych, albo magazynierów? Mam spore doświadczenie w tym temacie.

obcy4

Są takie wszy co się ulęgły z gnid zafajdanych,urosły na cudzym barku jako pasożyty.Co się robi z robactwem?

a a a

Za taka ciezka prace to wynagrodzenie jest smieszne.

goguś

Stawki podnieśli ale tylko dlatego ze wzrosła najniższa krajowa

taki sobie

Gorycz niema granic,gdzie kompetentni są tak niekompetentni za dużą kasę.Gdzie się to ulęgło? To tylko Polska,wykształcenie za osełkę masła a logika dno.

felek

A ja się z tym zgadzam. Podniesmy normy to ludzie ich nie wyrobia i urwiemy im z premii a na święta damy im po stówce i będzie git, a i poco mamy sami wymyślać jakieś ulepszenia lub szukać ludzi do pracy jak zrobią to za nas damy im po 20 zloty i też będzie git, no ale niezapomnojmy o potraceniu podatku z tych pieniędzy. Tak ze i tak nie zarobisz człowieku piecej niż powinieneś tylko firma ma z tego kozysc. Proste liczenie: premii walna 150 zł a dostaniesz na święta 100. Kto zyskuje??

@felek

Pożyjemy zobaczymy ;-)jak mówi stare przysłowie , a co do tych 30zł i czy dostają je najbogatsi to raczej temat bardzo sporny ( potrzebne okreslenie bycie bogatym )ale moim skromnym zdaniem to premia swiateczna i kazdemu powinna być przydzielana albo powinno jej wcale nie być ,bo po 10 latach pracy dostac 30 zł to żadna motywacja co najwyżej można sobie 2 paczki fajek kupić

kunta kinte

O tak podnieśli stawki jak najbardziej ale i normy tez chyba ze kolega który o tym pisze albo siedzi w biurze albo niema normy do wykonania.

kunta kinte

Ale po co dawać ludziom kasę im jest nie potrzebna najważniejsze ze my mamy kasę (kadra) a im po co dawać trzeba wyrównać straty. Ludzie którzy na nich tyraja nie muszą mieć dobrze. A ta forsa która maja dać 20-30 zł to porażka. Nie nie dla mnie to DNO DNA. Zarabiać takie miliony i dzięki komu?? Dzięki ludziom którzy tyraja i jeszcze zabierać. Nie chce mi się nawet juz o tym pisać. DDDDNNNOOO!!!!!!!!!!!

x*
@kunta kinte

Dno to jest to forum... tak srać we własne gniazdo... wstyd... dlaczego nikt nie napisał, że podnieśli stawki w tym roku??? dlaczego nikt nie napisał, że wreszcie płacą za pomysły, jak się do pracy poleci pracownika też dają kasę. Ktoś kto pisze tu te wszystkie dyrdymały nie ma zielonego pojęcia co to znaczy taką wielką firmę prowadzić... idźcie do polamu, do biedronki tam dają talony, co? tam Was nie chcieli...?

biedaczek
@x*

Z przedmówcą się zgadzam :-) Dno to forum... po 30 zł to z tego co pamiętam dostali najbogatsi, gospodarze... albo ich żoneczki... im mało zawsze... ja dostałem 100 zł i kupiłem synowi prezent na święta i spoko, jak w tym roku będzie 100 zł też będzie ok!

kunta kinte

Mam dla dyra propozycje. Niech zobaczy film IN TIME i może niech wprowadzi cos podobnego ale nie czas tylko może racje żywnościowe to wtedy zostanie jeszcze więcej na koncie firmy a ludzie i tak będą pracować w tym kołchozie. No i jestem ciekaw czy S5 maja u siebie w biurze i czy odrysowali sobie w biurkach miejsca na spinacze, długopisy itp.

@kunta kinte

Niezła jazda znowu przed świętami , znowu po 20-30zł na łeb i święta jak znalazł do tego zabrane 10-15 procent premii HIGH LIFE

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom