Agal Grzegorz Lewszyk

Szczecin

Opinie o Agal Grzegorz Lewszyk

Magda

Profesjonalna firma, pięknie wykonane meble z dbałością o każdy szczegół, Pani Ania świetnie doradza i ma rewelacyjne pomysły- praktyczne i estetyczne. Szczerze polecam.

sawicki21

to dobry czlowiek ale nie szanuje tych ktury na niego zarabia szkoda mi jego zony i corki

ja alek

profesjonalizm widać już na etapie projektowania i wizualizacji.Jakość wykonania mebli ,materiały, terminowość i te wszystkie niuanse które sprawiają, że klient wychodzi zadowolony - najwyższa półka.No i Szef a zarazem główny wykonawca - do dziś nie wiem jak w pomieszczeniu w którym nie było ani jednej prostej powierzchni wyczarował pion a wszystko do siebie pasowało.Pełen szacun.

nikt

Pan Grzegorz to bardzo poukladany facet. Wszystko co robi się wedlug pewnych schematów. Kazda kuchnia jest złożona z tych samych wymiarów korpusów. Obrane przez firmę formy wykonania pewnych prac są nie zmienne. Pan Grzegorz nie akceptuje sposobu wykonania albo nawet samej sugestii by zrobic cos inaczej jest wysoce nie pożądana. Na montażu podobnie. Montuje pan Grzegorz. Ty się nie znasz. Pomagasz i tyle. Ewentualnie zbierasz opierdziel za bzdury. Wszystko musi byc tak jak zrobil by Pan Grzegorz. Przecież nie ma napisane tego na twarzy. To są tylko małe niuanse. Pozatym praca na warsztacie jest bardzo spokojna. Zero pośpiechu. Jak dla mnie za spokojna. Na wszystko jest czas. Jakość wykonanych mebli jest bardzo wysoka (płyta/kołki i konfirmaty, jak w szkole). Sama stolarnia to klasa sama dla siebie. Budynek wykonczony w tym roku. Socjal to 5+. Rewelacja. Zatrudnienie to umowa o pracę z wszystkimi świadczeniami jakie przewiduje kodks pracy. Zarobki dobre. Sam an Grzegorz jest z natury dobrym i uczciwym człowiekiem co czuć jak się z nim przebywa. Słucha Trójki w samochodzie (straszne:) Mimo braku akceptacji przez niego róznych pomyslow i nawet nie checi slyszenia ze coś mozna zrobic szybciej lepiej i łatwiej. Mozna się do tego przyzwyczaić. Skoro firma prowadzona przez niego przez 15 lat z dwoma pracownikami + szef robi w tygodniu 2 montaże +w międzyczasie powstaje nowa kuchnia to jego metody są dobre. Godziny pracy to 7:30 do 16:00 od pon do pt czasem so. Nie jest to wchodzenie w D. Po pierwszych paru tygodniach miałem dość. Dzis analizujac plusy i minusy wychodzi mi PLUS. Jest to moja subiektywna opinia.

Zostaw opinię o Agal Grzegorz Lewszyk - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agal Grzegorz Lewszyk