AJM EXPO

Szczecin

Opinie o AJM EXPO

ln

nie wiem za bardzo co myśleć @anonim, bo firma ma od dłuższego czasu stronę w przebudowie. A to jednak nie wygląda zachęcająco. Zastanawiam się czy zamknęli działalność, czy może planują jakieś przebranżowienie. Może ktoś wie coś więcej i się z nami podzieli informacją

SUPER PRACODAWCA

krzysztof

UMOWY SĄ JASNE I KONKRETNE. NIE ŚCIEMNIAJĄ. PARTNER: KRZYSZTOF

FILIP

SKORO TYLE INWESTUJESZ W OBCE FIRMY , TO CHYBA JESTEŚ ŚWIETYM MIKOŁAJEM? BYLY PRACOWNIK AJM EXPO : FILIP

(usunięte przez moderatora),Praca polega na wyjazdach za zigranicę, montowaniu i demontowaniu stoisk na wystawach. Po skończonej pracy nie otrzymujesz pieniędzy za pracę, diet za wyjazd i w ogóle nic nie dostajesz. Wyjeżdżasz utrzymujesz się na własny koszt, a po powrocie, pieniędzy nie dostaniesz, dzwoniąc pod podany numer telefonu nikt nie podnosi. Wyjazdy często trwaja nawet miesiąc lub dłużej.

Zostaw opinię o AJM EXPO - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJM EXPO