Jarych S.C. Zakład Produkcji Mebli Marzena i Paweł Jarych

Mroczeń

Opinie o Jarych S.C. Zakład Produkcji Mebli Marzena i Paweł Jarych

jagus

Uwaga na Panstwa JARYCH !! Nie płaca w terminie,przeinwestowali kosztem kontrachentów ,i jakos mebli masakra,oszczedzaja ,a załatwienie czegokolwiek z Pania Marzena..reklamacji, uwag, zostaje sie zakrzyczanym i tyle... nie polecam ostroznie

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Jarych S.C. Zakład Produkcji Mebli Marzena i Paweł Jarych? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Jarych S.C. Zakład Produkcji Mebli Marzena i Paweł Jarych - Mroczeń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarych S.C. Zakład Produkcji Mebli Marzena i Paweł Jarych