BUSTAN

Nysa

Opinie o BUSTAN

on

Nie polecam - bron boże od pracy w tej firmie!!!!! Oszuści

Ewka

Zdecydowanie nie polecam drogo ,usluga zle wykonana.

Hemp sru

Hahaha ludzie gdzie wy dajecie auta ;-) Bustan? Dam wam dobra rade to tak jakby cukiernikowi kazali płytki klasc ;-)

Wiesław B.

Nie polecam tego serwisu kiedys wymienialem rozrzad w aucie koszty byly uzgodnione a co chwile coś dochodzilo i zaplacilem 3 razy wiecej niz bylem przygotowany .Czlowiek nie ma wyjscia auto rozebrane .Nie spotkalem sie z czyms takim nigdy tylko widocznie tam tak jest jak jest... 10x Nie polecam serwisu Bustan!!!!!!!!!!#

Nysanin

Odradzam tam oddac auto!!!!

Anonim

Znam ich zagrania bardzo dobrze jak klient nie zadowolony z uslugi i juz zaplaci to go zbywaja zapomnij o gwarancji fikcja bo ci jeszcze bardziej dojada auto .Uciekaj i nie wracaj moja rada i rob foty przed oddaniem autka bo ci powiedza ze tak bylo stara ich zagrywka a mlodziki u niego to maja jazdy ...ooo trafiles w niego zobacz czy widac bo nas stary.... Tam czolg tylko dac .Popatrzcie sami kto tam pracuje ...

Pisduś

Ma tam praktykantow a pija ponoc w robocie moj kuzyn tam robi Cukiernik buhaha

Przemo

Kolo moj tam pracowal to co tam sie dzieje to PIP Prokuratura mialaby co tam robic.

Kejo

Medialny szkoda strzepic r..a człowieku widzialeś jaka zgraja mlodych stoi przy aucie w tym warsztacie i się uczą? Kasuja na maxa na czesciach jeszcze zarabiaja i to nie male pieniadze.Brak fachowosci. Auto w gorszym stanie wyjezdza od nich jak zostalo przyjete !!! i malo tego psuja inne czesci bo ida na skroty nie znam zadnego serwisu w opolskim tak drogiego nie znajacego sie na tym co robi.

Medialny

Proszę o kontakt bylych pracowników firmy Bustan ,oraz osob niezadowolonych z uslugi (gdzie co chwile, cos dochodzilo i koszty naprawy wraz z czesciami rosly) oraz osoby oszukane powiem tak na czesciach wala dwukrotnie i wciskaja zeby wymienic niepotrzebnie Prosze zostawiac wiadomosci bede oddzwanial potrzebuje kilku informacji ktore mi sa potrzebne w trybie pilnym chce udowodnic i pokazac jak wszystko dziala

Medialny

Ja również odradzam pracę w Bustanie ,szef przed i po wypłacie ma humory az strach do niego sie odezwac nie chce puszczac na urlopy dłuzsze i strach sie nawet zapytac o urlop,a na dodatek jak ktos zachoruje to juz masakra,lepiej nie chorowac,za darmo sie pracuje w soboty,wszyscy pracuja źle oprócz jego córek,niewazne jest jak ktos pracuje do 15 bo jak klient przyjdzie to trzeba zostac nawet do 17 i nadgodziny nie sa liczone.Jednym słowem nie dba i nie szanuje pracownika i sam siedzi w pracy od rano do nocy,nie interesuje go życie rodzinne

SŁawek

Ja jestem zadowolony z obsługi . Po nowego Focusa przejechałem przeszło 500 km. Opłaciło mi się nawet wynająć hotel mimo że w moim mieście jest salon Forda ale nie mogłem się z nimi dogadać co do ceny i wyposażenia. Obsługiwała mnie sympatyczna pani z którą korespondowałem około tygodnia ażeby sfinalizować zakup.

eddy

Autoryzowany Dealer Forda P.P.U.H. BUSTAN poszukuje kogoś do działu sprzedaży samochodów dostawczych, niestety nie widać szczegółów zatrudnienia może mi pomożecie ??

pitupitu

A ja tam jestem zadowolony! Szef bywa wymagający ale uczciwy jest. Wypłata na czas. Wiadomo że kokosow nie ma ale jak nyski rynek to nie mozna narzekać

Tomo

Jak jest w ogóle z możliwością pracy w Bustan, bo widze, że na forum nie ma zbyt wielu aktualnych opinii, teraz ktoś odświeżył temat, ale o pracy raczej nic nie napisał. Gdzie mam szukac od nich ogłoszeń pracy? Czy w ogóle nie ma na tą chwilę możliwości zatrudnienia, bo wszyscy pracują i nie narzekają?

Mani

Firma bustan to Autoryzowany Serwis Forda, sprzedaż części Ford, aut nowych i używanych etc. Ford wprowadzając odświeżone pojazdy może liczyć na całkiem niezłe słupki sprzedażowe - widać, że sporo aut czy to służbowych czy prywatnych jeździ od Forda. Zastanawiam się czy nagle mają jakąś atrakcyjną ofertę?

dzbanek

ale od razu się dostaje umowę na trzy lata i czy jest ona o pracę? to bardzo ważna informacja dlamnie bo pracuję już w branzy wiele lat i nie ukrywam że nie dam się spoliczkowac jakąś inną formą kontraktu niż umowa o pracę.a a na serio za byle co tak potrącają z wypłaty i ile ona wynosi netto obecnie?

zorro

nie jesteś przekonany po pewnym czasie, który tu pracujesz czy opierasz swoje zdanie na powyższych komentarzach?

Piotr

Na 3 lata, z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia.

ajka

co do udokumentowania pracy w soboty to tyle co pamiętam jest lista obecności, na której się sam podpisywałem tyrając co drygą sobotę za friko. Jak ktoś chce to do 3 lat można zrobić z tego pożytek ! Ja sam chyba nie mam na to czasu, i wyznaję zasadę nieruszania (usunięte przez administratora) bo śmierdzi, ale jak ktoś ma chęć, to........

Wiesław - Doradca

W soboty pracujesz za darmo. A pracujesz po 8 godzin chyba że każe Ci zostać oczywiście za darmo i będzie stał nad Tobą póki nie skończysz bo to stary cap. Czasami po 10godzin będziesz musiał walić jak np ktoś na urlop pójdzie. A i tak na wypłate dostaniesz jak za normalne 8godz i jeszcze Ci potraci bo się nie starasz. Daruj sobie naprawde. Córki zarabiają po 5 tys. a nic nie robią wiecznie obrażone. Opłaca się tylko akumulatory i wycieraczki wynosić.

Wiesław

Dostaniesz najniższą krajową na początek (niby z zapewnieniem że po 3 miesiącach dostaniesz podwyżke...) Nikt nigdy nie widział tam podwyżki... kolega raz dostał nie wiem jakim cudem niecałe 900zł bo szefowi niby się ubzdurało że coś zepsuł. Aha pamiętaj... Zepsujesz przypadkiem byle klucz, cokolwiek potrąca z wypłaty jak za nowy... Idź do seata jak masz fach w ręku, od Bustanu radze wszystkim trzymajcie się z daleka i jako pracownicy i jako osoby chcące naprawić auto.

Wiesław - Doradca

leszek - 2013-07-26 14:48:50 Ja chciałem się dowiedzieć odnośnie tego jaki jest socjal w Bustan w tej chwili? Fajnie by było mieć chociaż taki najniższyŻADEN!!!! Jeszcze od Ciebie zdoją! Nie idź tam bo tylko stracisz... Tak jak przedmówca napisał... Lepiej Ci będzie przerzucać (usunięte przez administratora) w czechach niż robić w Bustanie...

ajka

Chłopie zejdź na ziemię, który prywaciarz daje od razu na czas nieokreślony, a z drugiej strony to nic nie daje (chyba że do dostania kredytu), jak zechce zwolnić to zwolni, a znając życie to z Bustana ludzie sami odchodzą i 2-tygodniowy okres wypowiedzenia jest dobry.

ajka

zatrudnia na umowę o pracę na czas określony np. 3 lata z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia. Na umowie jest najniższa krajowa i 40 godzinny tydzień pracy, za soboty płaci pod stołem.

ajka

oficjalnie najniższa krajowa, reszta pod stołem i to niewiele, do 2 tyś nie dociągniesz. Wszystko zależy od stanowiska. Jak ktoś nie ma pracy to i to dobre, jedynie co zyskałem po pracy w Bustanie to doświadczenie związane z funkcjonowaniem autoryzowanego serwisu (jak nie powinien być prowadzony i jak się oszukuje centralę i klientów).

ajka

Jeśli ktoś chce znać prawdę o Bustanie to po pierwszym dniu pracy na pewno przejrzy na oczy. Po rozmowie będziecie wiedzieli jaki to stary ma zdolne córki i kilka farmazonów z jego życia z lat 80 i 90 zeszłego wieku, no i super zapewnienia że nie ma górnej granicy w zarobkach, same kłamstwa. Pracowałem i znam kilku fajnych chłopaków którzy pracowali w tym czasie co ja i już nie pracują, z różnych powodów, ale żaden z nich by tam nie wrócił.

Bergiel

Ogólnie wiocha! (usunięte przez administratora) Płaci najniższą krajową a(usunięte przez administratora)! Wiem bo pracowałem! Traktuje klientów jak szmaty, zawsze jak zapłacą i odjadą to śmieje że frajerzy i że przepłacili! a on za to ma na wakacje z (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) też włosy po kostki i gotuje co chwile coś na górze że aż na warsztacie wali gnojem! Ogólnie syf i roz... [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! Brak narzędzi brak sprzętu a stary (usunięte przez administratora)w kościele 2 zł na tace tylko daje!

Tadeusz

Od niedawna pracuje tam nowy mechanik z kolczykiem jest bardzo dobry moim zdaniem co podnosi standard warsztatu!!!!

mechanik

Brak narzędzi,jeden komplet narzędzi na trzech pracowników,w BUSTANIE pracują wymieniacze a nie mechanicy.

darek

Jak większość płaci pod stołem, pracujesz co drugą sobotę za darmo, Ogólnie DZIAD brak poszanowania dla pracownika.

beznadzieja

Zostaw opinię o BUSTAN - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUSTAN