Jd Service s.c. Waldemar Wierzbicki Dorota Wierzbicka

Adres: Przytulna 18 lok. 54, 80-176 Gdańsk

NIP: 9570918260 REGON: 220086652

Jd Service s.c. Waldemar Wierzbicki Dorota Wierzbicka

Opinie o Jd Service s.c. Waldemar Wierzbicki Dorota Wierzbicka

Wiesz czy w firmie JD Service S.C. można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Jd Service s.c. Waldemar Wierzbicki Dorota Wierzbicka - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jd Service s.c. Waldemar Wierzbicki Dorota Wierzbicka