Opinie o VERKON Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VERKON Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w VERKON Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERKON Sp. z o.o. w Gdańsk

Nadia Nowy wpis

Czytam te wpisy i widzę wiele głosów o jakiś problemach z płatnościami, a ja właśnie chciałam tu się zatrudnić. Nie ma w internecie ofert pracy i nie wiem jak to rozumieć, bo widziałam jakieś wzmianki tu o tym, że nowa firma powstała. Czy ta nadal działa tylko zmieniła nazwę, a może nie zatrudnia pracowników, dlatego nie ma rekrutacji? Ja szukam pracy w kadrach w hr itd.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w VERKON Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Jacek Nowy wpis

Bloch jeśli chodzi o zapłatę za fakturę to miga się na lewo i prawo tylko żeby nie zapłacić,a odkąd z tą pseudo-modeleczką się buja to już wogóle jest odklejony…

Były współpracownik

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tą firmą !!! Prezes firmy to Marek Bloch, właściciel firmy Verkon i Verkon Marek Bloch. Polecam poczytać opinie. Kolejna firma, kolejni nowi pracownicy, którym nie płaci! Pojawiają się na portalach społecznościowych wpisy przestrzegające przed podjęciem u niego pracy i mówiące o tym,że kontrahenci wycofują się z współpracy z nim, przez to że tak traktuje swoich pracowników. (usunięte przez administratora) zakłamany (usunięte przez administratora) Nie płaci swoim ludziom, a sam prowadzi bogate życie, czym sam się chwali wraz ze swoją partnerką w mediach społecznościowych. Mam nadzieję,że karma szybko go dopadnie!!!!

Były współpracownik
@Były współpracownik

Nowa firma to BML BAU Sp z o.o. Tylko nie wiadomo,czemu jest tam tylko Prezesem a nie właścicielem.. a może specjalna zagrywka. Uważacie na wszystkie firmy tego faceta!

@Były współpracownik

A ile pracowników mniej więcej nie dostało swoich pieniędzy? To były zaległości z kilku miesięcy? Jak jest zatrudniona nowa osoba to od początku nie dostaje pensji czy dopiero po jakimś czasie? Właściciel jakoś się tłumaczy z tej całej sytuacji?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie VERKON Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w VERKON Sp. z o.o.?

Roxa

Spotkałam się w wątku z pewnym tematem który mnie zaintrygował, mianowicie chodzi o opóźnienia w wynagrodzeniu. Jak obecnie to wygląda? Pensja na czas? Jakie aktualnie umowy oferuje firma pracownikom, ktoś wie?

Dlaczego usuwane są negatywne komentarze które mówią prawdę że właściciel wiecznie zalega z pieniędzmi nie płaci za l4 czy urlopy ?

Hanna

Kiedy tam pracowałeś, że tak było? I powiedz mi jak długie te zalegania z pieniędzmi były?

@Hanna

Mi zalega już rok pieniądze i to nie małe. Bawi się po całym świecie za nasze pieniądze, swoich klientów , pracowników i współpracowników. To jest złodziej inaczej nazwać takiego człowieka się nie da, ten człowiek nie ma w ogóle uczuć , widzi tylko czubek własnego nosa i wygodę dla swojego tyłka, ale karma wraca szybciutko .

@.

Piszesz, że karma wraca szybciutko, zastanawiam się czy coś w związku z tym się dzieje?

Czesiek

https://b2bhint.com/en/company/pl/bml-bau--0000635985 Na te firmę też uważać . Jego słup albo wspólnik. BML BAU. Powiązania mają napewno

Po drugie popatrzcie się jak wasza praca wygląda a później dopomninajcie się o kasę Wcale się nie dziwię ze wam nie płaci

Nie jestem i nigdy nie byłem a Ty jeśli nie dostałeś kasy to nie zasługujesz na nią Popatrz na (usunięte przez administratora) swoją robotę

Tak ja wy pracujeci to tylko za kasę w Polsce bylibyście zerem mógłbym Ci pokazać jak budynki powstają ale pewnie i tak tego nie potrafisz jedziedzie do Niemiec bo tylko Pan Marek ma korzyści z was Dobrze sam to rozumiesz Koniec tego pierdolenia

Na prawdę jestes tępy a to co robicie nie nazywaj robotą i mówię ci ze nie mam nic wspólnego z Panem Markiem Jeśli byś robił dokładnie to miałbyś kasę i żebrał o nią

Xxx

Tam wszyscy prosza sie o kase wlasciciel nie lubi wyplacac najlepiej gdyby wszyscy robili za darmo

Czarus

Ziutek co Ty wypisujesz. Tylko Pan Marek w Niemczech ma korzyści z takich pracowników? To co oni fanty zbierają po mieście i je Pan Marek w Lidlach na bony rozumienia i sprzedaje taniej czy o co chodzi. Pan Marek ma zakład pracy chronionej i niepełnosprawnych zatrudnia na dofinansowaniu od grup (usunięte przez administratora) za malowanie uśmiechniętych buziek kredą na chodniku? Żałosna wypowiedź, naucz się formulowac zdania. Bloch to sciemniacz, nie wyplacal pieniędzy i tyle. Daje sobie łeb uciąć,że sytuacja nie uległa zmianie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Verkon? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

adam

Narzędzia to tylko HILTI także praca wygodna i precyzyjna, co do telefonów to maja tylko prowadzący lub kierownicy.

Magdalena
@adam

i dobrze że nie ma telefonu, przynajmniej nikt nie dzwoni poza godzinami pracy bo nie ma gdzie ;)

Endriu
@Magdalena

O czym Ty mówisz xD. Mam znajomych, rodzine, kobietę i pasję. Cieszę się,że spieprzylem stamtąd po miesiącu i strzeliłem z ucha co się tam dzieje do gościa dla którego robił remont. Zarabiam niewiele mniej w kraju przy 8 h pracy. No j najlepsze. Wyplacaja mi tutaj xD

Mateusz

Nie polecam współpracy(usunięte przez administratora) Typowa marketingowa gadka. Powie Ci dokładnie to co chcesz usłyszeć a na końcu nie zapłaci całości. Nie dajcie się nabrać na dobre wynagrodzenie bo co wam z tego jak koniec końców go nie wypłaci. Zawsze sprawdzajcie swoich kontrachentów i bierzcie pod uwagę opinie!!!

731 - 5O4 - 996

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

Ktoś

Jakim urzędem prezes Bloch może straszyć??? W końcu jakiś urząd powinien się wziąść niego, ile spółek jeszcze będzie otwierał i ile osób oszuka. Takie osoby powinny mieć zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności.

@Ktoś

Bloch jest zadłużony na ponad 3 miliony w zusie i urzędzie skarbowym, ponadto ma założona sprawę o alimenty , śmieje się swoim dłużnikom w twarz , bo póki co jest nietykalny.

@Natalia

Co to znaczy że póki co jest nietykalny?

@1212

W takim sensie, ze jeśli komukolwiek jest winny pieniądze i ktokolwiek by chciał je odzyskać droga sądowa czy komornicza to niestety w pierwszej kolejności jest ZUS US i przede wszystkim alimenty. Szary człowiek , którego bloch (usunięte przez administratora) jest na samym końcu

Alex
@Natalia

A skad wiesz? To sprawdzona i formacja? Widzę, że wozi się Ferrari i afiszuje z celebrytkami na Instagram i dlaczego nikt nie może z tym nic zrobić.

Wszystko do czasu

@Alex

Tak sprawdzona, dałam się nabrać po raz kolejny idąc z nim na ugodę sądowa, oczywiście co ? Pierwsza rata nie wpłynęła , druga również, zgłosiłam sprawę do komornika , stad potwierdzona informacja . Bawi się i wozi Ferrari za nasze pieniądze.

Dariusz
@Natalia

Za co wisi Ci kasę, chodzi o niezapłaconą pensję? Czy to kwestia jakiś innych zobowiązań może?

@Dariusz

Wykonywałam dla Niego usługę transportowa

Napisz do inwestora ;)
@Natalia

Nie odpisuj takim ludzion, to może być (usunięte przez administratora) albo ten jeany (usunięte przez administratora) i robi wywiad

@Napisz do inwestora ;)

A niech sobie sprawdza co chce , ten człowiek jest skończony, pobawi się jeszcze chwile i w końcu karma wróci.

Ktoś

Jak dla mnie firmy prowadzone przez Marka Blocha to dno i wiadro mułu. Człowiek bez zasad, chyba że jego zasadą jest oszukiwanie ludzi.

@Ktoś

Zgadzam sie i jeszcze ma czelność grozić szkoda słów na tego czlowieka

Karola
@Alibaba

Racja.Żeby komuś grozić czy straszyć urzędami trzeba mieć samemu czyste konto w urzędach,bo urząd to sprawdzi,a sądzac po opiniach panB.ma wszędzie nasrrrane.

Kris

Praca bardzo dobra, zarobki dobre i zawsze wyplacone. Szef wyrozumialy i pracownicy jak duza rodzina. Polecam

Irena
@Kris

Zdarzają się nadgodziny? I czy są wypłacane czy odbierane przez pracownika?

Piotrek Kraska
@Irena

Zdarzają się nadgodziny ! Zdarzają się też drzemki w pracy między ciężkimi godzinami etatowymi ściemniania w kącie i pchania roboty po centymetrze.

jest firma (usunięte przez administratora).tyle godzin aż w końcu CB zwolnia a potem wmawiaja porzucenie (usunięte przez administratora) dwa miesiące zapierdalania za darmo żal tylko potem rodziny że została skrzywdzona

Verkon

Szanowny Panie w związku z opinią jaką dodał Pan na powyższej stronie i naszymi obawami iż jest to nieuczciwa konkurencja pragniemy zaprosić Pana do biura firmy Verkon celem wyjaśnienia sprawy. Pozostajemy do dyspozycji naszych Pracowników i Współpracowników niestety nie podał Pan Swoich danych i ciężko mi ocenić Pana roszczenia. Zapraszamy serdecznie. Z wyrazami Szacunku

Przyjaciel inwestora
@Verkon

Pozostaje do dyspozycji Verkon ze zdjęciami i nagraniami z Hale(Sale). Hehe Spisane chronologicznie mam też wszystko. Kupowanie szelek w dzień wypadku po zdarzeniu przez Krzysztofa B. to straszna sprawa. A gość który nagrywa takie rozmowy wizja+fonia z biodra to jeszcze gorsza rzecz. Warto być zabezpieczony i nie odpisywać na bezsensowne pisma. Czekamy czy zrobi się o firmie medialnie, wtedy coś takiego będzie prawdziwa bomba

Grzechu

Dziwne te wszystkie wpisy.. Pracuje już ponad rok i nie doświadczyłem problemów z kasą. Większość ekipy naprawdę spoko, ale bywa że trafi się taki co to lubi piwko, panienki, maszyny, zaliczek nabierze baluje do roboty nie wstaje i potem pretensje do całego świata. Mieszkania mamy za free jak ktoś chce to sporo zaoszczędzi. Ciekawy jestem komu tak źle było, takich rzeczy nawymyślał, ze sprzętu nie ma ? Szef sam osobiście całe auta z hilti i innych firm zwoził. A gość z BHP jest cały czas na miejscu przecież... To że ma fajna furę to pracował na to, każdy z nas może sobie oszczędzić i wydać na co chce. młodzi nie lubią odkładać, wolą się bawić a to niestety tu kosztuje. Ja tam zostaję i nawet bym nie wracał..

Priw
@Grzechu

To jestes jedyny który nie ma problemu z wypłatą. Szef nie potrafi rozliczyć sie z pracownikami zalega z wyplatami a jak ludzie odchodza to z laska wyplaca podstawe a za przepracowane godziny juz nie placi

Daniel
@Grzechu

Mieszkanie nie jest za fri szef pobiera z wyplaty na nie

Krzychu

Długo tak śniłeś?

Alibaba

To jest zwykły (usunięte przez administratora) ktory nie płaci pieniedzy zwodzi za nos. Bylem u Blocha 2 razy. 2 razy miałem obiecywane gruszki na wierzbie ale mniejsza w to on nawet nie płaci chlopakom co pracują u niego zalaga im po 60 50 tys zl i co chwila wymysla nowe powody braku pieniedzy a jeździ samochodami po 500tys zl przynajmniej zastanawiam sie ze nikt jeszcze go nie..... jeżeli jest ktoś chętny do pozwu zbiorowego pisac w komentarzach

@Alibaba

60 tys zalega? Na ile osób jest to podzielone? Co do tych gruszek to masz na myśli tylko zarobki czy jeszcze jakieś dodatkowe warunki są tu potencjalnie oferowane? wobec tego orientujesz się może jak sprawy tutaj w biurze mogłyby wyglądać, może tam byłoby lepiej?

@Justyna

Na osobę

@Alibaba

No to ładnie... I ile osób w tym tak w sumie siedzi? Bo kwota raczej z tego zrobi się zaraz pokaźna

731 5O4 996

@731 5O4 996

A udało się już komuś odzyskać od Blocha jakieś pieniądze?

@Alibaba

ul. Zbrachlińska 50 85-569 Bydgoszcz, Polska Nowa siedziba z linka yellowpages.pl

Mireo
@Alibaba

Wszystko by się zgadzało tylko nazwisko??? Jest tu ktoś z kim się rozliczył Pan. B?

@Alibaba

Czy zostały Panu zwrócone pieniądze?

Abc
@1212

Nikomu nie płaci

Nvt
@Abc

Nikomu nie płaci i jeszcze straszy urzędem...

Rafal

Jestem nowym pracownikiem firmy verkon, robie ponad 2 msc i jeszcze ani razu nie mialem spóźnienia z wyplata. jesli sie spóźni wyplata (2-4dni) to jest zawsze to powiedziane bez oszustw i bajeczek. nie ukrywam zanim sie zatrudniłem to czytałem opinie o firmie i nie za bardzo mialem ochotę podjąć współprace. Jednakże nie żałuje decyzji ze postanowiłem pracować w firmie verkon. Rozmawiałem z innymi pracownikami którzy maja kilkuletni staż tutaj...wiec wydaje mi sie ze jesli tak by bylo jak jest w opiniach to firma by nie posiadała starych (czytaj dlugi staz) pracownikow którzy nie wyobrażają sobie odejść z firmy, z tego co posiada firma na chwile obecna, własny sprzęt (większość HILTI), busy do pracy i do domu na firmy koszt tak i jak z mieszkaniami które dostajemy za darmo (bankruci chyba tak nie maja :) )..wiec trochę to smutne ze ludzie potrafią pisać takie rzeczy...a szef firmy verkon bardzo pomaga pracownikom w różnych sytuacjach firmowych jak i prywatnych :) ps-pytałem o te komentarze w takim razie pracownikow dlaczego tak się dzieje, odpowiedz była większości taka sama (alkohol, nie przychodzenie do pracy, brak wykonanych obowiązków lub ucieczka z miejsca pracy wiec chyba jasne ze pracodawca nie wypłacił...no chyba ze jest jakiś taki pracodawca który płaci za picie alkoholu na miejscu pracy, brak przychodzenia, nic nie robienie lub urlop kilku tygodniowy to podajcie namiary z chęcią się tam zatrudnię :)) na zakończenie mogę jedynie dodać ze firma verkon pracownikow ubiera w bardzo drogie ubrania firmy helly hansen..(kto wie co to za firma to nie musze tłumaczyć) wiec pisanie informacji ze do czegoś się dokładamy szefowi jest śmieszne..nie chciałem komentować nic do póki sam tego nie przejdę w tej firmie i z ręką na sercu mogę powiedzieć ze nikt nie będzie żałował ze postawił nogę w firmie verkon pozdrawiam

jestem starym pracownikiem od ponad roku, wiec ja pamietam bardzo ta sytuacje jak szef pomagal pracownikowi i rodzinie, wiec bez podstawne oskarżenia sa nie na miejscu. Powiem ci ze nie wiem co masz za te klamstwa ale podziwiam ze jako byly pracownik ktory pewnie nie wie o wszystkim sie wypowiada na taki temat. pozdrawiam

kamil
@Tomek

podpinam sie, do prawdziwej odpowiedzi tomka, tez pamietam jak kobiecie jego i mu pomagal. jeszcze pamietam jak zrobilismy pracownicy mu niespodziankę i kazdy z pracownikow sie skladal dla niego ile moze dac, a jak sie dowiedzial o tym pomysle kierownik niemiecki i szef to tez do naszego pomyslu sie dolozyli, ja mam tyle do powiedzenia z ta sytuacja. kazdy tylko krytykuje nie potrafi sie przyznac do bledu a do zachowan bylych pracownikow ktorzy tutaj wypisuja to podziwiam. niewiarygodne ze przyznac sie nie potraficie tak na prawde czemu teraz macie tytul byly pracownik, milego dnia zycze

Kamil
@kamil

A co to się stało Kamilu,że musieliście pomagać finansowo jednemu z pracowników? Chce Pan powiedzieć, że firma VERKON zatrudniła kogoś bez umowy? A może po prostu w nieudolny sposób kadry przedstawiają ludziom możliwości ubezpieczenia grupowego ewentualnie odwodzą ich od tych możliwości? Ubezpieczenie grupowe jest przez firmę krajową PL czy zewnętrzną? Czyżby człowiek na którego się składaliście nie był w odpowiedni sposób ubezpieczony? Czy takie wypowiedzi nie są troszkę niepokojące : )? Co się w ogóle stało temu miłemu współpracownikowi? Wypadek przy pracy? Czy było przestrzegane BHP? Na pewno ? Grzęźniesz Panie B. Jak nie ma kogoś za dużo w dzisiejszych czasach w SUDOP i nagle się pojawia "10 NIP-ow" to jest bardziej niż podejrzane moi drodzy :). Nie chce mi się wierzyć,że ktoś nie korzystał z tarczy kryzysowej w czasach zarazy. Wedle strony gov, nie. Ale pytanie- dlaczego? Przecież miał prawo, była zaraza, ciężko przędli ludzie. A tu się okazuje,że nie. Może zatrudnieni ludzie, nie mieli odpowiednich umów,żeby pracodawca mógł skorzystać z tarczy i wypłacić im należności. Pewnie tak. Tak właśnie dba o ludzi Pan B. i tak pomaga ;P.

Nik
@Rafal

Mam wrażenie, ze pracownik z dwumiesięcznym stażem, pisząc tak długi i superlatywny elaborat na temat warunków pracy, płacy i zaprzeczeń jakichkolwiek negatywnych aspektów zatrudnienia w firmie verkon: 1:partycypuje na stanowisko czołowego „praworęcznego” przedstawiciela Mareczka B, gdzie Mareczek B. po przeczytaniu tej słodkiej opowieści przytuli, da większą pensje i kierownicze stanowisko 2 : Mareczek B. w roli „pracownika” podbija pozytywne opinie na swój własny temat, dlatego sam opisał opinie o sobie 3 : Znajomek Mareczka B. na jego prośbę za niewielka oplata wysilił sie na skonstruowanie w/w opowiadania. Reasumując: osobiście nie wierze w to mlaskające pierdupierdu, ponieważ niewiele jest osób, by az tak się wysilać z elaboratem po dwóch miesiącach pracy w branży budowlanej.

W

Od czerwca do końca grudnia 2021 ściemnianie z pieniędzmi. Machlojki z przekształceniem działalności gospodarczej na spółkę z o.o. Nawet w zusie ze składkami zalegał.... Pieniędzy nie wypłacili do dziś. Szkoda czasu i nerwów na tą pseudo firmę.

@W

Z tym zusem to w czasie przeszłym? Wszystko więc uregulowane zostało? I czy na pewno chodzi o "machlojki" czy przy nowym ładzie przypadkiem wiele firm się nie przekształcało?

Teresa

Co to znaczy? Możesz rozwinąć?

Hanna

Dwie wypłaty tylko z dwóch miesięcy? Nie nadrobili zaległości? :o Próbujesz jakoś to odzyskać? Jak w ogóle tłumaczą to niewypłacanie?

Zostaw merytoryczną opinię o VERKON Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w VERKON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VERKON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERKON Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VERKON Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.

VERKON Sp. z o.o.