Tomiczek Adam Kamieniarstwo Nagrobkowe

Bujaków

Opinie o Tomiczek Adam Kamieniarstwo Nagrobkowe

MAŁA

Nie polecam tej firmy z całego serca!!! Kto może niech omija z daleka. Pan Tomiczek bardzo niegrzeczny wobec klientów , nie można z nim się dogadać po ludzku. Wszystko robi po swojemu, nie liczy się ze zdaniem innych...

Piotrek

nie polecam, przed zapłatą obiecali wykonać pomnik do dwóch miesięcy a czekam już czwarty miesiąc! szkoda że wpłaciłem zaliczkę...

asd

zrezygnowalem juz po pierwszej rozmowie z p. Tomiczek, chop nachalny jak malo kto, wszystko zrobi, pieknie, ladnie, z cena sie dogadamy, byle by podpisac umowe i wziac zaliczke juz w pierwszym dniu, gadane to on ma ale na cale szczescie udalo mi sie z tamtad 'uciec' i wybralem konkretna a przede wszystkim rzetelna firme z sasiedniej miejscowosci

jacek

szczerze odradzam, czekam już ponad pół roku na obiecaną fakturę za usługę

Julia

omijac ta firme z daleka. jakosc ich uslug to totalne dnno! plyty na pomniku babci nie takie jak zamawialam. brak faktury do reklamacji bo nie wystawiaja potrafia tylko obalamucić

klient

nie polecam wykonywać nagrobków u p. Tomiczek, płyty poobijane, litery nierówne, kiepski kontakt i zbywanie że przyjadą i naprawią, tylko obietnice i nic więcej, a pieniądze wzięli i nawet rachunku nie wystawili!

Zostaw opinię o Tomiczek Adam Kamieniarstwo Nagrobkowe - Bujaków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomiczek Adam Kamieniarstwo Nagrobkowe