Opinie o Kamieniarstwo Krystian Piątek w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kamieniarstwo Krystian Piątek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kamieniarstwo Krystian Piątek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamieniarstwo Krystian Piątek w Gdańsk

Kota Nowy wpis

Nie polecam. Najpierw Pani z chorobą psychiczną grożącą mi sądem. W taki sposób chciała bym przyjechała natychmiast zapłacić za wykonaną pracę mimo że umówione byłyśmy na 3 dni dalej. Nierozumiała że jestem w pracy i nie mogę wyjść. Potem uciekała przedemną. Od kilku miesięcy nie mogę odzyskać oryginału zdjęcia jakie dałam by można było zrobić zdjęcie na pomnik. Które to zdjęcie mieli ściągnąć bo zrobione beznadziejnie.

WIESIA Nowy wpis

Będę zawszę wdzięczny za piękne wykonane zdjęcie do całość, usługi

ARTUR Patryk Nowy wpis

Pięknie wykonany pomnik, polecam.

Viola

NIE POLECAM.Niekompetencja,totalne ignorowanie klienta ,w efekcie po ponad 2 miesiacach zwodzenia(dotyczyło tablicy dobudowywanej do nagrobka) Pan stwierdził ,że znowu czegoś nie ma i ma dużo pracy i nie wie czy zdąży....zrezygnowałam z usług.A pani w biurze....to temat rzeka...NIE POLECAM.

OLIWIA PRAWNIK Nowy wpis
@Viola

Proszę, Pani nie przypominam sobie takiej sytuacji, ale mój prawnik się z Panią, skontaktuje .pewnie konkurecia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kamieniarstwo Krystian Piątek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Tadeusz Papuga

Bardzo dziękuję, P Jolancie za miłą obsługę

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kamieniarstwo Krystian Piątek? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Paweł Karut

Jestem zadowolony z efektów. Wszystko zostało wykonane starannie. polecam

Kk

Nie polecam bezczelna sprzedawczyni nagrobkow z Cedrowej ktora zniecheca do zakupu u konkurencji I nie rzetelny własciciel z pijanymi pracownikami..

Artur Stefański
@Kk

Dzień dobry tą firmą nie ma wystawki pod tym adresem coś się pomyliło albo konkurecia,

Krystyna P
@Kk

Ta firma nie ma tam stoiska z pomnikami pozdrawiam

Krystyna
@Kk

Sprzedawczyni jest przemiłą osobą, to opinia konkurencji

Beata
@Kk

Dzień dobry nie mamy, stoiska z tamtej strony cmtarza, ale dziękuję za opinię.

Agata

po przeczytaniu opinii zastanawiam się o jaką konkurencję miałoby tu chodzić z tymi negatywnymi opiniami. chciałam się o pracę podpytać. widzę, że zatrudniają kobiety na sprzedawców a czy jest tu w firmie jakaś praca biurowa może? Jeśli tak to jakie warunki podczas niej przysługują?

Sylwester

Szukałem przekonania do tej firmy i jestem bardzo zadowolony, z wykonania całość zlecenia pomnika i dodatkowo kostki.

Iwona

Polecam.Pomnik ładny dobrze postawiony żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona

Piotr Ptaszek

Proszę Pana chyba Opinia,zmyślona i kto w zakładzie Kamieniarskim potrzebuję myszki do stawianie nagrobków to nie firma ,jnformatyczna wogle nawet nie na temat

Artur

Proszę Pana jnformatyka na cmentarz nie potrzebna my stawiamy pomniki a nie prowadzi my kafejki jnternetowej ????

Właściciel

Proszę Pana my robimy pomniki granitowe pozdrawiam

Właściciel

Tak na przyszłość, blachy u blacharza a nie u Kamieniarza

Aldona

Pięknie wykonanie nagrobka z żeźbą dla mojej Mamy, polecam

Agnieszka Prądzik

Jestem bardzo zadowolona z wykonania pomnika i kostki u mojej mamy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kamieniarstwo Krystian Piątek?

Bardzo dobre

Wiesław Stefaniak

Wielkie podziękowanie za obłozenie kostką nagrobka na cmentarzu Łostowice

Halina Jarząb

Chciałam pięknie podziękować całej obsłudze w zakładzie Kamieniarskim Pana Krystian Piątek,Jestem bardzo zadowolona z zakupu nagrobka i bardzo polecam innym ten zakład

Zygmunt Nowicki

Jestem zadowolony ,uczciwa i dobrze wykonana praca, bardzo miły właściciel

Czy można nająć się aby zdobyć praktykę w kamieniarstwie? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kamieniarstwo Krystian Piątek - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kamieniarstwo Krystian Piątek?

Zobacz opinie na temat firmy Kamieniarstwo Krystian Piątek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamieniarstwo Krystian Piątek?

Kamieniarstwo Krystian Piątek
  • Łostowicka 27B