Opinie o Jan Jańczak Kamieniarstwo w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jan Jańczak Kamieniarstwo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jan Jańczak Kamieniarstwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Jańczak Kamieniarstwo w Wrocław

Justyna Nowy wpis

W dalszym ciągu ostrzegam przed firma Kamieniarstwo Jan Jańczak, nie odbiera telefon, nie ma go w firmie. Bierze pieniądze i znika!!!!! Ostrzegać przed tym O (usunięte przez administratora)osoby starsze!!!!

Weronika

Jak tak czytam te opinie to się zastanawiam czy w ogóle są wiarygodnie. Bo od dłuższego czasu tu narzekają, że Pan podobno nie wykonuje zleceń, nie ma z nim kontaktu po tym jak zgarnie kasę. Czy gdyby tak nie było to nie mógłby tak długo działać i sprawa nie zakończyłaby się w sądzie? Wie ktoś coś o tym?

marek Nowy wpis
@Weronika

Sprawa jest bardzo prosta ,starsze Osoby są bardziej spolekliwe ,wierzą miłemu Panowi ,który wszystko obiecuje a potem nic nie wykonuje . Dla mnie to hiper Naciągacz ,ze smutkiem to stwierdzam .

marek Nowy wpis
@Weronika

Pani Weronika,dziś spotkałem się z Panem Jańczakiem i poprosiłem o zwrot zaliczki z sierpnia 2022 ,bo sam się zająłem wykonaniem tego zlecania .Mamy spotkać się jutro t.j 17.11.2022.o godz. 11 po odbiór zaliczki, Zakładam się z Panią o każde pieniądze że tego Pana nie będzie.. Pozdrawiam

Jay Nowy wpis
@Weronika

On egzystuje jeszcze tylko dlatego, że ludzie naiwni bez sprawdzenia Opinii o nim po prostu idą i płacą zadatek albo, co gorsza, pełną cenę nagrobka. Pan Jańczak zgarnia kasę i – i tyle. Ani nagrobka, ani pieniędzy, ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) No, może to ostatnie to jeszcze można uzyskać od niego. Ale nic więcej. Administracja cmentarza Grabiszyńskiego twierdzi, że zupełnie nie mają żadnych prawnych podstaw do wpływu na jego niesumienność. Sugerują jedynie skierowanie sprawy do sądu. Jeżeli ktoś ma na to czas.

klient opinia negatywna.

Kamieniarz Jan Jańczak jest w obyciu chamowaty. To człowiek ktory wyłudzi pieniądze i znika nie ma z nim zadnego kontaktu telefonicznego.Po przybyciu do zakładu chowa sie i znika. Jego wykonanie pracy daje dużo do życzenia. Chciałam ostrzec wszystkich klientów przed tym (usunięte przez administratora) kochani omijajcie ten zakład z daleka. Emilia Wrocław wrzesień 2022

Weronika
@klient opinia negatywna.

Dzień dobry. Ciekawa jestem na jaki konkretnie okres jest ta opinia, kiedy miała Pani z tym panem styczność? Teraz niedawno? Dodatkowo to co takiego było wykonywane?

Właściciel bierze zlecenie, zaliczkę na wykonanie pracy, a potem ślad po nim ginie...Telefon kontaktowy zostawia chyba dla żartu, bo nie ma szans żeby odebrał od klienta lub oddzwonił. Praca oczywiście nie wykonana, pracownicy nic nie wiedzą o zleconej pracy - nie ma z kim tam rozmawiać. Szkoda ze nie czytałam wcześniej opinii o tym zakładzie, uniknęła bym nerwów i utraty kasy;( Zdecydowanie nie polecam

Maja
@Kasia

zamiast dzwonic nie lepiej sie przejechac bezposrednio do wlasciciela i zalatwic sprawe twarza w twaarz?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jan Jańczak Kamieniarstwo? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Krzysiek

podpisuje sie pod tymi opiniami obiema rekoma , strata czasu , nie odbiera telefonnów , nie realizuje zleceń, nie daje paregonów . unika klijentów .

Beata

Bardzo niemiła osoba. Po przyjęciu pieniędzy za ysługę ma problem nawet z odebraniem telefomu. O rzetelnym wykonaniu tej usługi już nie wspomnę. Nie polecam.

Albert

Nie wykonuje zleceń za które ma zapłacone, nie odbiera telefonów. Nie polecam!

Jolasiq
@Albert

Potwierdzam! (usunięte przez administratora) i gbur! Nie wykonuje zleceń, nie daje paragonów, bierze pieniądze z góry , a potwierdzenie wystawia na wizytówce! A później, jeśli odbierze telefon to rzuca słuchawką! Przestrzegam przed tym typem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Jańczak Kamieniarstwo - Wrocław

Jan Jańczak Kamieniarstwo
  • Grabiszyńska 329