Opinie o Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie w Gdynia

Marlena

Z synem właściciela spotkałam się na cmentarzu, wytłumaczyłam jakie mam oczekiwania, po obgadaniu wszystkiego powiedział że się tym zajmie po czym (NIE WZIĘTO ŻADNEJ ZALICZKI NA MATERIAŁ, WJAZD NA CMENTARZ ) wszystko po wykonaniu pracy! Jestem zadowolona z wykonanej pracy! Po czym zamówiłam jeszcze nagrobek i jest również wszystko Super ! ???? Polecam solidna firmę !

Izabela Nowy wpis
@Marlena

No to najważniejsze, że ty jesteś zadowolona. A ile zapłaciłaś? Jak z cenami Twoim zdaniem? Są przystępne?

Piotr Nowy wpis
@Izabela

Witam, zostawię tu swój nr telefonu jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą :) 797214024

Izabela Nowy wpis
@Marlena

No to super, że praca została wykonana dobrze. A tak jeszcze dopytam. Jak u nich cenowo? Jest przystępnie?

Piotr Nowy wpis
@Izabela

Witam, zależy o co Pani pyta czy o Nagrobek , poprawki, po kimś to wszystko trzeba jechać ustalić :) pozdrawiam wyżej ma pani mój nr aby się skontaktować :)

Celina

Z Panem Piotrem pierwszy kontakt miałam przez internet w celu zamówienia nagrobka szybko odpisał ,umówiliśmy sie na sobotę chciał przyjechać na cmentarz zobaczyć co go czeka powiedziałam czego oczekuje podpisaliśmy umowę zaliczki co ważne wziął 200zl a nie jak inni 30pr wartości pomnika reszta po wykonaniu zlecenia Kontakt z Panem Piotrem bardzo dobry umie doradzić zapewniał mnie że będę zadowolona i się nie zawiodę i oczywiście tak było . Więc poleciła bym bym tą firmę innym osoba z czystym sumieniem mogę powiedzieć że naprawdę są dobrzy w tym co robią

Bożena
@Celina

A długo trwało całe wykonanie?

@Bożena

Nagrobek pod zamówienie 1,5 miesiąca . Zapraszam do kontaktu:)

Witam serdecznie, zamówiłem u Pana Piotra wykonanie nagrobku i jestem bardzo zadowolony, najbardziej ujęło mnie u pana Piotra duże zaangażowanie w projekt jak również życzliwość i empatia,zakład godny polecenia, pozdrawiam

Bożena
@Andrzej

A realizacja długo trwała?

@Bożena

Tak jak było z p.Andrzejem ustalone miesiąc do 15.06.22 r.

ls

W 2014 roku zleciłem zakładowi ORION w Gdyni przy ul. Witomińskiej wykonanie nagrobka na cmentarzu komunalnym w Gdyni. Po dwóch latach nagrobek wraz z okalającym go chodnikiem z kostki uległ destrukcji w ten sposób, że usunęła się pod nim ziemia. Wielokrotne wzywanie wykonawcy do wizji lokalnej i oceny stanu nagrobka nie poskutkowało: zupełnie zignorowano usterkę. Wezwałem inna firmą by dokonała naprawy- okazało się, że pomnik posadowiony został bez żadnego zabezpieczenia (ławy lub belek nośnych) bezpośrednio na ziemi. Tylko dlatego, że wyjeżdżałem za granicę nie złożyłem sprawy w sądzie. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego wykonawcy: są to ludzie bez krzty ogłady, o nieprawdopodobnym stopniu prostactwa, kierujący się zasadą „oszukać i uciec”.

JS
@ls

Z tego co się oriętuje to po 2-4 latach trumny się zarywaja dosypywanie ziemi nawet czasem nie pomaga. Nagrobka granitowego nie da sie ustawić bez legarów. Ps. Sprawa miała miejsce w 2016r Pan pisze w 2020r coś jest nie tak :) Nie pozdrawiam Kilka pomników od Pana Darka kupiłem i nie zawiodłem się jeszcze ani razu :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca w zakładzie kamieniarskim?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie - Gdynia

• Jak się pracuje w Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie?

Dariusz Matuszak Orion Usługi Kamieniarskie
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Antoniego Donimirskiego 7 lok. 5
    81-273 Gdynia