Rostankowski Zygmunt Zakład Kamieniarski

Gdynia

Rostankowski Zygmunt Zakład Kamieniarski

Opinie o Rostankowski Zygmunt Zakład Kamieniarski

nowator

Ja w przeciwiestwie do pozostałych jestem zadowolona z usług tego zakładu .Usługa była wykonywana w Gdańsku-ŁOSTOWICACH oraz Gdyni na ul.Spokojnej żadynch uwag ,solidnie wykonane w terminie żadnych dodatkowych opłat.Punktów z tego typu działalnością jest mnówstwo więc można wybierać.Ja już wybralam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Rostankowski Zygmunt Zakład Kamieniarski? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

marzena26

Z przykrością stwierdzam że ten Pan nie wywiązuje się z umowy.Podnośi ceny przy odbiorze usług.Wykonuje je nie dokładnie.Na zrealizowanie usługi bardzo długo się czeka gdzie jeszcze nie jest do dobrze wykonane.Nie polecam usług tego Pana gdyż robił mi dwa pomniki i oby dwa są żle wykonane i musiałam wziąć innną Firme.

anonymous
@marzena26 22.08.2013 09:23

jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś doświadczenia z tą firmą proszę śmiało o opis. Czasy PRL minęły i nie można pozwolić się tak traktować a nawet zastraszać.

pokrzywdzony uczestnik

27.10.2017 r przed Kamieniarstwo Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski zebrała się grupa niezadowolonych i pokrzywdzonych klientów. Trudny do uchwycenia właściel z ironią odsyła pokrzywdzonych do sądu zamiast sprostać swoim niedopatrzeniom. Wśród zebranych klientów znalazł się pracownik skarbówki, na tym polu także wywiązała się dyskusja. Zebrani wymienili się kontaktami. Ciąg dalszy nastąpi. Taka przykra niespodzianka przed dniem zadumy i mierzenia z przezmijaniem

sponiewierany w żałobie

Firma bardzo skrzywdziła naszą rodzinę. Brak szacunku dla żałoby i smutku jaki nas pogrążył po stracie. Siłowe rozwiązania. Z ust właściciela w miejsce zwykłych ludzkich przeprosin za swoje niedopatrzenie, dostaliśmy upokorzenie, nieadaktowne komentarze. Umniejszenie. Chyba pieniądze przesłoniły oczy właścicielowi. Jest tak duża konkurencja na rynku, nie polecam tej firmy. Podejście jak z koszmaru w PRL. Żałuję, że wcześniej nie sprawdziliśmy tej firmy na forum

Zostaw opinię o Rostankowski Zygmunt Zakład Kamieniarski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rostankowski Zygmunt Zakład Kamieniarski