Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Mikołów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe
0 0 6 1

Opinie o Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Dominika

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Elmiko ? Czy firma jest godna polecenia? Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy aktualnie prowadzi rekrutację? Podzielcie się informacjami. Widzę że aktualnie brak ofert pracy - to znaczy że nie ma rotacji i reszcie ekipy pracuje się dobrze?

admin

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Mikołów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe