Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Adres: Rybnicka 20, 43-190 Mikołów

NIP: 6420000240 KRS: 0000026336

Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Opinie o Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Dominika

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Elmiko ? Czy firma jest godna polecenia? Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy aktualnie prowadzi rekrutację? Podzielcie się informacjami. Widzę że aktualnie brak ofert pracy - to znaczy że nie ma rotacji i reszcie ekipy pracuje się dobrze?

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Mikołów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmiko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe