Drewa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Emilia Drewa

Gościcino

Opinie o Drewa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Emilia Drewa

kama28

Prawda, firma poprostu dno, praca z[usunięte przez moderatora] z wioch bez pojęcia o instalacjach, praca oczywiście na czarno albo 1/4 etatu. Teraz firmą kieruje [usunięte przez moderatora],czyli ogólnie poraszka.

wafel

[usunięte przez moderatora] !!!, praca na czarno w szczeniacko - alkoholowym towarzystwie. niewypłacalny !!!. brak fachowcow wsrod zalogi, zbieranina ludzi oderwanych od pługa z dookolnych wiosek.

Zostaw opinię o Drewa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Emilia Drewa - Gościcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Emilia Drewa