Convector Development Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Convector Development Sp. z o.o.

AS

Zdecydowanie odradzam. 5 lat temu moi rodzice kupili mieszkanie wybudowane przez wspomnianego dewelopera przy ul. Chełmońskiego 106 w Krakowie (osiedle zaraz przy Gal Bronowice). Zapłacili za nie... bardzo dużo kasy jak na tą lokalizację i metraż ale w końcu to ma być mieszkanie na lata więc lepiej zainwestować i potem nie żałować. Niestety kilka lat później zaczeli żałować i to bardzo bo... o mały włos sufit nie spadł im na głowę. Na szczęście nie było ich tego dnia w domu, o "niespodziance" dowiedzieli się kiedy wrócili do domu i nie mogli otworzyć drzwi w sypialni. Po ich otwarciu dosłownie ich zamurowało, na łóżku, podłodze, dosłownie wszędzie leżał tynk (załączam zdjęcie ilustrujące ten widok). W dodatku w pokoju obok sufit również był spękany więc do "powtórki z rozrywki" droga niedaleka. Kilka miesięcy wcześniej bardzo podobna sytuacja zdarzyła się na korytarzu i jak się okazało po fakcie u sąsiada, przynajmniej tylko o tych incydentach wiemy. Rodzice natychmiast skontaktowali się z deweloperem by otrzymać odszkodowanie za wyrządzone szkody. Odpowiedź od dewelopera - gwarancja się już skończyła po 3 latach i raczej nie czują się odpowiedzialni za to zdarzenie. Z nieoficjalnych żródeł dowiedzieliśmy się, że podczas budowy budynki nie były odpowiednio zabezpieczone i po prostu zostały zalane a zanim przychodzili potencjalni nabywcy mieszkań organizowano akcję suszenia... a co tam, że za parę lat sufit spadnie spadnie komuś na głowę, grunt że sprzedane! Dodam, iż rzeczoznawca z ubezpieczalni wprost stwierdził, że to ewidentna wina dewelopera, to jest po prostu wada ukryta. Temat zakończył się tak, że rodzice naprawili sufity w mieszkaniu na własny koszt, szkoda im nerwow, ale jesli ktos chce kupic od nich mieszkanie niech sie kilka razu wczesniej zastanowi. Ja stanowczo odradzam.

Jakie pierwsze wrażenie wywarła na Tobie firma Convector Development Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników!

Zostaw opinię o Convector Development Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Convector Development Sp. z o.o.