INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A.

Kraków

Opinie o INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A.

krk

a jak wygląda sprawa stałego wynagrodzenia oprócz prowizji od usług dodatkowych. ile tego wychodzi?

Andrastea

Pracowałam w Metropolis Design Hotel przez okres 15 miesięcy, niestety na umowę zlecenie... Kiedy upomniałam się o obiecaną umowę o pracę, zaproponowano mi... umowę na okres próbny, abym mogła "udowodnić iż chcę nadal tam pracować", czego już dla mnie było za wiele i postanowiłam jej nie przedłużać. Sama praca, jak to w usługach, ciężka ale satysfakcjonująca. Niestety nie jest to Hotel a tylko obiekt hotelowy o standardzie czterech gwiazdek, zatem na pracownika spadają obowiązki stanowisk pracy których brak, tj portier, konsjerż czy parkingowy.Obowiązków jest na prawdę dużo i trzeba ogarniać wiele rzeczy na raz. Dużym minusem jest konieczność zostawania samej na dyżurach nocnych, oraz chodzenie na nieoświetlony parking z goścmi w nocy. Nagminne są również nadgodziny oraz adorowanie niektórych pracowników kosztem innych. Rozmowy telefoniczne są podsłuchiwane. Przypięcie paragonu fiskalnego do rachunku hotelowego to błąd ksiegowy równoważny z nieprzypięciem takowego do faktury. W sumie nie ma tragedii ale trzeba być odpornym psychicznie i nie mieć alergii na głupotę:) Ekipa za to fajna, raczej wszyscy się lubią i pomagają sobie nawzajem. Recepcjoniści the best ever !! :*

gosc
@Andrastea 30.03.2016, 20:28

ile sie zarabia? sa prowizje za wycieczki?napisz prosze

Johnny Depp
@gosc 19.07.2016, 19:17
ile sie zarabia? sa prowizje za wycieczki?napisz prosze

Są prowizje :)

Praca w firmie INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A.