Mik-Bud Usługi Budowlane Piotr Nadolecki

Minięta

Opinie o Mik-Bud Usługi Budowlane Piotr Nadolecki

Pracownik najlepszy

Ostrzegam zwykły patologiczny oszust alkoholik dużo obiecuje z niczego się nie wywiązuje nie uposaża w ubiór ma pracownika za nic za dwa złote pokazał by .... ??? wypłata z opóźnieniem źle godziny liczy za wszystko odciaga nawet za wodę w upały uwaga na żonę Karolinę pięknie opowiada przestrzegam Nie dajcie się nabrać

Pracodawca nie uczciwy oszust nie wypłaca w terminie zabezpiecza się płacąc z opóźnieniem Ostrzegam wszystkich zainteresowanych

Odradzam pięknie gada nie płaci a nawet jak to po dwóch niesiacach odradzam zwykła złotówka alkoholizuje się regularnie nic od siebie tylko co zabrać PS inne opinie te dobre są jego ludzie nie dajcie się nabranabrac

Zwykły oszust obiecuje góry a płaci 10 na godzinę wypłaty po półtora miesiąca po to bo wszyscy mu odchodzą uciekają nawet brat ,nie uposarza w ubiór narzedzia odradzam nie polecam zwłaszcza ukraincow tych to w ogóle ma za nic...pozdrawiaja GÓRALE....ps ostrzegam przed obietnicami żony o Piotra.

Przestrzegam nie uczciwy nie płaci za wszystko odciaga odradzam

hmarson

Witam ostrzegam wykonuje zbrojenia wymyśla swój kodeks pracy nie płaci nie polecam

pracownik nie uczciwy nie polecam ostrzegam

ukraincy

tu ukraincy Ostrzegamy oszust kłamca złodziej za wszystko odciąga zwykły cham ODRADZAMY....

ja ja ja

Bardzo dobra firma,przyjemna atmosfera pracy z pozostałymi pracownikami. Polecam

Zostaw opinię o Mik-Bud Usługi Budowlane Piotr Nadolecki - Minięta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mik-Bud Usługi Budowlane Piotr Nadolecki