Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane Joanna Kośka Bogusław

Adres: Roweckiego 55/6, 72-009 Police

NIP: 8511627980 REGON: 320490172

Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane Joanna Kośka Bogusław

Opinie o Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane Joanna Kośka Bogusław

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Joanna Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bogusław Kośka? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Czy jakiś pracownik firmy Joanna Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bogusław Kośka chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Mariusz
@Administrator 24.02.2018 09:23

Co za dziwne pytanie. Komu i w jakim celu ma ono służyć?

Jerzy

Super firma, szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem. Materiały kupował zgodnie z naszym zamówieniem. Fachowiec wysokiej klasy. Wszystkim bardzo polecam.

potencjalny klient
@Jerzy 31.05.2017 17:36

czy możesz podać namiar gdzie ci to robił , chciał bym to zobaczyć

GOŚĆ

TO JEST FORUM DLA PRACOWNIKÓW A NIE DO AUTOREKLAMY.

Zostaw opinię o Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane Joanna Kośka Bogusław - Police

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane Joanna Kośka Bogusław