Bernbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jacek Bernacki

Bydgoszcz

Opinie o Bernbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jacek Bernacki

Edward

Polecam, wszystko o co poprosiłem zostało wykonane.

Janek

Myślę, że firmę można polecić.

Dany

Firma ok . Wszystko, o co zapytałem, otrzymałem fachową odpowiedź właściciela. Myślę, że spokojnie mogę polecić tą firmę wszystkim tym, którzy są wymagający.

Rysiu

Myślę, że firmę można polecić. Gość, który trzęsie wszystkim jest oblatany, zna każdy szczegół na budowie, zresztą był albo jest kierownikiem budowy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Bernbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jacek Bernacki - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bernbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jacek Bernacki