Firma Fenster Marek Szczęsny

Bydgoszcz

Opinie o Firma Fenster Marek Szczęsny

Piter

Praca jak praca, ekipa wporzadku jak się człowiek nie opiera. ... tylko pracuje normalnie to wszystko ok bo było kilku nierobów. w sezonie roboczym premie nie można narzekać.

Mirosław

Ja pracowałem przy montażu okien i bram i byłem bardzo zadowolony bo płacili na czas a to wiadomo ważne no i spoko ludzi poznałem, pracodawca tez spoko i ogólnie polecam tą robote.

paweł
@Mirosław 10.04.2017 10:02

kolego firmy Ci się trochę pomyliły - okna i bramy to nie ten Fenster

Stachu

Robota okej za dobrą stawkę zależy co potrafisz bo robie tez z kilkoma łopaciarzami Jak normalnie pracujesz to jest git nie można narzekać

były , doświadczony, pracowity

jakaś porażka, usunęli wszystkie negatywne wpisy a było tego mnóstwo , odradzam, wyzysk , wyzysk i nic więcej , nawet nie płacą tyle co obiecują bo obcinają kasę za wszystko

Bylypracownik
@były , doświadczony, pracowity 28.02.2017 10:05

PotwierdzM 100%

Rafał

Ogolnie praca wporządku jak ktoś chce pracować to nie bedzie rozczarowany. Wyplata zawsze na czas a to w dzisiejszych czasach jest najwazniejsze.

Paweł
@Rafał 09.03.2015 20:11

Praca ta to produkcja i montaż placów zabaw. Ja bylem akurat w ekipie montażowej i mi sie podobało. Płacili na czas i nawet dawali zaliczki a jak ktoś pracował normalnie to nie narzekał. Ja musiałem zrezygnować na pewien czas z powodu wyjazdu ale jak wróce do kraju to z chęcią wróce do roboty.

kolo

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.Podobno spełniłem wszystkie wymagania,i odpowiedż:oddzwonimy do pana ....Jak gdzie indziej,lipa.Ogólnie po rozmowie,wrażenia takie sobie.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Firma Fenster Marek Szczęsny - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Fenster Marek Szczęsny