Opinie o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Adam B Mazowieckie

Śmiało mogę stwierdzić, że podjąłem dobrą decyzje, nawiązując współpracę z firma. Bardzo dobre podejście do klienta, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone i omówione. Stały kontakt z doradcą. Firma otwarta na negocjacje oraz zmiany w umowie. Przed podpisaniem umowy dzierżawy, prowadziłem negocjacje z kilkoma firmami i wszystkie omówiłem z prawnikiem, po wprowadzeniu kilku zmian zdecydowałem się na podjęcie współpracy z Polskie Eko Grunty. Polecam

Beny
@Adam B Mazowieckie

Witam jaki punkty w umowie Pan pozmieniał?

Wojtek Wojtek

Bardzo mocno polecam współpracę z firma. Pompa ciepła i fotowoltaika zamontowane w 16 dni. Bardzo konkurencyjne ceny na tle innych firm. Wcześniej odwiedziło mnie kilka innych firm. Tutaj przekonało nas fachowe podejście przedstawiciela, bardzo duża wiedza oraz wysoka kultura pana Przemka. Polecam za: -podejście przedstawiciela do klienta, brak nachalności i uczciwa rozmowa, punktualność, stały kontakt przed i po wykonaniu pracy, dotrzymanie słowa - terminowość -cena Dodatkowo: miałem wydzierżawić grunt, niestety siła wyższa nie pozwoliła (plan i duża ilość klasy 3) ale dziękuje i doceniam uczciwość. Jeśli czegoś się nie da to nie da, bez obiecywania złotych gór. Podsumowując fajna, porządna firma, ja osobiście czułem, ze na pierwszym miejscu stawiali potrzeby klienta.

Leny Nowy wpis

Super, foto z magazynem działa bez zastrzeżeń. 9.8 KW produkuje elegancki, magazyn działa idealnie. Termin szybki, cena bardzo dobra.

Schwarz An Nowy wpis

Mega porządna firma z profesjonalnym podejściem do tematu jestem bardzo zadowolony i cieszę się że wybrałem ich ofertę.

Lady W Nowy wpis

Super!!!!!!!!!!!!! Trochę kazali poczekać ale było warto. Pierwszy czynsz został wpłacony w połowie lutego, na budowe się nie wtrącam farma stoi i z tego co wiem fajnie produkuje. Solidni, terminowo, porządnie

Adam B Mazowieckie

Polskie Eko Grunty
@Adam B Mazowieckie

Witam Panie Adamie, Dziękujemy za opinię!! Czekamy na namiary na sąsiada ;) Miłego dnia, Pozdrawiamy

Beny Nowy wpis
@Adam B Mazowieckie

Witam jaki punkty w umowie Pan pozmieniał?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MIRSOR

Oddałem w dzierżawę kilka hektarów ziemi pod magazyny energii oraz pod farmę fotovoltaiczną.Kontakt z Panem Przemysławem I oraz Przemysławem II jest pozytywny,nie mam zastrzeżeń.Monterzy zakładali fotovoltaikę na dachu domu bez żadnych kompilkacji i zastrzeżeń.Jeden z monterów mnie zaskoczył i byłem bardzo zdziwiony.Położył sobie panel na bark wszedł po drabinie na dach i w taki sposób położył,skręcił i podłączył wszystkie panele......i to jest to,brawo !!! Potem nastąpi całkowita opina po zakończeniu inwestycji,myślę że będzie pozytywna..

Mi Aga

Firma solidna i profesjonalna. Bardzo dobry kontakt z biurem. Polecam

Logistic OZE

Współpraca bardzo dobra, z ekipą montowaliśmy i transportowaliśmy komponenty na budowę. Faktura zapłacona w terminie, rozładunek na czas

M. N

Cieszę się, że trafiłem na porządna firmę. Uczciwe podejście do tematu, terminowe wywiązanie się z umów. Bardzo rozsądne stawki i bardzo miła obsluga. 5/5! Pozdrowienia

Maciej Ligman

Witam, polecam firme. Wszystko poszło pomyślnie, prace rozpoczęte ok 2 lata. Fachowcy na najwyższym poziomie.

Zbigniew Dąbrowa

Uzyskaliśmy pozwolenia, czynsz dzierżawny wypłacony w terminie :) bardzo polecam współpracę

Elżbieta Andrzejewska

Bardzo miły przedstawiciel Maciej, duża wiedza, wysoka kultura. Firma uczciwa, profesjonalne podejście, bardzo dobrze przygotowani jeśli chodzi o moją działkę. Komunikacja z biurem bardzo dobra. Mogę śmiało polecić.

Darek Domżalski

Inwestycja doprowadzona do końca. Po 17 miesiącach rozpoczynamy pracę budowlane na działce. Dodatkowo zrobili mi fotowoltaika na dom. Uczciwa firma.

Pi Zet

Bardzo dobra firma!! Czekaliśmy na wszyskie pozwolenia ok 19 msc ale mamy to!! 2.5 MW, polecam wszyskim! Kontakt super, słowni jedym słowem porządni. Powodzenia

Harry

Szybciutki montaż, bardzo dobra cena magazynu z foto. Fajna współpraca polecam

K-K

Porządna firma, polecam! :)

Tomasz Koral

Bardzo dobra współpraca. Magazyn energii z fotowoltaika Szybki montaż, wszystko w terminie, cena w porównaniu do innych firm super! Dobry kontakt z biurem oraz przedstawicielem

Arek browarek

Jestem tutaj od kilku tygodni. pierwsze wrażenie bardzo dobrze. Pierwsze dni jeździłem z szefem Marcinem. Porozmawialiśmy w trasie, dał mi bardzo dużo ciekawych rad. Samo spotkanie prowadził bardzo spokojnie, logicznie tłumacząc na jakich zasadach działa fotowoltaika i pompa ciepła. Chwila wstępu, przeszliśmy działki które nas interesowały. Lekka negocjacja i cena dogadana. Naprawede fajne spotkanie, czas ruszyć samemu. Dzięki Marcin za naukę.

Adam Nawrocki

Bardzo polecam!! Wziąłem Magazyn energii z fotowoltaika, cena zdecydowanie lepsza niż konkurencja, kontakt z biurem i przedstawicielem rewelacyjny! Montaż wykonany zgodnie z ustaleniami, punktualnie i w terminie. Ekipa zostawiła po sobie porządek, formalności załatwione bardzo szybko.

Norek
@Adam Nawrocki

Praca jak praca zrobić swoje i (usunięte przez administratora)innych… polecam uczyć się od najlepszych …

Wojtek Wojtek

Adam Zet

Skorzystałem z usługi montażu pompy ciepła i prefinansowania. Pompa zamontowana na czas, bardzo jestem zadowolony z pracy jaka wykonała ekipa. Wszystko pięknie działa. Stały kontakt z przedstawicielem to bardzo się ceni. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.
  • Filmowa 1B lok. 20
    85-836 Bydgoszcz
  • NIP: 9532785182 KRS: 0000919353

Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.