Opinie o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Krzysztof Karczmarczyk

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firme. Bardzo owocne negocjacje, miałem oferty od łącznej 4 firm, po konsultacji z prawnikiem zdecydowałem się na polskie eko grunty. Umowa co prawda dość długa ale jako jedyni omówili każdy ważny szczegół. Drobne zmiany i szybkie przejście do działania. Stały kontakt z przedstawicielem. Po kilku miesiącach wydano wz wiec naprawdę szybko wzięli się do pracy. 5 + polecam kazdemu

@Krzysztof Karczmarczyk

To ile ta umowa ma? Skoro taka strasznie długa :)

krzysztof kaczmarczyk
@Łucja

bez mapek pewnie z 15-16, sprawdzona przez prawnika wszystko zaakceptował i wyszło :)

Katarzyna Piotrowiak

Pozytywna!!! Czekałam z wystawieniem opinii aż do momentu realizacji. Wszystko się udało, dziękuje za udaną współpracę, polecam wszystkim i pozdrawiam Katarzyna

Malwina Markowska Dąbrówka

Wszystko tak jak być powinno. Fachowa, profesjonalna obsługa. Elastyczne podejście do klienta, wysokie stawki za hektar. Polecam

@Malwina Markowska Dąbrówka

Dziękujemy za opinię i polecenia!! :)

@Malwina Markowska Dąbrówka

Co to znaczy elastyczne podejście do klienta ?

Adrianna Zajac
@Malwina Markowska Dąbrówka

Zgadzam się ze słowami p.Malwiny. Bardzo mili i kompetentni panowie. Poleciałam sąsiadowi będzie się odzywał :) Pozdrawiam wszystkie osoby z którymi miałam możliwość porozmawiać. Trzymam kciuki za Was!! A wszystkim co jeszcze się zastanawiają polecam z całego serca. Kilka miesięcy i wszystko załatwione :))))

Sławomir Walukiewicz warmia

Dziękuje wszystkim osoba z firmy Polskie eko grunty ktore brały udział w całym procesie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak szybko udało się uzyskać pozwolenia. Zaczynamy budować koniec sierpnia początek wezesnia. Polecam z czystym sumieniem. Sławomir Walukiewicz

@Sławomir Walukiewicz warmia

Panie Sławku, dziękujemy za zaufanie oraz wystawienie opinii. Cieszymy się, że wszystko poszło sprawnie. Do zobaczenia w krótce. Pozdrawiamy :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Katarzyna Solec kuj

Dziękuje panowie za super podejście!!! Polecam każdemu :)

@Katarzyna Solec kuj

Dziękujemy za zaufanie!! :)

Radzicz Stanisław Ma

Super!! Było wiele ofert,wybrałem ta firmę bo byli konkretni.

@Radzicz Stanisław Ma

Panie Stanisławie, dziękujemy za opinię. Pozdrawiam

Andrzej Starek

Bardzo dziękuje za fachowe podejście do sprawy. Przed umowa sprawdzałem kilka firm, zdecydowałem się na PEG. Przekonali mnie swoim zaangażowaniem, wyrozumiałością i cierpliwością. Po wprowadzeniu kosmetycznych zmian zdecydowałem się na współpracę.

Irena
@Andrzej Starek

A co polecasz zmienić w umowie? Zaciekawiła mnie ta wypowiedz - widać ze ogarniasz temat. Pozdrawiam

Andrzej Starek
@Irena

Pani Ireno Dodatkowe opłaty za służebność, trochę większa kwota czynszu dzierżawnego.

@Irena

Dzień dobry Pani Ireno, jesteśmy do Pani dyspozycji. Jeśli możemy Pani jakoś doradzić to zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@peg-pv.pl lub telefonicznego 725208340

Wołejko

Dziękuje firmie za fachowe podejście do sprawy, polecam współpracę.

Agata
@Wołejko

A w czym konkretnie Ci pomogli? Możesz napisać :)?

@Wołejko

Dziękujemy :)

@Agata

Dzień dobry Pani Agato, Jeśli możemy Pani w czymś pomóc albo doradzić zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@peg-pv.pl lub telefonicznego 725208340 Pozdrawiamy

Dariusz Choczewo

Polecam, bardzo dobre podejście do sprawy. Zdecydowanie ponad konkurencja.

@Dariusz Choczewo

Dziękujemy za opinię :)

Ziemowit Narkiewicz

polecam współprace z ta firma. pozdrawiam ziemowit narkiewicz

@Ziemowit Narkiewicz

Dziękujemy za opinie :)

Łucja

Ale że dobrze się tam pracuje czy dobrze wykonują usługi? :D

Adrian Gąsowski

Wszystko ok, polecam

@Adrian Gąsowski

Dziękujemy!

Teresa Dudziak

Zgodnie z obietnica jak wszystko pójdzie zgodnie z planem wystawie opinie. A więc poszło dlatego tu jestem!! :) Polecam, Polecam, Polecam!!! Naprawdę warto zacząć współpracę z ta firma. Bardzo mili i pomocni ludzie. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do całego tego tematu. Kilka rozmów z przedstawicielem, narada z rodzina i prawnikiem. Zdecydowaliśmy się i nie żałujemy :) Największy plus dla firmy za stały kontakt z „klientem”. Jakikolwiek nowy etap realizacji budowy panowie dzwonią i informują. Tłumacza co zrobili, po co, ile to zajęło i jaki jest następny krok. Teraz czekamy na ostatnie pozwolenie i myśle ze do jesieni ruszymy! Gratuluje podejścia i profesjonalizmu. Pozdrawiam Was!!

@Teresa Dudziak

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

Sahara Dawid Kozłowski

Witam serdecznie!! Chciałby. Podzielić się swoją opinia o firmie PEG. Pełna profeska. Profesjonalna, szybka robota. Wydzierżawiłem 2,8 Ha, firma szybko zaczęła załatwić wszystkie formalności. Jasna, uczciwa umowa. Właściciele otwarci na kompromisy. Kontakt z Panią pracująca w biurze na bardzo wysokim poziomie. Cały czas pod telefonem, przygotowana nawet na moje dość trudne pytania. Budowa rusza w czerwcu 2022, umowa podpisana notarialnie początek sierpnia 2021. Dobra robota!! Pozdrowienia

@Sahara Dawid Kozłowski

Dzień dobry Panie Dawidzie, Dziękujemy za opinię, oby zawsze wszystko szło tak sprawnie jak u Pana!! Widzimy się na dniach. Pozdrawiam MŚ

Violetta Nowosadko,Pińczów
@Sahara Dawid Kozłowski

Zgadzam się z Panem!! Nie ma do czego się przyczepić :) Fajni młodzi, ambitni ludzie. Życzę wam dużo sukcesów

@Violetta Nowosadko,Pińczów

Dziękujemy. Pozdrawiam

Cezary Cichocki

Polecam. Super współpraca :)

Katarzyna Stawska

Dzień dobry, czy obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko przedstawiciela, praca w terenie? Pozdrawiam Katarzyna Stawska

@Katarzyna Stawska

Dzień dobry Pani Katarzyno. Aplikacje proszę wysyłać na adres biuro@peg-pv.pl Pozdrawiamy

Tomasz Zieliński

Polecam!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, kontakt bez żadnych problemów. Szybkie i konkretne negocjacje, na tle konkurencji czynsz dzierżawny bardzo na plus. Pozdrawiam

@Tomasz Zieliński

Dzień dobry Panie Tomaszu. Dziękujemy. Pozdrawiamy

Mam kilka pytań w odniesieniu do warunków pracy. Czy zespół wdraża nowo zatrudnionych kandydatów? Czy pracodawca oferuje umowe B2B? Czy nastrój w pracy jest odpowiedni? Podziękowania za odpowiedź.

Polskie Eko Grunty

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie, nasza firma wdraża nowo zatrudnionych kandydatów. Każda nowa osoba, dostaje od nas pakiet szkoleń oraz możliwość płatnego okresu próbnego. Jeśli chodzi o rodzaj umowy jest on wybierany przez kandydata na rozmowie. Oferujemy umowę b2b, umowę o pracę, umowę zlecenia. Nie jesteśmy korporacją, panuje przyjazna i miła atmosfera. Wszystkich naszych współpracowników traktujemy tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dokładamy wszelkich starań, żeby pracownicy Polskich Eko Gruntów byli zadowoleni z pracy, traktujemy osoby zatrudnione jak partnerów bo uważamy ich za najmocniejsze ogniwo firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.
  • Filmowa 1B lok. 20
    85-836 Bydgoszcz
  • NIP: 9532785182 KRS: 0000919353

Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.