Opinie o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Michał Kempinski

Praca w terenie. Godne warunki dla handlowca. Polecam prace tutaj każdemu z czystym sumieniem.

Daniel

Bardzo uczciwe warunki pracy. Porządne podejście do klienta.

Remigiusz

Fajne miejsce do rozpoczęcia kariery. Panowie pomogli mi w szkoleniach i nauczyli sprzedawać. Teraz wspólnie dbamy o ekologię.

Unisław

Panowie bardzo profesjonalnie zamontowali na moim dachu instalacje fotowoltaiczna 9.72kw. Ogólnie od początku współpraca bardzo dobra, przedstawiciel przygotowany na wszystkie moje pytania, wytłumaczył system rozliczeń, dobrze dobrał rozmiar fotowoltaiki. Panowie od montażu super, kontakt z biurem również bez żadnego problemu i najważniejsze miła Pani bardzo szybko zaczęła zajmować się dotacjami i naprawdę szybko je uzyskałem Ok miesiąca. Po całkowitym wywiązaniu się z umowy wystawiam ocenę bardzo dobrą i mogę polecić. Plus za montaż, cenę kontakt z biurem i przedstawicielem i szybką pomoc z dotacjami

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Polecam współprace, super

Robert Berla

Podpisałęm umowę, sprawnie, szybko, konkretnie. Polecam

Paweł Kosik

Bardzo solidna firma, konkretne działania, wszyskie procedry poszły szybko. Kontakt bardzo dobry, warto nawiązac współprace :)

Karol Ew.

Zadowolony z warunków jakie zaoferowała mi firma. Grunt wydzierżawiony, trochę negocjowaliśmy ale finalnie wszystko dogadane! Polecam za fachowe podejście

Pawełek Pawełek

Polecam, polecam!!! Super obsługa, profesjonalnie, cena uczciwa, montaż na najwyższym poziomie.

Tomek Kiwior

Super obsługa, szybki montaż, bardzo dobre ceny za pompy. Polecam

Michał Sienkiewicz

Pozdrawiam i polecam!! :)

Łukasz Kormer

Popisałem dwie umowy na jednym spotkaniu, dałem swój grunt w dzierżawę i kupiłem pompę ciepła z montażem. Szczegolnie przekonał mnie szybki montaż pompy i faktycznie wpłaciłem zaliczkę pompa przyszła dwa dni pozniej a na montaż czekalem kilka dni. Co do gruntów, jeszcze nic nie mogę powedzieć ale jak pójdzie jak z pompa to będzie pięknie! Pozdrawiam

Piotr Pałucki

Dobra współpraca, wydzierżawiłem grunt pod farmę firmie Polskie Eko Grunty, szybkie działanie, dobry kontakt. Zdecydowałem się też na pompe ciepła, bardzo konkurencyjna cena ale najabrdziej zależało mi na szybkim montażu, cała procedura od podpisania do uruchomienia trwała troche ponad 2 tygodnie. Bardzo polecam, fachowcy wiedzieli co robią, czysto, sprawnie i porządnie.

Patryk

Dobra współpraca, nie ma się do czego przyczepić. Pompa zamontowana bardzo szybko, uruchomiona. Jestem zadowolony z podejścia do klienta, szybkości działania i ceny.

Merson Greys

Obsługa na najwyższym poziomie!! Bardzo polecam współpracę, pozdrawiam :)

Teresa Kubik
@Merson Greys

Zgadzam się, pierwsza liga!

Teresa Kubik

Dziekuje za pomoc.!! Nie byli moim pierwszym wyborem i bardzo zaluje. Zanim podpisałam umowe z peg wczesniej dalam się oszukać jakimś młodym chłopcą z poznania.wpłaciłąm 60% zaliczki i kontakt się urwał. Po 4 miesiacach nie było nawet pompy (termin był 40 dni). nie wspomne już o jakimkoolwiek kontakcie tej firmy.... w biurze cisza. Przypadkowo trafiam na PEG na ich ich strone na facebooku. Pomogli mi odzyskać pieniądze, te ktore odzyskałam to przeznaczłam na zakup pompy w tej firmie. Odzyzkałam wiarę, że każdy chce nas oszukać. Technik Krzysztof przyjechał na audyt, Zaskocył mnie profesionalnym podejściem. zadawał wiele pytań, obejrzał kotłownie, Doradził, gdzie będzie najleoiej i przy pomocy swojej wiedzy i programu dobrał idealne rozwiązanie. Na poprzednich audytach wchodzili szybko gadalii mieli pretensje ze nie kupiłam; Tu zostałm wysłuchana i moje obekcje szybko zostały wytłumaczone;-_ ale może konkrety,, firma jest żetelna i słowna. Komunikacja na najwyzszym poziomie. Umowa podpiaana w czwartek, w poniedziałek pompa była u mnie. Na dostawe prayjechał pan Krzysztof, przy nim zrobiłam przelew. Termin montazu na umowie to 30 _40 dni roboczych ja czekałam 9. Pompa uruchoiona 26 wzesni, pierwsze dni działa idealnie. Będę polecała, rzadko kiedy firma tak dba o klienta :) ŻYCZĘ wam samych sykceóq i jak najwięcej gruntow ;-) Pozdrawiam Teresa Kubik Bydgoszcz

Bogusław n

Dodaje opinie pozytywna wszystko byloc dobrze. Pompa ciepla przyszla po 4 dniach koniec pracy po kilkunastu. Pompe jaka zamontowano to haier, bardzo dobra cena polecam

Krzysztof Karat

Solidna, porządna firma!! Pompa dostarczona w 4 dni, montaż po 26 dniach. Wszystko działa Polecam!!!

Mariusz L

Witam, jestem bardzo zadowolony z współpracy z firma. Czekałem z opinią do końca, spotkałem wielu handlowców podczas podejmowania decyzji o zakupie pompy ciepłami zdecydowałem się na PEG, jedyni podeszli do tego profesjonalnie, przedstawiciel pan Krzysztof którego pozdrawiam zrobił dokładny wywiad, wprowadzał wszystkie dane do programu który pomaga w doborze popmpy ciepła. Pisze o tym, bo mialem wczesniej 4 spotkania i panowie bez zadnego konkretnego audytu, sprawdzenia domu przescigali sie w ofertach. BARDZO duzy plus za czas oczekiwania, 7dni od dnia zamówienia albo mozliwosć odbioru osobistego. Odebrałem następnego dnia sam, wpłaciłem zaliczkę. Na montaż czekałem 18 dni. Pompa uruchomiona 6.09.2022 Będe polecał każdemu. z

Natalia Olkowska

polecam wspolprace :)

Iwona
@Natalia Olkowska

Pisze Pani jako pracownik czy klient? Akurat poszukuje pracy w tym sektorze i szukam jakiś informacji co do warunków finansowych :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.
  • Filmowa 1B lok. 20
    85-836 Bydgoszcz
  • NIP: 9532785182 KRS: 0000919353

Polskie Eko Grunty II Sp. z o.o.