Opinie o Fran Gut Henryka Kadłubek w Bartkowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fran Gut Henryka Kadłubek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fran Gut Henryka Kadłubek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fran Gut Henryka Kadłubek w Bartkowo

Czy Fran Gut Henryka Kadłubek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Maciej K. Nowy wpis

Niestety ogólnie nie polecam firmy. Zaczęło się bardzo dobrze. Stan surowy wybudowany był bardzo szybko. Z zachwytem patrzyliśmy z rodziną jak rośnie nasz dom. Dla nas to była rewelacja. Później zaczęły się schody. Elektryk okazał się niekompetentnym dupkiem. Robił po swojemu. Instalacja została spieprzona. Po nim było jeszcze dwóch- masakra. Wykończeniówka domu szła jako tako na 3+. Po prawie trzech latach musiałem powołać Rzeczoznawcę, aby wynikłe wady zostały naprawione. Protokół znalezionych wad ma kilkadziesiąt stron. Np. zrąbana: elektryka zagrażająca życiu domowników, panele na piętrze, źle osadzone futryny drzwi, pozapadana podłoga w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym, źle zrobiona rekuperacja- grzyb w łazience, źle zamontowane okna tarasowe i wiele innych. Dom wybudowany niezgodnie z projektem. Poprawki firma naprawiała jak KREW Z NOSA. Jak do tej pory męczę się z tą firmą. Kontakt z właścicielem ciężki. Sprawę oddałem do PIH-u. Inspekcja poparła stronę FRAN-GUT. Firmę poznaje się nie tylko jak jest wszystko dobrze, ale również jak są jakie problemy i naprawy reklamacyjne. W razie pytań proszę o kontakt maciej@superpsy.pl lub 609441617.

Jerzy Nowy wpis

Czy uważacie firmę Fran Gut Zakład Ogólnobudowlany za dobrego pracodawcę? Jakie są wasze doświadczenia związane z tym miejscem pracy? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć na terminowe wypłaty oraz przyjemną atmosferę? Pomóżcie osobom poszukującym zatrudnienia i opiszcie, co myślicie o Fran Gut.

waterloo Nowy wpis

Absolutnie firma, od której należy się trzymać daleko. Rażące błędy na każdym etapie wykonania, brak nadzoru, jakość żenująca i właściciel, który na wszystko ma odpowiedź. Potrafi w żywe oczy twierdzić, że białe jest czarne. Za większość swoich błędów każe płacić inwestorom, nieterminowy, nierzetelny.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fran Gut Henryka Kadłubek? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Po budowie

Firma godna polecenia.

PO budowie

Potwierdzam Opinie - firma straszna. Zła jakość, naciąganie na kasę tragedia - jak możecie uciekajcie od tej firmy.

@PO budowie

Inwestorzy kombinują i wszystko psują...

Inwestor

Firma całkowicie niegodna zaufania - piszę od strony inwestora. Człowiek który zarządza firmą jest niesłowny i nierzetelny. Bardzo żałuje, że podjąłem jakąkolwiek współpracę z tą firmą - nie spodziewałem się że w tak krótkim okresie czasu można tak dużo zepsuć. Przestrzegam wszystkich przed jakimkolwiek kontaktem z tą firmą - chyba że chce narazić się na fuszerkę i ma siły na pozwy sądowe.

Przed budową
@Inwestor

Witam. Czy można jakoś się z Panem skontaktować. Chciała bym poznać opinię bardziej szczegółowo gdyż rozważam podjęcie współpracy z tą firmą.proszę o kontakt na morgot3@wp.pl

hastings
@Przed budową

Przyłączam się do prośby i proszę o kontakt hastings@aol.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Fran Gut Henryka Kadłubek - Bartkowo

Fran Gut Henryka Kadłubek