Opinie o Vital Sauna Rafał Sternicki w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vital Sauna Rafał Sternicki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vital Sauna Rafał Sternicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vital Sauna Rafał Sternicki w Szczecin

Maja Nowy wpis

Firma rozczarowuje. Zakupiona sauna miała wadę. Nie można przez wiele miesięcy doprosić się o naprawę. Jeszcze jakieś dziwne uwagi mają, żeby sobie samemu naprawić.

Irena Nowy wpis

Czemu od stolarzy wymagają prawa jazdy, jakie są zakresy obowiązków stolarzy? Działają też jednocześnie jako kierowcy?

Marek Nowy wpis

Czyli bez prawa jazdy nie przyjmują ?

Igor

Czy Vital Sauna potrzebuje ludzi do pracy? Może ktoś wie i mógłby coś podpowiedzieć?

Sekretarka Blondynka Nowy wpis
@Igor

Poszukujemy Stolarzy z doświadczeniem i prawem jazdy kat.B

Aplikowałeś do firmy Vital Sauna Rafał Sternicki? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Maja

@T.Mpiszesz o możliwościach rozwoju w Vital Sauna. Jak one wyglądają? Na co mogą liczyć osoby przychodzące do pracy w firmie? Wspominasz, że firma zapewnia bardzo dobre warunki pracy. Chętnie usłyszymy również więcej na temat tego jak wygląda praca w stolarni.

maja

Pewnie jest dobrze urządzone @Max, ale zastanawia mnie czy jest szansa, żeby znaleźć teraz u nich zatrudnienie.

Sekretarka Blondynka

Zanim pojawi się kolejny wpis, zastanówmy się kto w dzisiejszych czasach szuka pracy? W większej części są to ludzie, hmm jakby to ująć " czy się stoi czy się leży pensja się należy" piszę w większej części, bo owszem zdarzają się perełki o które warto walczyć i mieć ich w swoim zespole. Dzisiaj. Przychodzi na rozmowę "kandydat", spóźniony ponad 30 min, nie zadzwoni bo po co, niech firma czeka. Strój...jakby dopiero z siłowni wyszedł. Bez ambicji i chęci do pracy z wyrazem twarzy, że robi łaskę, że w ogóle przyszedł. Wymagania na pewno wygórowane a jakże, ale żeby coś od siebie w zamian? Pretensjonalny ton. Bez kultury osobistej. Przerywam grzecznie rozmowę i dziękuję za spotkanie. Nigdy więcej-oby. Idzie później taki do domu i smaruje swoje żale na komputerze, że firma zła, świat zły a ludzie nienormalni nie mając sobie nic do zarzucenia. Ilu pracodawców w tej chwili by mnie poparło? Każdy. Szukam pracowników ambitnych, silnych i zmotywowanych a nie lewusów. Takim dziękuję, nie męczcie się wysyłając CV. Szkoda Waszego cennego czasu. P.S. Pozdrowienia dla wszystkich hejterów, ufam, że znaleźliście wymarzoną pracę.

Sekretarka Blondynka :)

Ogłoszenie pracy na stanowisko Stolarz-Monter dostępne na Infoludku. Zapraszam

lans73

Szkoda ze brak tutaj naprawde wiarygodnych opinii tylko mnostwo heitu i tyle. Spotkalem rok temu wlasciciela i wydawal sie normalny. Jak placi na czas to juz duzo w tym swiecie. Kumpel u niego krotko pracowal i dobrze spolprace wspomina.

T.M

witam, pracuje juz jakis czas w tej firmie. hala jest nowa warunki pracy jak na stolarnie super. nigdzie nie widzialem tak czystej stolarni. sa odciagi podpiete do maszyn i elektronarzedzi.stolarz z powolania zarabia tam dobre pieniadze. ja nie narzekam, pracowalem juz w kilku stolarniach tu co prawda trzeba sie wykazywac ponadprzecietnym mysleniem i wielozadaniowoscia ale warto. przynajmniej czlowiek sie rozwija

ZSWorker

Ogólnie to mili ludzie omijajcie tego pracodawce szerokim łukiem. od 8 do 16 pracuje tylko brygadzista co kabluje, i okrada Sternickiego co najmniej z czasu... reszta załogi uczulona na Pana S. jak mysz na kota. Sekretarka Blondynka ... nic więcej... sam Pan S. to totalny mruk który jeszcze ma z kogo pracy życ bo inni też chcą życ pracując dla niego po pare miesięcy i wykańczając się przy tym pyle do tego stopnia ze dopiero później czuja tego konsekwencje w płucach. Firma nie godna swojej renomy. Totalna ściema. Poza tym robią sauny z "choinek" także drodzy konsumenci strzeżcie się tej trywialnej wytwórni. A Pan co ma pieniądze na czas niech napisze ile osób w ciągu roku przewija się przez warsztat jeśli jest taki z tego zadowolony :)

MSN
@ZSWorker

z tego co wiem nie ma tam brygadzisty ani sekretarki wiec nie wiem skad takie informacje wytrzasnales czlowieku. piszesz aby sobie polepszayc swoja niska samoocene. nie wiem czy jestes stolarzem czy elektrykiem pewnie to drugie...bo na drzewie nie znasz sie kompletnie, skoro abachi albo cedr to dla ciebie choinka to gratuluje. dobrze ze tacy ludzie jak ty juz tam nie pracuja.

piła 8

ja pracuje w tej firmie już dłuższy czas i nie narzekam, wynagrodzenie ZAWSZE na czas, praca od 8 do 16 soboty i niedziele wolne wiec nie wiem skad takie bezsensu komentarze, ale widocznie ludzie musza gdzieś wyładować swoje złości ujawniajac przy tym niekompetencje i problemy ze znalezieniem pracy... pozdrawiam

Pracowałem kiedyś u właściciela,nie polecam,lepiej omijać klienta szerokim łukiem.Praca ponad normę i nędzne zarobki to standard.

pila 2

Pracodawca niema pojęcia o tej profesji tylko ludzi wykańcza codziennie po 12 i więcej godzin pracy , .(usunięte przez administratora)

Pracodawca obłąkany, nie można się z nim dogadać. Brak profesjonalizmu. Tragedia!

ktoś z gości

Faktycznie widziałem pracowników na produkcji gdy odwiedzałem biuro ,przy piłach niema odpylaczy .A ten pył na hali to pewna pylica dla pracujących tam ludzi.Szkoda mi tych pracowników.

Stolarz

Pracowałem warunki pracy masakryczne,firma nie podłączona do wodociągu , podejście pracodawcy więcej niż naganna.Wielu dobrych stolarzy porzuciło tą firmę .

Zostaw merytoryczną opinię o Vital Sauna Rafał Sternicki - Szczecin

Vital Sauna Rafał Sternicki
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Szkolna 37
    74-100 Szczecin