Anders meble

Opinie o Anders meble

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Anders meble?

Jak się pracuje z ludźmi z Anders meble?

K Nowy wpis

Bardzo dobrze

Na stronie firmy jest oferta pracy dla konstruktora meblowego technologa. Prócz stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę nie ma żadnych informacji co jeszcze oferują. A ja chciałbym wiedzieć jak płacą. Ktoś mnie oświeci zanim pójdę na rozmowę?

Rami Nowy wpis
@Piotr

Że 4 tys możesz powiedzieć.

Albert

Na ile zmian praca?

Alka
@Albert

w ogłoszeniu pisze, że na 2. A wiecie może czy kobiety przyjmują czy tylko mężczyzn na produkcję np. do wycinania maszynowego tkanin?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anders meble. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
?

@Stolarz a ty masz odmienne zdanie? Pracodawca nie jest dobry wg Ciebie?

Stefano

Niestety nawet dobry pracodawca jakim jest firma ma swoich hejterów!

Stolarz
@Stefano

Kiedy nazywamy pracodawcę dobrym??? Jak powinien działać?

Dariusz

Firma mebli Anders specjalizuje się w trudnych i specjalistycznych zabudowach wnętrz i za to ma bardzo dobre opinie ,a ja polecam do tego pracę bo warto.

Jarosław

Nie zgadzasz się z opinią @Dariusz, ale jak to praca bez umowy? Jak w takim razie wygląda ta kwestia w przypadku osób, które współpracują już dosyć długo?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Anders meble? Ktoś coś?

Me

Nie ma nocek

Jarosław

Jaki system praca obowiązuje w Anders Meble"? Zdarzają się czasami nocki?

Me
@Jarosław

Nie.

Marzena

Co chcesz przez to powiedzieć? Jak rozumiem, pracujesz obecnie w firmie? Jeśli tak, podpowiedz nam, jak wygląda system premiowy w tym miejscu pracy? Co należy zrobić i w jaki sposób pracować, aby dostać premię? Czy wystarczy rzetelnie wykonywać swoje podstawowe i dodatkowe obowiązki?

A jakie stanowisko Pana interesuje?

Jack

Czy wymagania w tej firmie są na tyle wysokie, że tak dużo osób już tam nie pracuje?

Edward

@Artur, czy aby na pewno nie da się powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? Nie neguje, że miałeś nieprzyjemne przeżycia z firmą Anders jednak postaraj się nie obrażać osób trzecich. @Szatan, czy pracownik zgłosił zastrzeżenia jeśli otrzymał inną umowę niż tego oczekiwał? Udało się wyjaśnić tę kwestię?

Edward

@Bodzio, Twoja opinia o firmie Anders meble porusza wiele wątków, ale oparta jest na hasłach. Brakuje jej argumentów. Czy możesz przytoczyć jakieś sytuacje lub opisać zdarzenia, z których byłeś niezadowolony? Negatywne emocje nie są potrzebne żadnej ze stron. Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy.

Edward

@Zefirek, uprzejmie proszę o przestrzeganie regulaminu forum GoWork.pl Wpisy obrażające osoby są niezgodne z regulaminem i podlegają zgłoszeniu do administratora. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, wyraź ją proszę w oparciu o argumenty. Czy Twoje problemy z terminową wypłatą były regularne czy zdarzały się co jakiś czas? Może firma miała gorszy okres, czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z szefem Anders meble?

Firma zatrudnia okolo 50 osob. Firma sklada sie z 3 firm, gdzie wlascicielami jest inny czlonek rodziny. Wysokie tempo, niskie zarobki proponowane(usunięte przez administratora) zl na godzine, to ze mozna duzo zarobic to bujda. System pracy od 6stej do 15nastej czyli 9 godzin + czeste soboty. Nadgodziny polowe wiecej platne, jedyny plus. Na maszynowni gdzie mialem przyjemnosc czy tez nieprzyjemnosc pracowac sa nowoczesne maszyny, takie jakimi firma chwali sie na swojej stronie. Mankament jest taki ze sa rozregulowane. Obie pily altendorf sa rozregulowane, formatowanie na nich jest niemozliwe, a wycinanie gieringow czy jak to sie zwie bardzo uciazliwe. Szlifierka szeroko-tasmowa szlifuje jak chce, a nie tak jak powinna. Prasa powyginana, uzebrowanie uszkodzone, brak walcarki do nakladania kleju, uszkodzone wszystkie pulki, a blachy na nich zmasakrowane. Okleiniarka prostoliniowa pootwierana w czasie pracy, zablokowane krancowki... Pilka docinajaca okleine czesto sie nie podnosi, i jest podnoszona recznie przez pracownika w czasie pracy. (usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy ze wzgledu na ponoszone przez pracownikow koszty zwiazane z zepsutym materialem. Nowo przyjeci pracownicy sa pozostawieni samemu sobie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Anders meble - Żywiec

• Jak się pracuje w Anders meble?

Zobacz opinie na temat firmy Anders meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Anders meble