Korczyński Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Korczyński Sp. z o.o.

KG

Dostał wypowiedzenie nieuk to pisze bzdury ja nie mam żadnych zastrzeżeń praca ciężka jak wszędzie szef bardzo pracowity i wnikliwy jest na budowie zawsze przed wszystkimi a i tak ostatni wychodzi jak wprowadzasz go w błąd to tracisz pracę .

ja

Ta firma jest bankrutem.. Właściciel, nie mając wykształcenia budowlanego podejmuje idiotyczne decyzje dotyczące zarządzania budową, wcina się w sprawy techniczne bez pojęcia i z narażeniem bezpieczeństwa budowli... Kierownik jest tam tylko osobą do "przykładania pieczątek", ludzie ogólnie bardzo OK, atmosfera też - do wypłaty... Naczekać się trzeba, płacenie po 100zł itd. Odradzam!

Zostaw opinię o Korczyński Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korczyński Sp. z o.o.