Opinie o Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. w Legnica

baner wywiady
Zuzanna

Mam pytanie odnośnie pensji na posadzie Pracownik produkcji. Widziałam, że w ogłoszeniu napisali jedynie, że dają atrakcyjne wynagrodzenie. Ale ile konkretnie płacą? I czy jest jakaś lepsza stawka na nocki, skoro to praca zmianowa?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. - Legnica

Firma Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• PRACOWNIK PRODUKCJI, Jawor - Listopad 2022
  • PILNE Pracownik do produkcji, Legnica - Styczeń 2022
  • Przedstawiciel Handlowy, Poznań - Styczeń 2022
  • KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH), Poznań - Grudzień 2021
  • KOWAL, Jawor - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica
  • NIP: 6912513637 REGON: 363503398 KRS: 0000596003

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii