Opinie o DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski w Pyskowice

A firma ma jakieś sprawy karne ? O czym mowa ?

@Paweł

Tak ma np moją. Może w końcu (usunięte przez administratora) Lamparski zacznie spłacać ukradzione pieniądze które przywłaszczył w formie dość sporej zaliczki!

Anna Nowy wpis
@Anna

moją też, oby w końcu dopadła go sprawiedliwość za wszystkie ukradzione pieniądze

AdamM Nowy wpis
@Anna

Nareszcie dopadła Lamarskiego sprawiedliwość

Agnieszka Nowy wpis
@AdamM

Tzn.? Co masz na myśli pisząc o sprawiedliwości? Mam nadzieję, że wszystkie osoby doczekały się zwrotu należności...

miki Nowy wpis
@Agnieszka

Dług ponad 45 tys od paru lat nie odzyskany... sprawa sądowa też się odbyła , ale nic nie dała. Słowa pana Grzegorza jak starliśmy się jeszcze dogadać..." Ja mam od tego mecenasów" .... Nie wystraszyłam się tych słów, bo wiedziałam że prawo jest po mojej stronie. Teraz już wiem, że mecenasi jego nie mieli mu pomóc w sprawie wygrania rozprawy. Rozprawa była już rozegrana przed terminem. Mecenasi byli od tego aby ominąć prawo dużym łukiem. Jest nieuchwytny i nic nie posiada, aby cokolwiek wyegzekwować.

Jak się panu Lamparskiemu w 2021 zaczną sprawy karne od ludzi których (usunięte przez administratora) w latach 2018/2019 bo może nie wiecie co to za człowiek to się Lamparski dopiero dowie

Artur
@Adam

Dlaczego mają się zacząć sprawy karne przeciwko przedstawicielowi firmy DSS? Twój wpis jest bardzo ciekawy ale mało uzasadniony. dlatego też może zechcesz na ten temat napisać coś więcej? Liczę na Ciebie i Twój komentarz zwrotny.

Poszkodowany klient
@Artur

Bo cwaniaczków jak Grzegorz Lamparski jest wielu a on szczególnie perfidny i mający klienta gdzieś. Naopowiadać bajek i nie dotrzymać słowa i jeszcze wziąść pieniadze i się nie rozliczyć. Otwiera tylko nowe firmy a klienci ze starych firm zostają na lodzie bo on splajtował i nie ma z czego oddać i nic mu nie można zrobić bo wszystko przepisał na rodzinę. Ostrzegam przed tym typkiem

@Adam

Jego oszustwa nadają się tylko do telewizji! Mija rok kiedy przywłaszczył zaliczkę na xxx tysięcy,(usunięte przez administratora)

@Artur

ja mogę rozwinąć temat od a do z ponieważ jestem jedną z wielu oszukanych osób przez złodzieja Pana Grzegorza który podobno już siedzi

Byly pracownik

Panie Grzegorzu jak Pan to czyta , to mam do Pana pytanie. Czy Pan oglosi kiedys upadlosc ? To jedyny sposob odzyskania pieniedzy. Jak sie mozna z Panem skontaktowac ?

poszkodowany
@Byly pracownik

to jego numer jak był właścicielem domeny oknoterm.pl i firmy: NIEprofesjonalne techniki montażu z Pyskowic :515 066 357 ale pewnie już kilka razy zmienił bo ciągle przed ludzmi ucieka....rudy lis mam nadzieję że sprawiedliwość cie dopadnie

Tomasz

Spraw od klientów to ma chyba kilka. Dla mnie to jest największy (usunięte przez administratora) jakiego miałem nieszczęście poznać. Kiedyś na innym portalu był cały wątek poświęcony jego działalności, ale niestety został usunięty. Osób oszukanych to nie jest kilka, kilkanaście, a kilkadziesiąt (o ile nie więcej). Uciekać jak najdalej od tego człowieka.

Aplikowałeś do firmy DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Pyskowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka awansu w DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski?

Grzesiu

To jest ścieżka drogi przez mękę...

klient Grzegorza Lamparskiego

Nigdy nie odda bo to cwaniaczek w białych rękawiczkach. Nie zna się ani na robocie ani na uczciwości. Tylko marketingowy bełkot i kłamstwa. A jego firmy to katastrofy - "profesjonalne techniki montażu" - bezczel nazwa w jego wykonaniu To jedyny człowiek który po 49 latach mojego zycia, jak o nim pomyśle i jak mi zepsuł okna i drzwi to mnie częsie i podnosi ciśnienie. Rudy cfaniaczek ze słomą w buciorach. W dodatku najbezczelniejszy typ z jakim miałem okazję współpracować Ostrzegam wszystkich przed jakimikolwiek kontaktami z tym szemranym typkiem

Były klient

Miałem niestety nieprzyjemność być klientem tego pana i jego firmy NIE Profesjonalne techniki montażu i jego domeny internetowej oknoterm.pl. Radzę unikać wszystkiego czego pan Grzegorz Lamparski z Pyskowic się dotknie bo to typowy wyszkolony handlowiec który sprzeda Wam wszystko. Niestety z wykonaniem i realizacją jest nie do przyjęcia. Okna i brama które u niego zamówiłem są tak zamontowane że nic nie działa prawidłowo Brama się zacina co 2 zamkniecie 2 rolety krzywo zamontowane nie zamykają się okno rogowe ma wewnątrz kat 86 stopni 2 okna nie trzymają poziomu i pionu 2 drzwi balkonowe są zamontowane krzywo na podłodze Na reklamacje nie odpowiadają firma upadła, gwarancji nie ma, producent umywa ręce - wina nieprofesjonalnego montażu !!!! Rok wycięte z życia, pełno nerwów i stresów, budowa opóźniona o 6 miesięcy z winy cwaniaczka Lamparskiego. Odradzam wszystkim Proszę nie dawać mu żadnych zaliczek bo się ulotni bez realizacji , tylko obiecanki cacanki mogę wysłać zdjęcia z realizacji.

Kleo
@Były klient

Właśnie, tez nam się pojawił problem z otwarciem okna. I do żadnej odpowiedzialności nie można go pociągnąć?

Wiecie czy DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ola

Firma już od dawna nie funkcjonuje.

Stefano

Trudno jest znaleźć informacje i opinie o firmie. Jakiś powód tej sytuacji istnieje?

Klient

Uciekać o ten firmy i tego pracodawcy jak najdalej. Właściciel ma długi na grube setki tysięcy zł. (usunięte przez administratora) wiele swoich Klientów. Dziwie się, że ma jakiekolwiek zlecenia.

twardy

Znalazłem ogłoszenie że Firma szuka Handlowców do salonów okien i drzwi, po krótkich poszukiwaniach wyszło że to DSS. Czy polecacie pracę dla Lamparskiego? Jak w ogóle wygląda praca Handlowca w DSS?

box

oszust, złodziej szyderca nie polecam współracy z tym ch....

Lampart

Jak pierwszy raz usłyszałam nazwę firmy to wzięło mnie na śmiech. Lamparski powinien wziąc się do PRAWDZIWEJ roboty bo póki co to jego firma montuje stolarkę otworową dla Normy 2000 (nepotyzm?). Od Grzesia nauczyłem się jednego - nigdy nie byc takim jak on.

Zostaw merytoryczną opinię o DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski - Pyskowice

• Jak się pracuje w DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski?

Zobacz opinie na temat firmy DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski?

DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski

DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski