DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski

Pyskowice

Opinie o DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski

twardy

Znalazłem ogłoszenie że Firma szuka Handlowców do salonów okien i drzwi, po krótkich poszukiwaniach wyszło że to DSS. Czy polecacie pracę dla Lamparskiego? Jak w ogóle wygląda praca Handlowca w DSS?

box

oszust, złodziej szyderca nie polecam współracy z tym ch....

Lampart

Jak pierwszy raz usłyszałam nazwę firmy to wzięło mnie na śmiech. Lamparski powinien wziąc się do PRAWDZIWEJ roboty bo póki co to jego firma montuje stolarkę otworową dla Normy 2000 (nepotyzm?). Od Grzesia nauczyłem się jednego - nigdy nie byc takim jak on.

Zostaw opinię o DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSS - Dynamiczne Siły Sprzedaży Grzegorz Lamparski