Opinie o Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska w Łaziska Górne

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska w Łaziska Górne

Byly Pracownik

Nie polecam tej firmy nikomu. Pracowałam tam 10 miesięcy (usunięte przez administratora) śród i ubóstwo na obiekcie .Firma oszczędza na środkach czystości nawet .kupuje najtańsze jakie się da.Wykorzystuje osoby niepełnosprawne do pracy za gówniane pinadze . Nie ma żadnych premi itp. Jeśli robisz nagodziny to zapłacą ci 10zl na rękę. Nieprzyjemni kierownicy w szczególności Pani Izabela P. A o kasę z narodzin to proszę się do dziś bo dalej mi nie wypacili.Robia przekręty jak się da i ile się da.

Antoni

Masz orzeczenie i grupę? W poprzednim komentarzu ktoś napisał że takich pracowników zatrudniają. Dużo osób pracuje na które biorą dofinansowanie z PFRON? Wiesz może?

Darusia

Ja pracuję na stanowisku koordynatora w dziale usług porządkowych naszej firmy. Mam bezpośredni kontakt z osobami sprzątającymi na obiektach którymi zarządzam. Jestem osobą otwartą i cenię sobie szczerość i bezpośredniość w kontaktach z pracownikami. Jak do tej pory nie słyszałam o żadnych sygnałach, aby ktoś narzekał na cokolwiek np. na zakres obowiązków, traktowanie czy na brak należnego, a nie wypłaconego wynagrodzenia. Dlatego trudno mi się zgodzić z opiniami tutaj zamieszczanymi. Rekrutuję najczęściej osoby niepełnosprawne, które po zapoznaniu z zakresem obowiązków i wymagań decydują się, bądź nie na podjęcie pracy. Każdy sam ocenia swoje możliwości, wymagania i oczekiwania wobec pracodawcy. Wszystkie warunki uzgadniane są przed podpisaniem umowy, każdy pracownik jest poinformowany o wymiarze czasu pracy, wynagrodzeniu, godzinach pracy i zakresem obowiązków. Może zadawać pytania na które zawsze odpowiem. Każdy pracownik traktowany jest z szacunkiem, godnością i poszanowaniem. Indywidualnie podchodzę do każdej osoby i uwzględniam stopień niepełnosprawności i jej możliwości. Osoby, które podejmują pracę na początku na okres próbny, sprawdzą się pod względem sumienności i chęci do pracy mają przedłużoną umowę i pracują do końca kontraktu. Inaczej jest z osobami, które przychodzą do pracy, bez chęci do pracy udają że pracują, pokręcą się, ponarzekają najczęściej na bóle kręgosłupa, posiedzą, nic nie robiąc dostają wynagrodzenie takie samo jak osoba pracowita, która sprząta swój rejon i dodatkowo pomoże " leniowi ". Dlatego takim osobom dziękujemy i to one tutaj wylewają swój jad. Dla nich pracy jest za dużo a pieniędzy za mało i mają pretensje, że firma nie przedłużyła z nimi umowy. To one chętnie by dalej pracowały ale innym odradzają aplikacji do naszej firmy. Wynagrodzenie jest na poziomie minimalnego wynagrodzenia tak jak we wszystkich innych firmach tej branży. Godziny pracy mamy w większości popołudniowe w niepełnym wymiarze czasu pracy oraz przedpołudniowe w przypadku serwisu. Wymiar czasu pracy dostosowujemy do potrzeb pracownika 1/2 lub 3/4 etatu lub cały etat na serwisie. Pracujemy od poniedziałku do piątku, soboty i święta wolne. Osoby niepełnosprawne nie mają nadgodzin. Za dodatkowe czynności jest dodatkowe wynagrodzenie. Wynagrodzenie zawsze na czas każdego 5go następnego miesiąca. Na wszelkie inne pytania chętnie odpowiem. Nadmienię, że nasza Firma ma profil budowlany na temat , którego nie będę się wypowiadać z braku kompetencji, doświadczenia i wiedzy w tym temacie.

@Ewa

z racji tego, że jesteś osobą niepełnosprawną, to mogłaś liczyć na jakieś dodatki? bądź specjalne benefity pozapłacowe? :) jeśli możesz, to przybliż. sama mam orzeczenie i szukam pracy. może złożę CV właśnie tutaj.

Dzień dobry, a czemu? W marcu szukali pracowników do sprzątania, mycia okien itp. Późno zobaczyłam ofertę i przegapiłem rekrutacje, ale regularnie zaglądam czy coś nowego nie wpadło. Będę wdzięczna za informację, bo może warto poszukać innej pracy dodatkowej

Jakie godzinki tej (usunięte przez administratora) przy sprzątaniu? Cieszę się, że udało mi się trafić na jakąś ofertę, zwłaszcza że szukam właśnie czegoś na niepełny etat jako sprzątaczka , tak jak tam jest podany w ogłoszeniu. No tylko nie ma w ogóle żadnych godzin podanych dokładnych, nie wiadomo czy można jakiś wpływ mieć na to, czy jest to narzucone.

Anita Mielczarek
@Darusia

Proszę o numer telefonu do tej firmy. Chciałabym się dowiedzieć o pracę.

Jarek
@Anita Mielczarek

Uważaj na koordynatorke Izę!!!!!! Jak cos to od razu z nią na policję,znęcała się psychicznie nad ludźmi pracując w firmie „JOKER” można to sprawdzić,nie wspomnę o innych rzeczach które robila(można popytać ludzi na Nowym Bytomiu)

Izabela
@Darusia

Witam, znalazłam ogłoszenie o przyjęciu sprzątaczki tylko nie ma w ogłoszeniu nr. Telefonu? Czy można prosić o nr. Tel. Do pani Agnieszki ( kosinskiej ). Jeżeli źle napisałam nazwisko to bardzo przepraszam . Z góry bardzo dziękuję

@Izabela

Nie ma takiego ogłoszenia w którym nie zamieszczono numeru telefonu, poza tym nr telefonu jest na stronie internetowej Firmy nie trudno go zdobyć. Życzę powodzenia!

Nina

Bo jest prawdziwa Zgadzam się

Odpowiedzi
@Darusia

Pani pisze pozytywne same dobre rzeczy dlaczego?tak Pani kłamie bo...!jest Pani kordynatorem tej firmy i nie może być inaczej jak same dobre rzeczy ???????????????????? proszę podjąć pracę jako pracownik sprzątanie to wtedy dowie się Pani jasności

@Odpowiedzi

Pyta mnie Pani dlaczego pisze dobre rzeczy dlatego że piszę prawdę, a kłamać nie potrafię. Koordynuję pracę więc znam ją doskonale z każdego punku widzenia. pozdrawiam !

@Darusia

Bardzo dobrze wspominam firmę AGA koordynatorkę oraz bezpośredni kontakt z firmą, wypłata zawsze ma czas.Pozdrawiam AGĘ

@Darusia

Pracowałam w firmie Aga jako osoba niepełnosprawna i było super, jadem plują te osoby którym się nie chce pracować, przecież przyjmując się do pracy zawsze zostajecie poinformowani przez pracodawcę o zakresie obowiązków więc w czym problem, przyjmujecie warunki a potem narzekacie!!

@Ewa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hej. Widziałam niżej, że zatrudniane są osoby z orzeczeniem. Może ktoś napisać na jakie stanowisko można się przyjąć? No i czy w ogóle miałabym szanse się tam dostać? Wiecie coś o wolnym wakacie? Na jaki etat przyjmowane są takie osoby i co należy do ich obowiązków? Proszę o więcej informacji :)

Natam

Pracują w firmie obok , z boku wygląda na to że firma jest zadbana I mają zgraną ekipę, wszystko gra I chodzi tak jak powinno ! POLECAM KAŻDEMU!!!!

@Byly Pracownik

Nadgodziny powinny być lepiej płatne niż praca w ustalonym czasie, a ty piszesz, ze płaca jeszcze mniej. Ktoś w ogóle chce pracować w nadgodzinach za taką stawkę?

Szymon

Uwaga! Nie płacą pracownikom!!!

Agnieszka
@Szymon

Serio? A duże już mają zaległości?

@Szymon

Pracuję w firmie od 2020 roku. Zawsze pieniądze mam w terminie na koncie. Nigdy nie miałam, żadnego problemu z wynagrodzeniem, może dlatego że dobrze wykonuję swoją pracę.

@Kinga

Czyli wychodzi na to, że są tu nakładane kary pieniężne za złą pracę? Za co konkretnie w takim razie?

@Natalia

Nie, chodziło mi o to, że nigdy nie miałam prpblemu. Nie wiem, pan pisze wyżej, że nie płacą - może nie wykonał swojej pracy? Ja zawsze mam wynagrodzenie na koncie w dany dzień

@Kinga

A nikt w firmie się nie skarżył na takie coś? Nic nie słyszałaś? Chyba, że tutaj wynagrodzenie to temat tabu jest?

Anetka

Co ty mówisz poważnie?

@Anetka

A komentarzy w wątku to już nie czytałaś? Bo podobno jednak płacą. Może hejter?

@Szymon

Pracowałam pod firmą ,,Aga" dwa lata temu, , wypłata była zawsze na czas.

Czy pensja w Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako sprzątanie, ich ogłoszenie jest 24 sierpnia na Lento.pl.

Neutralna

Dlaczego na forum to pytanie należy je zadać bezpośrednio pracodawcy podczas rozmowy rekrutacyjnej

@Neutralna

Wiadomo że na rekrutacji się o to pyta. Ale po to jest forum żeby wcześniej choć trochę zasięgnąć języka.Ty tu pracujesz? Jak tak to pewnie wiesz czy dają jakieś premie, co?

@Antoni

Ja tu pracuję, jeżeli się starasz to oczywiście są premię, ale jak to w każdej firmie trzeba na nią sobie zasłużyć :)

@Karolina

Czyli jeśli ktoś pracuje dobrze, to firma go docenia? :) Jak ogólnie pracuje ci się w firmie? Polecasz aplikowanie tutaj? Wynagrodzenie jest rynkowe?

Maria

Jestem pracownikiem tej firmy od ponad roku i jeszcze nie miałam złych doświadczeń. Szefostwo wyrozumiałe, koordynator również, wynagrodzenie zawsze na czas. Nie wiem dlaczego ludzie piszą takie rzeczy, Ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa na firmę.

Potwierdzam

@Maria

Opinia jest rzetelna i prawdziwa pracuję w tej firmie i wiem.

Lola
@Maria

Idź pracować na PKM w Gliwicach życzę powodzenia i daj znać jak długo wytrzymałaś

Danuta

Cześć, z tego, co zauważyłam firma często szuka sprzątaczek. Z czego to wynika? Firma się rozwija, czy raczej na tym stanowisku panują niezbyt przychylne warunki dla pracownika? Co myślicie o pracy na tym stanowisku? Warto spróbować?

@Danuta

Prawdopodobnie jest to związane z corocznymi przetargami jedna firma przegra,druga wygra.Firmy biorą udział w wielu przetargach więc jeżeli wchodzą do nowej placówki jest to związane z poszukiwaniem pracowników

Beata

Na stronie firmy nadal widnieje ogłoszenie na to stanowisko sprzątaczki. Przyjął się tam ktoś? Czy nadal szukają? ;> Możecie mi powiedzieć, na jaki okres czasu trzeba mieć orzeczenie niepełnosprawności, o którym wspomniano w ofercie pracy, aby mieć jakąkolwiek szansę na zatrudnienie? :D

Weronika

Cześć, zwróciłam uwagę, że poszukują pani do sprzątania na część etatu. Tam jest podana stawka "od", ale nie ma konkretnej kwoty. Czy ktoś może przybliżyć, ile można zarobić dokładnie?

@Weronika

Zależy od etatu. Przeważnie w ogłoszeniu jest podany numer telefonu do koordynatora, który ma ten obiekt, trzeba dzwonić, aby dowiedzieć się szczegółowych informacji.

@Weronika

Też widzę to ogłoszenie, orientujesz się może czy często szukają osoby sprzątającej? Albo ogólnie jak warunki, czy praca jest ok?

Barda

Juz mialam wysyłać cv lecz zaciekawiły mnie opinie po przeczytaniu doszlam do wniosku aby zrezygnować

Gosia
@Barda

Ja to samo chciałam wysłać CV,przeczytałam opinie,jak naj dalej.Dzięki.

@Gosia

Czy naprawdę kierujecie się wyborem pracodawcy bazując na tych opiniach czy jakichkolwiek wpisach? Rzetelne informacje uzyskacie od pracowników obecnie tam pracujących, a nie od osób , które mają coś za skórą i szkalują pracodawców nie ujawniając prawdziwych przyczyn, które wpłynęły na ich zwolnienie czy też nie kontynuowanie współpracy. Pracownicy zadowoleni nie zaglądają na fora i nie wyrażają opinii. Z reguły brak im czasu i zapominają o napisaniu pozytywnej oceny. Tak jest w większości przypadków, chyba że firma bardzo zabiega i domaga się wywierając wpływ na opinie, czego firma Aga nie robi. Daje możliwość swobodnego wyboru wpisu i jak się okazuje tylko kilka wpisów osób niezadowolonych obniża prestiż firmy. Trudno wszystkich zadowolić i tolerować niewłaściwe zachowania pracowników, którzy chcą żerować na innych bez własnego udziału, bo są leniwi i wymagający co do wysokości wynagrodzeń. Dlatego zastanówcie się zanim wpiszecie, że przypadkowa opinia wpłynęła na wybór aplikacji. Pracuję w tej firmie ponad rok i niezadowolonych nie spotkałam, natomiast obiboków kilkoro się trafiło i długo nie popracowali dlatego opinie wyrażają tacy właśnie. Czy można więc na takich opiniach polegać? Zastanówcie się proszę!

Joanna
@darusia

Całkowicie się zgadzam z Pani opinią

Prywatny
@darusia

Witam. Rozumiem ale po to jest stworzona ta strona. Właśnie dlatego bazując na opiniach innych można przemyśleć pewne aspekty za i przeciw. Więc również nie można mieć pretensji do tego co piszą. Bo większość jest prawda. Pozdrawiam

@Prywatny

To fakt, dobrze tylko, żeby każdy potrafił wyrażać swoje opinie z kulturą i szacunkiem do innych. Chociaż najgorsze są momenty, gdy opinie wzajemnie się wykluczają. Np., jedyni twierdzą, że płacą inni, że nie no i co człowiek ma myśleć?

@Prywatny

Tak tylko wtedy gdy są prawdziwe, a w większości wylewa się tu żale wynikające ze zwolnienia z pracy, czy też z nie przedłużenia umowy, bo się pracować nie chciało a wynagrodzenia wyższego i premii się oczekiwało.

@Natalia

Jak można wierzyć w to, że pracodawca nie płaci na czas a jeszcze gorzej, że nie płaci wcale w przypadku, gdy korzysta z dofinansowania i ma warunek wypłaty w do określonego dnia. W przypadku opóźnienia nie dostaje dotacji. Który pracodawca zrezygnuje z dofinansowania wypłacając później lub wcale. Grozi to surowymi konsekwencjami dlatego, gdy pracownik pisze, że nie dostał wynagrodzenia kłamie i robi to po to, aby zniechęcić inne osoby do pracy w danej firmie. Trudno też zrozumieć opinie pozytywne dot. wypłacania wynagrodzenia w terminie skoro jest to obowiązek każdego pracodawcy. Osobiście nie pracowałam w żadnej firmie, która nie wypłacała wynagrodzeń w terminie. Zapewne zdarzają się takie wyjątki, ale wpisy powinny dotyczyć tych firm, a nie uogólniać na wszystkie inne. Dlatego opinie tutaj nie są uczciwe i wiarygodne, bo wpisują je osoby, które musiały odejść z firmy lub same zrezygnowały, bo nie sprostały wymaganiom i mają z tego powodu nieuzasadnione pretensję do pracodawcy.

@Prywatny

Skąd można wiedzieć, że większość jest prawdą a mniejszość nieprawdą? Co to znaczy? Co jest prawdą a co nie bo nie rozumiem!

@Darusia

Skoro tak to teoretycznie można je zgłosić jako jakieś pomówienia? Szkoda, że się pojawiły, bo niestety i tak wprowadzają pewną wątpliwość...

Czy Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska zatrudnia studentów?

darusia

Nie miałam kandydatów studentów trudno mi powiedzieć, najlepiej bezpośrednio dzwonić do firmy i pytać!

Ugo

Jeżeli nie polecasz tej firmy to może konkretnie opisz gdzie to takie koszmarne warunki panowały??

Szymon
@Ugo

Nie płacą!!!

Natali

Jako były pracownik polecam firmę. Nie było problemu z terminowymi wypłatami czy urlopem (oczywiście czasem trzeba dogadać zmiany, ale koordynatorka robiła tak, żeby nie było problemów). Jeśli ktoś pracuje i wykonuje swoją robote to nie ma problemow z rozliczeniem. Zawsze sie znajdą jacyś, co im się nie chce robić a potem narzekają na firmę i na panie w biurze, jakie złe. Ale jak ktoś robi swoje to wszystko jest okej.

Łucja
@Natali

Z Waszych komentarzy wynika że są dwie możliwości. Albo jest się zadowolonym jak Wy, albo kimś nienadającym się do pracy i "do ludzi", w dodatku mściwym. Czyli takiej możliwości że ktoś pracowity i okej z charakteru jest niezadowolony lub rozczarowany pracą w tej firmie nie przewiduje się absolutnie?

Wiktoria

Hej, natknęłam się na ofertę Firmy Aga dla osoby sprzątającej ale w ofercie pracy nie było zbyt dużo informacji. Moglibyście napisać mi jaka obowiązuje stawka dla osoby z paroletnim doświadczeniem? Czy za dobrą i szybką pracę dostaje się jakieś premie w firmie? I jaka umowa obowiązuje?

@Wiktoria

Witam, W ogłoszeniu nie ma więcej informacji, ponieważ szczegółowych informacji udzieli koordynator, którego numer podany jest w każdym ogłoszeniu. Każda osoba ma indywidualną stawkę oraz umowę.

Julia
@pracownik

Z tym się jeszcze nie spotkałam, czyli osoby wykonujące te same zadania mogą mieć zupełnie różne wynagrodzenie? To chyba byłoby bardzo niesprawiedliwe, a wiesz na jakiej podstawie się te zarobki ustala? Bardzo mnie to ciekawi.

Anita
@pracownik

Czy mogę prosić o numer telefonu do tej firmy. Chcę zapytać o pracę.

Byly Pracownik

Osoby niepełnosprawne trakuja jak śmieci. Jak najwięcej zrób a i tak dostaniesz najnisza krajowa.zadnych wczasów , turnusów rehabilitacyjnych. Byli żeby oni mieli za nas kse peronu.

@Byly Pracownik

Serio? Bo sporo firm chętnie zatrudnia osoby z niepełnosprawnością. Myślisz, że chodzi o kasę? I serio macie najmniejszą krajową, żadnych dodatków? Kiepsko

Basia

Serio ,bym powiedziała bardzo kiepsko

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowa Aga Agnieszka Kasińska
  • Energetyków 5