Opinie o Unitor w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unitor. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Unitor o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitor w Tychy

Adrian Nowy wpis

Dla mnie to dobry pracodawca ale trzeba samemu starać się spełniać oczekiwania firmy

lenek Nowy wpis

Multimetry, mierniki cęgowe, termometry, czujniki - to asortyment jaki mozemy znaleźć w sklepie, ale wydaje mi się, ze odnośnie pracy - to nie ma nowych ofert od nich i widze, że w najblizszym czasie się na to nie zanosi.

mala mi Nowy wpis

czy ktoś wie gdzie działa spólka magazyny itp. bo w KRS jest zmiana adresu z przemysłowej na al. piłsudskiego ( to bloki) zna ktoś nowe nr. telefonów, adresy mailowe ? stare nie działają.

madej Nowy wpis

jak wyszli na prostą skoro mają niezapłacone zobowiązania wobec podwykonawców?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Unitor? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
DEBT FINANCE

Wykupujemy wszystkie wierzytelności na UNITOR B Sp. z o.o. oraz podmioty powiązane m.in. TOR Sp. z o.o. Zainteresowanych prosimy o kontakt: MARKETING@DEBT-FINANCE.PL

Barto

Unitor nadal funkcjonuje, dosyć mocno odbił się od dna i idzie w górę. Znając zarząd ta firma tak łatwo nie upadnie.

news

Firma złożyła wniosek o upadłość. Totalna klapa

maxiu

ta firma to masakra nikomu jej nie polecam ludzie w peacy pija krzycza i wulgarnie sie odzywaja

śmierdziel

Ciekawe czy każde \"dobrze zaLlatwione \" wypowiedzenie prezes X -em zaznacza na futrynie

waszka_g

Panie (usunięte przez administratora) pan powinien pracować w drogówce z tego co wiem to ocenia pan trzeżwość na podstawie oczu ((CENNA CECHA) Czy kierownictwo jest naprawde az tak tak nieudolne aby tolerować takie sceenariusze może poprostu należałoby się przyjrzeć szaremu przcownikowi ,,ale cóż przecież nie będe ingerował w polityke firmy .. SZACUNEK ŻE JESZCZE ISTNIEJECIE NAPRAWDE DLA WYJASNIENIA NIE JESTEM W ŻADEN SPOSÓB ZWIAZANY Z FIRMA NA SZCZĘŚCIE

xxxxxxxxx

oj panie (usunięte przez administratora).troszkę Cię fantazja poniosła :)))) a odnośnie pracowni projektowej, to już na maxa :))))))))

Niestety nie jest tak różowo jak ktoś to wyżej opisał. Wykonawstwo na kiepskim poziomie poza kilkoma doświadczonymi kierownikami budów, ukrywanie niedoróbek i jedno wielkie kolesiostwo. Kierownictwo nie liczy się z pracownikami traktując ich jak swoich niewolników. Brak czynników motywacyjnych,pozbawianie wynagrodzenia za nadgodziny oraz niewypłacanie premii. Główne motto zarządu za kulisami oczywiście "Obiecanie nic nie kosztuje". Od dwóch lat otwarta komórka projektowa z młodym i dynamicznym zespołem. Niestety od momentu odejścia kierownika pracowni (jw. Obiecanie nic nie kosztuje), który skompletował zespół pracownicy są źle zarządzani. Wymaga się od nich dużego zaangażowania (nadgodziny, soboty, niedziele i święta) bez właściwej motywacji i nadgodzin. Jednym słowem traktuje się tam pracowników biurowych jak pracowników torowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Unitor - Tychy

Unitor