unitor

Tychy

Opinie o unitor

lenek
użytkownik zarejestrowany

Multimetry, mierniki cęgowe, termometry, czujniki - to asortyment jaki mozemy znaleźć w sklepie, ale wydaje mi się, ze odnośnie pracy - to nie ma nowych ofert od nich i widze, że w najblizszym czasie się na to nie zanosi.

mala mi

czy ktoś wie gdzie działa spólka magazyny itp. bo w KRS jest zmiana adresu z przemysłowej na al. piłsudskiego ( to bloki) zna ktoś nowe nr. telefonów, adresy mailowe ? stare nie działają.

madej

jak wyszli na prostą skoro mają niezapłacone zobowiązania wobec podwykonawców?

DEBT FINANCE

Wykupujemy wszystkie wierzytelności na UNITOR B Sp. z o.o. oraz podmioty powiązane m.in. TOR Sp. z o.o. Zainteresowanych prosimy o kontakt: MARKETING@DEBT-FINANCE.PL

Barto

Unitor nadal funkcjonuje, dosyć mocno odbił się od dna i idzie w górę. Znając zarząd ta firma tak łatwo nie upadnie.

news

Firma złożyła wniosek o upadłość. Totalna klapa

maxiu

ta firma to masakra nikomu jej nie polecam ludzie w peacy pija krzycza i wulgarnie sie odzywaja

śmierdziel

Ciekawe czy każde \"dobrze zaLlatwione \" wypowiedzenie prezes X -em zaznacza na futrynie

waszka_g

Panie (usunięte przez administratora) pan powinien pracować w drogówce z tego co wiem to ocenia pan trzeżwość na podstawie oczu ((CENNA CECHA) Czy kierownictwo jest naprawde az tak tak nieudolne aby tolerować takie sceenariusze może poprostu należałoby się przyjrzeć szaremu przcownikowi ,,ale cóż przecież nie będe ingerował w polityke firmy .. SZACUNEK ŻE JESZCZE ISTNIEJECIE NAPRAWDE DLA WYJASNIENIA NIE JESTEM W ŻADEN SPOSÓB ZWIAZANY Z FIRMA NA SZCZĘŚCIE

xxxxxxxxx

oj panie (usunięte przez administratora).troszkę Cię fantazja poniosła :)))) a odnośnie pracowni projektowej, to już na maxa :))))))))

Niestety nie jest tak różowo jak ktoś to wyżej opisał. Wykonawstwo na kiepskim poziomie poza kilkoma doświadczonymi kierownikami budów, ukrywanie niedoróbek i jedno wielkie kolesiostwo. Kierownictwo nie liczy się z pracownikami traktując ich jak swoich niewolników. Brak czynników motywacyjnych,pozbawianie wynagrodzenia za nadgodziny oraz niewypłacanie premii. Główne motto zarządu za kulisami oczywiście "Obiecanie nic nie kosztuje". Od dwóch lat otwarta komórka projektowa z młodym i dynamicznym zespołem. Niestety od momentu odejścia kierownika pracowni (jw. Obiecanie nic nie kosztuje), który skompletował zespół pracownicy są źle zarządzani. Wymaga się od nich dużego zaangażowania (nadgodziny, soboty, niedziele i święta) bez właściwej motywacji i nadgodzin. Jednym słowem traktuje się tam pracowników biurowych jak pracowników torowych.

Zostaw opinię o unitor - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unitor