Opinie o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XL Energy Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Energy Marketing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

(usunięte przez administratora). Cóż trochę słabe nie chcieć stawić czoła problemom tylko je zataic przed kolejnymi kandydatami... To chyba obraz całej firmy... Czyli załamanie w każdym calu..

Komentator

Firma prowadzi rekrutację w fajny sposób. Chyba ma małe budżety że nie stać jej na wynajam małej sali konferencyjnej, tylko rozmowa odbywa się w jednej z lepszych restauracji w mieście w obecności innych gości. Słabo też jest chyba z kasą na telefony, bo pomimo zapewnień o wyniku rekrutacji do dziś jest cisza. W sumie jeśli przyszły niedoszły pracodawca na dzień dobry tak się pokazuje, może i lepiej ze tam nie wylądowałem. Pozdrawiam

@Komentator

Przepraszamy, że nie uzyskał Pan/i informacji zwrotnej w zwiąku z prowadzoną rekrutacją. Proszę o informację w jakiej rekrutacji brał/a Pan/i udział, postaramy się niezwłocznie odpowiedzieć. Sugeruję wysłanie informacji na adres rwj@xl-energy.com

Komentator
@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

Proszę Was. Chyba łatwo się domyśleć że skoro mija już dłuższy czas od ustalonego terminu, decyzja jest mi znana. Potraktujcie to ja uwagę na przyszłość.

Tay

Szanowni czytający. Na samym wstępie chciałbym powiedzieć że jestem już byłym pracownikiem działu handlowego. Rozmowa wstępna - same ach i och. Jak to w tej firmie jest wspaniale. Jak super się pracuje. Jakie super warunki. Jaki system premiowy.(usunięte przez administratora)Normą było że kierownik dzwonił rano z informacją że musisz pojechać tam czy tam bo trzeba policzyć ile sztuk towaru zeszło. Poważnie- rotacja liczona w sztukach ma tydzień a może i miesiąc. Z drugiej jednak strony to był jakiś pomysł na dzień bo i tak nie było co robić- gdzie sprzedawać. Co dwa trzy dni wiadomości z realizacją i - "co Ci stoi na przeszkodzie w realizacji planu" . Jak nie sprzedaż do UE to planu nie zrobisz. W dziale handlowym związała się "spóldzielnia" którą robi plany za plecami PH. A PH jest nikt nie wie po co. Co do przełożonych. To co trzeba napisać bardzo inteligentny facet. Choć zachowuje się jak nastolatek w ciele 33 latka. Adidaski i powyciagany T-shirt. KAM który powinien wspierać PH, organizować promocję i pozyskiwać sieci jest tylko po to aby wytykać dla innych co zrobili nie tak. Gość totalnie nie wie na czym polega współpraca z sieciami i PH. Ale nie jest tak źle. To co jest super to zespół który stworzył się na dole - który jest jednocześnie wrogiem publicznym no.1. Podsumowanie. Każdy PH chce się rozwijać. Ta firma nie tylko nie pozwoli Ci rozwinąć skrzydeł lecz jeszcze je obetnie przy samym kręgosłupie. Jest to porostu bieg na wstecznym. XL ENERGY MARKETING Sp. z o.o. to strzał w potylice dla każdego ambitnego PH.

Nikodem
@Tay

A ja tam pracuje w dziale handlowym i nie narzekam. Fajne jest to ze z przełożonymi można rozmawiać na szczeblu partnerskim. A premia jak wszędzie jak się staram to wyrabiam. Plus jest taki iż asortyment jest mały. Fajne narzędzia i zespol

Tay
@Nikodem

Szanowny Panie Nikodemie. Praca w Złotych Szałasach nie ma nic wspólnego z prawdziwym handlem. Ciekaw jestem kiedy ktoś wpadnie na pomysł aby sprawdzić co się dzieje z towarem który jest sprzedawany przez dystrybutora - konkretnie gdzie docelowo jedzie I dlaczego do Izraela? Ciekaw jestem czy jest Pan z południa czy północy Polski - tzn czy ma Pan już nowego kierownika?

Adam.... Zmień pracę!! Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Mi się pracuje bardzo dobrze. Atmosfera to ty i tobie podobne mąciwody. Pozdrawiam

mati

Byłem w XL na rozmowie w zeszłym tygodniu. Rozmowa była fajna, pożartowaliśmy sobie z gościem z HR o kolorach puszek :) Biuro XL jest w samym centrum w nowym biurowcu koło Złotych Tarasów. Jest ładnie urządzone, a ludzie chodzący po korytarzach nie wyglądają na zombie. Nie wiem jakbym się czuł gdybym miał tam pracować, ale na pierwszy rzut oka wygląda całkiem normalnie. Bywałem na wielu mniej fajnych rozmowach w gorszych firmach.

zlotko
@mati

tak xl pisz o sobie pozytywne komentarze a ludzie to debile i nie zorientuja sie ! Najgorszy pracodawca wg google to wlasnie xl

krys
@mati

@mati mnie zaprosili na przyszły tydzień. Daj znać co Tobie odpowiedzą

@zlotko

Panie/i "zlotko", wydaje mi się, że to Pan/i nie docenia ludzi. Jeżeli wpisze Pan w google frazę " najgorszy pracodawca"nie pojawi się tam XL Energy Marketing, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, jeżeli szanuje Pan ich inteligencję. Przyznaję, że to mój ostatni komentarz do wpisu w stylu "najgorszy pracodawca", kolejne będą moderowane ponieważ wyglądają na zwykły trolling. Pozdrawiam.

Prawda
@mati

Jakiś podobny ten wpis to wypowiedzi polk. Coś HR mało kreatywny

ITi

zenujace wszystkie negatywne krytyczne komentarze usuniete zostaly tylko te xl - co nie zmienia faktu wg google xl to jeden z najgorszych pracodawcow

ghj
@ITi

niemozliwe negatywny komentarz xl przestal oplacac abonament?

HR Manager Robert Wójkowski
@ITi

Szanowny Panie ITi pisze Pan nieprawdę , ponieważ: a) Nie ususuwamy negatywnych komentarzy, tylko obraźliwe w stylu kibolskich bazgroł na murach, GoWork nie kwapi się z moderacją więc zmuszeni jesteśmy robić to sami b) Wpisywałem wielokrotnie w wyszukiwarkę nazwę firmy i nigdy nie uzyskałem sugerowanego przez Pan wyniku c) Chyba nigdy nie pracował Pan u chociażby złego pracodawcy o najgorszym nie wspominając Pozdrawiamy i życzymy dobrego długiego weekendu

Belfer
@ITi

Podstaw języka polskiego uczą w szkole podstawowej. Poproś kogoś o sprawdzenie gramtyczno-stylistyczne przed publikacją . Oczy bolą od czytania twoich wpisów.

Prawda
@HR Manager Robert Wójkowski

Odpowiedz HR naprawdę na poziomie tej firmy

Weronika

Chcecie być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami XL Energy Marketing Sp. z o.o.? Zachęcam do sprawdzania fanpaga firmy https://www.facebook.com/XLPoland/?fref=nf

GDA
@Weronika

Na stronie jest informacja o nowym produkcie - XL Natural. Ktoś wie gdzie to można kupić w Trójmieście? Pozdrawiam

@GDA

Poniżej lista punktów sprzedaży w Gdańsku gdzie możesz nabyć Naturala . Wspieramy Polską Sprzedaż : ) DALPINO S.C. KRZYWOUSTEGO 25 DELIKATESY,,MAX & XAVIER,,DANUTA MLYNSKA J.ZYLEWICZA 2 Delta Pomorze Sp. z o.o. Złota Karczma 26 DOLCIK S.C. J.LABUDA, S.WALOCH SZPAKI 1 FART 7 KARTUSKA 73A Faworyt Sp. z o.o. Noskowskiego 1 FIRMA HANDLOWA MERCURY ZBIGNIEW LELO JABLONIOWA 21/8 FIRMA HANDLOWA MERKURY ZBIGNIEW LELO PILOTÓW 23 "GROSZ ". ZIENKOWICZ. S.ZIENKOWICZ Sztormowa 3 KAMI Partyzantów 44 "KAMI" S.C. GORALSKA 49 LEJDIS S.C. SKLEP FIRMOWY ŁOWICKA 16 MARKET KAMI BIS S.C. POLANKI 1 MAX & XAVIER SKLEP SPOŻYWCZO MONOPOLOWY I.MLYNSKI GUDERSKIEGO 2 N26 Market Sp. z o.o. Supermarket Piotr i Paweł Al. Grunwaldzka 82 Ok Market Sp. z o.o. Nieborowska 8 P.H.,,ANIA,, S.C. JANA PAWŁA II 23C P.H.POD WIERZBAMI MAŁGORZATA RYPINSKA SZYPROW 1 ,,P.H.ZASPA,, GRAŻYNA LELO S.J. DYWIZJONU 303 25 PSH""NASZ SKLEP " S. A SŁOWACKIEGO 53A SAM 34 MAREK THEUS PILOTOW 3 SAM 34 MAREK THEUS S.J. BAJKI 10A SAM 34 MAREK THEUS S.J. BIEGANSKIEGO 25 SAM 34 MAREK THEUS S.J. CZYZEWSKIEGO 12 SAM 34 MAREK THEUS SP.J. KOCURKI 2 SKLEP MERKUS SAM 34 MAREK THEUS S.J. MARYNARKI POLSKIEJ 136 SKLEP OGOLNOSPOZYWCZY DIAMENT KASZUBSKA GABRIELA CIESZYŃSKIEGO 38 L4 Supermarket Piotr i Paweł Balcerskiego 2 Pozdrawiamy

???
@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

A we Wrocławiu gdzie można to kupić? Szukałem i nie ma:(

Wrocek
@???

Jest w Carrefourze. Wczoraj widzialem w Expressie na Drobnera.

Witam piszących, jak również tych tylko czytających. Pracuję w XL Energy od kilku lat. W związku z tym czuję się odpowiednią osobą mogącą wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie. Jak w każdym z wcześniejszych miejsc pracy i tu bywają dobre i złe chwile. Sposób postępowania pracodawcy wobec pracowników ma duże znaczenie dla odczuwanego komfortu bądź dyskomfortu pracy, dla chęci do pracy i serca do pracy. Jednak moim zdaniem to my pracownicy mamy dużo większy wpływ. To nasze zachowanie, nasza uczciwość, nasze zaangażowanie, nasze koleżeńskie zachowanie wobec współpracowników odgrywa decydującą rolę. Czemu pracodawca ma głaskać aroganckich leni? Każda osoba pisząca obraźliwą opinię, opinię nie mającą wiekszego sensu, opinię dotykającą personalnie konkretną osobę (innego pracownika), często z użyciem jego imienia, nazwiska bądź inicjałów, jest malutkim człowieczkiem, człowieczkiem z zaburzoną samooceną. To przez takich malutkich powstają konflikty, zgryzliwości i niechęć do pracy. To oni psują całą atmosferę, knują i niszczą innych. Ja czuję się docenionym pracownikiem, nie ze względu na mega fajne wynagrodzenie, a dlatego, że nie raz skierowane wobec mojej pracy były słowa uznania, pochwalenia efektów mojej pracy. Informacja dla kandydatów do pracy w XL Energy: Warto, zachęcam.

"Pracownik" dziękujemy za pozytywną opinię jednak unikałbym określeń "malutki człowieczkek" tudzież "arogancki leń" oba sformułowania pomimo ogólnego charakteru są obraźliwe. Zasada nieobrażnia jest uniwersalna dotyczy pracodawcy, pracownika, podwładnego, współpracownika i szefa. Pozdrawiamy . P.S. Jako dział HR poczuliśmy się dotknięci, nie zatrudniamy "aroganckich leni" : )

qwerty

wpisałałam. znalazłam jeden wpis. może to twój? machnołęś 5 postów w 3 minuty. Niezłe tempo. Ile ci płacą za post?

Duhi
@qwerty

opublikowalem wpisy w duzych idsteoach czasu - dni i nagle ukazaly sie jeden po drugim w tym samym czasie, nie umiem tego wyjasnic. ale najwyrazniej tobie za malo placa skoro szukasz dziury w calym?!! ale moze kogos do dziury?

Drodzy komentujący na profilu, nie oczekujemy laurek, ale proszę powstrzymajcie się od komentarzy, które są obraźliwe lub przyjmują formę, z którą trudno dyskutować . Ostatnio pojawiły się wpisy Kraba czy rrw w miarę wyważone i nie mające charakteru wylewania żali. Żadna firma nie jest idealna i każda ma dobre i złe strony. XL się zmienia i to zmienia na lepsze, to proces, który trwa i wasze opinie mogą w tym pomóc, jesteśmy na nie otwarci, ale będziemy też stawiać granice. Życzymy wzystkim miłego tygodnia.

peter
@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

nie chcesz laurki tylko sciezke peter

@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

peter Reytsn drodzy Panowie/Panie, wasze wpisy idealnie ilustrują rodzaj opinii, które : a) są obraźliwe b) ciężko się do nich odnieść i nie wnoszą nic do dyskusji Pozostawiamy je jednak jako swego rodzaju benchmark : ) Pozdrawiamy

polk
@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

Byłem w tej firmie na rozmowie w zeszłym tygodniu. Rozmowa była fajna, pożartowaliśmy sobie z rekruterem :) Biuro mają nieźle urządzone (w samym centrum), ludzie chodzący po korytarzach też nie wyglądają na zombie Nie wiem jakbym się czuł gdybym rzeczywiście miał tam pracować, ale z zewnątrz firma wygląda całkiem nomalnie.

Sisco

Wpiszcie w google najgorszy pracodawca - na samej gorze listy XL. Tutaj nieprzychylne komentarze sa usuwane, na google nie.

Domek w lesie
@Sisco

Wpisałem, ktoś zaczął moderować google !!!? ...bo nie wyskakuje : ),

anon
@Domek w lesie

pewnie google jest w tej samej mafi

kw

jeśli dużo usuwają, to pewnie mają dużo hajsu i raczej nie znikną :)

Krab

Minusy: - Panujaca dezinformacja wprowadza chaos i powoduje tzw. wywazanie otwartych drzwi. - Kilka dzialow prowadzi ten sam projekt nie majac pojecia, ze ktos inny juz sie tym zajmuje. - Brak feedbacku i ciagle zmienianie zdania wlasciciela firmy na temat kazdego projektu obniza morale pracownikow do zera. - Niesprawiedliwy podzial obowiazkow - w jednych dzialach panuje luz a w innych wyrabia sie na 200% normy. - Stres spowodowany wizja zwolnienia. Plusy: - Bardzo dobre zarobki. - Brak nadgodzin. - 100% pokrywane przez firme benefity - karta sportowa i opieka zdrowotna. - Kontaktowi i pomocni wspolpracownicy. - Lokalizacja biura - scisle centrum. - Realna mozliwosc awansu. Wnioski: - Opinie sa zalezne od dzialu w ktorym sie pracuje. - Firma dla odpornych na stres i ambitnych. - Nie jest to firma dla osob oczekujacych stabilizacji. - Polecam jako pewnego rodzaju sprawdzenie wlasnego charakteru i wytrzymalosci psychicznej.

Czuły Misiu
@Krab

- Braki w komunikacji to nie dezinformacja, dezinformacja to raczej działanie intencjonalne a chyba nie o tym tu mowa, - Zmiennośc opini i zdania własciciela ewidentnie obniżają morale, ale nie do zera , Ludzie jednak pracują i to całkiem sprawnie : ) - Z tym podziałem można by coś zrobić faktycznie część jest niedociążona a część zawalona robotą ...ale jeżeli nie ma nadgodzin patrz Plusy, to jest tu pewna niespójność logiczna . Ale zgoda z tym nadmiarem pracy w niektórych obszarach, mamy jednego zawodnika, który od lat nie ściąga żółtej koszulki lidera, niejaki TS.

Mat

nie wierzcie pismo XL to kompletna bzdura - na kazdym stanowisku praca w tej firmie to dramat, ciagle ogloszenia nie sa efektem rozwoju firmy tylko nieprawdoppdobnej rotacji, nikt nie chce tam pracowac nikt!!

nim
@Mat

serio? jakieś 170 osób tam pracuje ;) ale jasne, to na pewno sami nieudacznicy i życiowe niedojdy, których nikt inny nie chciał :P

nicknick
@nim

170 chyba razem z ludzmi z fabryki, ktorzy nigdy prezesa na wlasne oczy nie widzieli

rrw

Wiele się nasłuchałem i naczytałem o XL -u zanim podjąłem decyzję by w nim pracować. 1. Co spotkałem w pierwszym roku pracy a) Zacząłem od integracyjnej imprezy świątecznej na której owszem, byli klienci firmy, ale pracownicy bawili się równie dobrze jeżeli nie lepiej b) Krótko po imprezie nastąpiła przerwa świąteczna w działalności firmy , która w XL- u zaczyna się od 21.grudnia i trwa do Święta Trzech Króli… nice. c) Marketing z pieniędzy uzyskanych z licytacji gadżetów reklamowych ( elektrycznych hulajnóg, deskorolek etc.) zrobił kolejną imprezę integracyjną, tym razem wyłącznie dla pracowników to wszystko w 1 m-cu pracy, d) Ekipa XL-a okazała się całkiem przyjazną grupą ludzi a atmosfera na openspejsie raczej nigdy nie przypomina grobowej, za wyjątkiem sytuacji kiedy ludzie pochłonięci są robotą, zdarza się zwłaszcza w produkcji : ) e) Mundial a konkretnie mecze Polaków, mieliśmy (no niestety tu uczucia mam ambiwalentne bo graliśmy tragicznie) przyjemność oglądać w sali konferencyjnej w godzinach pracy obsypując się czipsami i zapijając Energy drinkami – te w firmie są do dyspozycji pracowników f) Słynny Właściciel firmy pojawił się w biurze w ciągu mijającego roku łącznie jakiś 1-mc …i podczas swojego pobytu zwolnił 2 osoby, ale… nie wiem czy sam bym ich nie zwolnił gdyby to była moja firma , choć pewnie nie tak szybko : ) g) At last but not least kasa się zgadza I jest na koncie…przed czasem 2. Jaki jest XL na co dzień a) Jest całkiem znośną firmą, b) Właściciel jest specyficzny i trudny choć przyznam, że też dosyć inteligentny co odróżnia go od typowego „Pana Wiesia”. Chyba łagodnieje z wiekiem . Pokażcie mi jednak firmę gdzie właściciel jest grzecznym ciepłym i troskliwym misiem. Nie chcę usprawiedliwiać wszystkich jego działań, czasem bywa niesprawiedliwy i irracjonalny, ale coraz rzadziej. c) Właścicielem jest Peter ,ale na co dzień pracuje się z V-ce Prezesem LW, który jest przeciwieństwem właściciel za wyjątkiem inteligencji, LW jest ponad przeciętnie inteligentny d) W XL-u jest masa ludzi o nieprzeciętnym poczuciu humoru, a że jesteśmy w przestrzeni otwartej to bywa całkiem głośno e) Można trafić lepiej, ale można też trafić znacznie gorzej 3. Jak ktoś pracował, pracuje w XL-u to wie ,że struktura tego wpisu nie jest przypadkowa. 4. Nie napisałem słowa nieprawdy. AMEN

Pomocny

Hejka, moja znajoma chce złozyc Cv do działu prawnego polecacie ten dział ? Co możecie o nim napisać plusy i minusy :D Dziękuję

rysiu pracownik
@Pomocny

W XL-u nie ma działu prawnego : )

Ciekawy
@rysiu pracownik

A kto ogarnia sprawy prawnicze rodo itp?

rysiu pracownik
@Ciekawy

Zewnętrzna kancelaria, RODO osoba z HR

Kamil

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

rocky1
@Kamil

czasem prowadza rekrutacje ukryte. pewnie dlatego, ze opinia o firmie jest znana

Weronika

Czy ktoś z obecnych pracowników XL Energy Marketing posiada informacje odnośnie nowych ofert pracy w firmie? Na jakie stanowiska ogłoszona jest rekrutacja i jakie są wymagania? Do kiedy trwa? Jak wygląda jej przebieg? Zachęcam pracowników firmy lub osoby znające odpowiedzi na te pytania do aktywności na forum.

Weronika

@Trebitlr, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów. Może ją rozwiniesz? Jak ty oceniasz XL Energy Marketing jako pracodawcę? Jakie posiadasz doświadczenia z firmą związane? Każda merytoryczna wypowiedź jest pomocna dla osób zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy z XL Energy Marketing.

Weronika

@Koleżanka, Twoja wypowiedź nie zawiera konkretów. Może rozwiniesz swoją opinię na temat działu marketingu w XL Energy Marketing? Pracujesz w tym dziale? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy pracownikom oferowane są dodatkowe profity? Wyczerpujące wypowiedzi są pomocne dla osób zastanawiających się nad złożeniem swojej aplikacji w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o XL Energy Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 172 ocen.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.