Opinie o LG Water Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LG Water Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG Water Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG Water Sp. z o.o. w Warszawa

Niezadowolony Klient

Zamówione i opłacone zamówienie prawie 2 miesiące temu. Brak pieniędzy, towaru i kontaktu. Widzę, po komentarzach, że to w tej firmie normalność. Odradzam jakąkolwiek współpracę.

@Niezadowolony Klient

Widzę, że to kolejne hejterstwo i kłamstwo od Klienta który nie istnieje. Nie mamy tego rodzaju zleceń i zamówień oczekujących powyżej 2 miesięcy. Jednak proszę się nie martwić ustalimy Pana/Pani dane pseudo niezadowolonego Klienta i zgłosimy do odpowiednich organów aby na poważnie zajęły się Pana/Pani obsługą.

Absolutnie nie polecam nawiązywania jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Właściciel kłamie, jest nie słowny i nie przestrzega żadnych ustalonych terminów. Można stracić i pieniądze i nie otrzymać towaru. NIE POLECAM

LG Water Sp. z o.o.

Szanowny Panie Anonim, Nie możemy odnieść się do sprawy bo się nie znamy. Rozumiem jednak, że jest to wsparcie od naszej konkurencji która stara się raz na jakiś czas o sobie przypomnieć i wylewa tego rodzaju rzeczy w Internecie. Szkoda dalszego komentarza z naszej strony.

Wagabunda

Czy coś zmieniło się na lepsze? Bo buta pana Prezesa jest przeogromna a długi jeszcze większe. Niezapłacone składki ZUS-owskie, tudzież inne długi.

Pracownik Nowy wpis
@Wagabunda

Za mnie płaci na bieżąco. Nie mam uwag.

Tłumacz Nowy wpis

Faktura została wczoraj uregulowana. Firma zmieniła nastawienie do swoich klientów. Dziękuję.

LG Water Sp. z o.o. Nowy wpis

CYGAN

Absolutnie nie polecam nawiązywania jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Właściciel (usunięte przez administratora), jest nie słowny i nie przestrzega żadnych ustalonych terminów.

LG Water Sp. z o.o. Nowy wpis
@CYGAN

Szanowny Panie o pseudonimie CYGAN, widzę że to kolejne hejterstwo i kłamstwo od Klienta który nie istnieje. Nie mamy tego rodzaju zleceń i zamówień oczekujących powyżej 2 miesięcy. Jednak proszę się nie martwić ustalimy Pana dane pseudo niezadowolonego Klienta i zgłosimy do odpowiednich organów aby na poważnie zajęły się Pana obsługą. Mam nadzieję, że może oni spełnią Pana oczekiwania.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie LG Water Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Niezadowolony Klient

To Ja
@Niezadowolony Klient

Może jakiś pozew zbiorowy? U nas dokładnie to samo - totalne (usunięte przez administratora) zero towaru i zero pieniędzy zwrotnie. FIRMA DNO!!!!

Dyzma

Firma godna polecenia. Ceny konkurencyjne, terminowa dostawa. Pozdrawiam

Justyn
@Niezadowolony Klient

Współpracuję z firmą od pewnego czasu i jestem w pełni zadowolony. Aby tak dalej. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Jakub90

Polecam firma rzetelna i terminowa ,bardzo dobry kontakt a co najważniejsze konkurencyjne i atrakcyjne ceny które idą w parze razem z bardzo dobrą jakością usług.

Kasia Kasia

Firma spełniła moje oczekiwania, polecam

Gabryśka

Profesjonalne podejście do klienta, szybko i rzetelnie wykonana usługa. Polecam

georgeharrison

Firma, z którą miałem do czynienia, wykazała się doskonałą jakością usług. Jej profesjonalizm przejawiał się zarówno w terminowym realizowaniu zleceń, jak i skutecznym rozwiązywaniu problemów. Ścisła współpraca z klientem oraz wysoka skuteczność działania czynią tę firmę godną zaufania i polecania.

Rafał Andrys

Firma ta jest bardzo profesjonalna i porządna. Każdy pracownik otrzymuje godne wynagrodzenie. Firma ta cechuje się profesjonalizmem i najwyższym poziomem obsługi, która jest miła i przyjemna. Firma rzetelna i konkretna a terminy dla klientów są bardzo dobre. Polecam każdemu.

Czy urlop w LG Water Sp. z o.o. jest płatny 100%?

tymczasowe

LG Water Sp. z o.o. z Warszawy zasługuje na pozytywną opinię ze względu na ich profesjonalizm, innowacyjne podejście i wysoką jakość świadczonych usług. Firma ta specjalizuje się w technologiach związanych z wodą i oczyszczaniem ścieków, co jest niezwykle istotne z ekologicznego punktu widzenia. Pracownicy LG Water są wykwalifikowani i kompetentni, co przejawia się w ich pełnym zaangażowaniu i zaufaniu, jakim darzą ich klienci. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala jej na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając kompleksową i efektywną obsługę. Co więcej, LG Water Sp. z o.o. regularnie inwestuje w badania i rozwój, co prowadzi do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń w dziedzinie technologii wodnych i oczyszczania ścieków. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić swoim klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, które są zarówno wydajne, jak i przyjazne dla środowiska. Jako klient LG Water Sp. z o.o. czuję się pewny, że moje potrzeby zostaną w pełni zaspokojone. Firma ta nie tylko profesjonalnie wykonuje swoje zadania, ale również dba o długoterminowe relacje z klientami. Szybkość odpowiedzi na pytania i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów pozostawiają pozytywne wrażenie i sprawiają, że jestem przekonany o wysokiej jakości świadczonych usług. Wszystko to sprawia, że nie mogę być bardziej zadowolony z LG Water Sp. z o.o. i śmiało mogę polecić tę firmę wszystkim, którzy poszukują profesjonalnej obsługi w dziedzinie technologii wodnych i oczyszczania ścieków.

Judyta O.

Nie bardzo rozumiem negatywne opinie... U nas współpraca z firmą LG Water przebiegła bez zarzutów. Firma rzetelna i konkretna a co najważniejsze terminowo podchodzi do realizacji naszych zamówień. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę LG Water.

kacper b

Zamówienie zostało złożone i opłacone. W początkowej fazie kontakt był bez zarzutu, jednak po dokonaniu opłaty nastała cisza. Nieustannie zastanawiam się, jak właściciel firmy może spać spokojnie i patrzeć w lustro, wiedząc, że jego działalność opiera się na oszustwach i kłamstwach. Brak zasad jest tu oczywisty. Telefon zbywany jest obietnicami o ustaleniach i załatwieniach, jednak od miesiąca nie mogę uzyskać informacji dotyczących zamówienia. Obawiam się, że prawdopodobnie nigdy go nie otrzymam. To, co robi ten człowiek, nie ma nic wspólnego z uczciwym biznesem, a bardziej z wyłudzaniem pieniędzy od ludzi

Anna W.

Polecam . dobry kontakt, konkurencyjne ceny

Klient

Zalecam omijać firmę szerokim łukiem, nie dać się skusić atrakcyjnymi cenami, bo trudno dowiedzieć się czy na pewno dostajemy całą wodę (brak skanów potwierdzenia wydania wody), stres związany ze współpracą z tak niepoważną firmą nie jest wart tych kilku zaoszczędzonych złotych… Kontakt utrudniony, traktowanie niepoważnie i wręcz z pogardą klienta, oszukiwanie, nie dotrzymywanie terminów.

@Klient

Sprawa została rozwiązana polubownie, problemem nie była sama rozlewnia, a bankructwo podwykonawcy, za czym szły problemy z dostawą i terminami.

Klient

Zamówienie złożone i opłacone. Do chwili opłacenia faktury kontakt był bez zarzutu. Od czasu zapłaty cisza. Czasami zastanawiam się jak właściciel firmy może spać spokojnie i patrzeć w lustro skoro jego działalność polega na oszukiwaniu ludzi i kłamstwie. Ten człowiek nie ma żadnych zasad. Zbywa telefonami, że coś ustala i załatwia. Od miesiąca nie mogę doprosić się zamówienia i teraz już wiem, że prawdopodobnie nigdy go już nie zobaczę, bo to co robi ten człowiek nie ma nić wspólnego z biznesem a raczej z wyłudzaniem pieniędzy od ludzi.

MARTEX JĘDRZEJÓW

Firma odebrała w listopadzie 2022r towar na podstawie FAŁSZYWEGO potwierdzenia przelewu. Do dnia dzisiejszego (marzec 2023) pieniądze nie wpłynęły na nasze konto. Niestety zostaliśmy zmuszeni do wszczęcia postępowania sądowego.

Wagabunda

Nierzetelny to mało powiedziane! Należy bezwzględnie zabezpieczać swoje wierzytelności bo na ich odzyskanie można długo czekać. Pan Prezes bez miejsca zamieszkania.

Iza
@Wagabunda

duża kwotę jest Ci winien ? po komentarzach sądząc chyba firma ma spore problemy finansowe ...

Mateusz
@Wagabunda

Człowiek ukierunkowany tylko i wyłącznie na (usunięte przez administratora) zwykły (usunięte przez administratora) działa w Warszawie

K

Kontrahent absolutnie nierzetelny - po miesiącu zbywania, rozpoczynam procedurę odzyskania należnej kwoty za fakturę na drodze sądowej.

Wykonawca
@K

Zgadzam się z opinia w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o LG Water Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LG Water Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LG Water Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Water Sp. z o.o.?

LG Water Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Postępu 15C
    02-676 Warszawa