Wistpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Gdańsk

Opinie o Wistpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Zbrojarz

Warunki bardzo dobre. Co roku nowe ciuszki, na start niezbędne narzędzia. Pasja w delegacji ok, mieszkanie, dojazd do pracy bez dodatkowych opłat. Jedyne koszty to jedzenie które możesz zabrać z Pl. Z grubsza na plus.

Michal

Jestem pozytywnie zaskoczony. Praca w miłych warunkach. Nie ma problemu z urlopem w razie potrzeby. Warunki pracy znośne, choć ciężkie ale to norma w budownictwie. Ogólnie ocena na 4+

olek

Witam,powiem szczerze że firma wypłaca wynagrodzenie jak i na koniec rozlicza się co do złotówki,zdażają się poślizgi ale da się żyć,co innego z narzędziami wieczny problem(usunięte przez administratora)dorobić się jedynie bólu krzyża można,na plus składki normalnie są odprowadzane,no firma dla ludzi po45 roku.

fizol

ta firma to jedna wielka sciema nie placa na czas a jesli juz to smieszne pieniadze czesto nie ma narzedzi ani ubran roboczych prace wykonuje sie bez jakiego kolwiek przestrzegania zasad bhp duzo by tu mowic ale ostrzegam wszystkich przed wspolpraca z ta firma

Zostaw opinię o Wistpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wistpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe