Opinie o Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka w Welk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka w Welk

Absolwentka

Omijać szerokim łukiem. Odezwano się do mnie po jakimś czasie. Na rozmowie wypytano mnie o prywatne sprawy, które totalnie nie mają nic wspólnego z pracą. Po rozmowie powiedziano, że jeśli nie będzie odzewu do końca tygodnia to ogłoszenie traktować jako nieaktualne a ogłoszenia co kilka dni dodawane na nowo, że kogoś poszukują. Znajomą pytano na rozmowie o lekturę a jeden z chłopaków pracujących w tamtejszej firmie stanowczo odradza, gdyż ktoś patrzy ciągle w kamery i czepia się o byle co, częste zwolnienia. Co za beznadziejne traktowanie ludzi… Totalne (usunięte przez administratora)

Mmk

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej była zapewniana umowa zlecenie na 2 tygodnie(okres próbny). Przy podpisywaniu umowy na umowie nie widniała ani data rozpoczęcia ani zakończenia umowy. Po 6 dniach pracy zostałem poinformowany, że rezygnują ze mnie bez podania powodu.

Adrian
@Mmk

To rzeczywiście dziwna sytuacja. Próbowałeś może dzwonić albo wyjaśniać, co było powodem tego, że pracodawca podjął decyzję o zakończeniu wspólnej umowy? Naprawdę jest to niepokojąca kwestia, która moim skromnym zdaniem powinna zostać wyjaśniona. Bo chyba tak dziwnie być zwolnionym bez konkretnego powodu?

Kuj
@Adrian

Nikt nie udzieli takiej informacji. Ja równiez miałam u nich taka sytuacje i nikt nawet sam szef nie udzielił mi informacji dlaczego tak się stało. Telefony i wiadomości nic nie zadziałało.

Mmk
@Kuj

A dostałaś umowę do ręki i wynagrodzenie za dni w których pracowałaś?

Kuj
@Mmk

Niestety nie

Kacper

Nic dziwnego że cały czas dodają ogłoszenia o pracę bo brakuje im pracowników, jest tam taki przemiał ludzi jak w PKSie, tłumaczą się dużym rozwojem ???? (który zakończył się w latach dziewięćdziesiątych), szukałem informacji o tej firmie i tylko mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami szkoda czasu i nerwów

Absolwentka

Witam! nie polecam ani troche tej firmy! w szczególności absolwentom błagam nie idźcie tam. 1.przed praca wymagają nie wiadomo czego jak by byli MICROSOFTEM, 'zrób zdjęcie w lustrze SELFIE i nam wyślij, wyślij nam to wyślij nam jeszcze co innego, ludzie na proszę was macie 100 razy lepsze firmy od tej, już z umową o prace. Przechodząc do sedna, jeśli chcecie pracować parę dni a później zostać zwolniony bez totalnie żadnego powodu to serdecznie zapraszam do tego sklepu!

Patryk
@Absolwentka

Całkowicie się z Panią zgadzam, wystarczy omijać tą firmę szerokim łukiem

Firma Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka szukała nowego pracownika na stanowisko Operator koparki obrotowej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tom

Dodają ciągle te same ogłoszenia na OLX. Brak jakiegokolwiek odzewu przy wysłaniu CV. Po wysłaniu CV wystawiają ogłoszenie ponownie. Nie wiadomo czy nie jest to wyłudzanie danych. Nie polecam.

Ktos

Nie polecam tej firmy. Bardzo źle traktują pracowników. Zero szacunku. Szkoda ludzi, aby tam pracować.

Julia
@Ktos

Właśnie szukałam informacji o tym pracodawcy, więc miałam szczęście, że udało mi się trafić na Twój post. Tym bardziej, że w Internecie nie ma praktycznie żadnej informacji o tej firmie. Według Ciebie nie mają tam szacunku do pracowników. A możesz mi powiedzieć, jak to się właściwie przejawia?

Apoloniusz

Firma krzak, nie polecam. Zarobki kiepskie, atmosfera żałosna. Kierownictwo to jakieś nieporozumienie.

Widzę że Firma się zawiesila lat 90.Jedyna rada inspekcja pracy się klania

Xyz

Rozmowa z właścicielem poziom 0. Krzyczy, obraza, (usunięte przez administratora) sloma z butow.

Lolek

Macie może jakieś informacje o pracy w firmie? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Pomorzanin

praco walem u koszalki (usunięte przez administratora).na no na prawde kawal kaszuba i gno.... masakra wyzysk pracownikow, ciencie kosztow i masowe zwolnienia z byle powodow... typowy kaszub, wstyd dla kartuz!!!!!! Hen - bud to dobra firma ale na koszalke uwaga !! Moje sugestie dla Koszałka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe: (usunięte przez administratora)

Eee-krwczk

Hochsztaplerstwo i pełny lawiraż co zrobić byleby obniżyć ryzyko a jak najwięcej wycisnąć z czyjeś krzywdy.

Seb_ka

Na każdym kroku starają się ciebie oskubac z ciężko zarobione przez ciebie kasy. Jak za mało to źle a jeszcze gorzej gdy za dużo

Pracownik 12 lat

Śmieszne są opinie na tym portalu. Pracuje u Koszałki już ponad 10 lat i pracy mieniać nie zamierzam. Rotacja u nas w firmie prawie żadna. Najczęściej odchodzą z pracy na urlopy dziewczyny, które zajdą w ciążę. No ale to chyba normalne i dobre zjawisko. Płaca dobra, robię dobry wynik zarabiam ponadprzeciętną. Zapraszam do nas do oddziału zobaczyć jak się pracuje lub popytać osób, które rzeczywiście pracują w firmie a nie czytać bzdurne komentarze.

admin

Macie doświadczenie w firmie Koszałka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

@admin

jedyne doświadczenie jak tam można zdobyć,to jak podpier.dalać ludzi, wieczne oskarżenia, wszyscy knują za plecami. Szef to porażka

arekłowcaszparek

jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka - Welk

• Jak się pracuje w Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka?

Zobacz opinie na temat firmy Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka