Beditom Sp.j.

Gdynia

Opinie o Beditom Sp.j.

Latexowy

Chwilę temu odszedłem to właściciel był w szoku, odchodziło co miesiąc 1 osoba, bo nie mogła znieść steku bzdur właściciela, niekompetencji córki, i tępoty i za razem bajkowej wyobraźni bratanka, który jak po szkole go zatrudnił tak chodzi i się wymądrza a w zasadzie żadnego doświadczenia niema poza ta firmą. A najlepsze jest to że wujkowi (usunięte przez administratora) obrabia na każdym kroku jaki to on głupi itd., jak ktoś się odezwie potem to lata jak zajączek i donosi.

Mała Mi

Cześć! Widziałam ogłoszenie na stanowisko handlowca na stronie firmy. Chciałam sie dowiedzieć jakie są warunki pracy w tej firmie, czy warto aplikować na to stanowisko :)?

vin

Wciąż szuka i nie może znaleźć pracowników

Łukasz

Najgorzej na świecie. Brud, syf, kiła i mogiła.

ArkaGdynia

Zgadzam się z przedmówcami. Nie polecam... chyba, że jesteście pod ścianą.

Zero perspektyw, kiepskie pieniądze i klimat też do dupy. Jeśli masz ochotę zmarnować swój czas, śmiało. Nie pozdrawiam

biedatom

Jeśli dogadasz się z "szefem - Panem Zbigniewem" po rekrutacji podpisuj umowę przedwstępna - inaczej nigdy nie dostaniesz tego na co się umówiłeś/aś. Przerost obowiązków - jeśli do biura, jesteś na straconej pozycji, produkcja nie ponosi konsekwencji za błędy - Ty je ponosisz. Jeden szef + niekompetentna córeczka. ISO niby jest, ale wszyscy mają to totalnie w d.... Jeśli nie jesteś pod ścianą olej, chyba że na produkcję - nie wyrzucą dopóki totalnie nie przegniesz, spóźnienia uchodzą, na żądanie z powodu kaca też, olewanie ściem szefa to porządek naturalny. Nie wierz słowu premia - to mit w tej firmie. Wielki plus to wypłata zawsze w terminie, tyle że podzielona na pół - 50% do 1-ego, drugie 50% do 10-tego. Nie licz na socjal.

Zostaw opinię o Beditom Sp.j. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beditom Sp.j.