BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j.

Toruń

Opinie o BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j.

benek

Zdecydowanie odradzam szef nie docenia pracowników którzy się starają i chcą rozwijać firmę. W firmie pracuje około 30 osób, średnio co miesiąc zwalnia się pracownik bo ma dość szefa i jego fochów. Na zebraniach szef wkręca pracownikom że to on "wymienia ludzi by innym pracowało się lepiej".

Sprężyna

Potwierdzam wszystko co tu zostało napisane.

Sprężyna

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Szkoda czasu i nerwów, typowa polska amatorka.

A-Pracownik

Ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko było tak, jak powinno. Pieniądze na czas, praca zawsze jest, a i szef przyjdzie i porozmawia z nami. Ludzie pracujący tam są (byli) bardzo w porządku, nie wiem jak to teraz wygląda.

prorok

ooooo to ciekawa opinia ! pójdzie w świat ... napewno

mAB

firma ma potencjal, ale wlasciciele nie rozumieja rynku. Pan Zbyszek jest jeszcze czlowiekiem z ktorym mozna porozmawiac, ale i tak jest ciezko. Od kad jest jego brat to jest coraz gorzej. Nikt nie wie co sie dzieje wokol. Ceny sie zmieniaja bezsensu i co chwila. Pracownicy nie sa szanowani, robi sie [usunięte przez moderatora]. Drodzy szefowie, zmiencie sposob myslenia, bo sami zaczniecie sprzedawac bramy. Pracownicy moga wiecej, ale trzeba ich docenic.

Zostaw opinię o BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j.