Opinie o BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j. w Gdynia

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wiechu Nowy wpis

Mam pytanie czy to prawda że beditom się sprzedał firmie wikęd?

Czy zdarzają się nadgodziny w BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j.?

Pracowni Nowy wpis

Czasami nadgodziny się zdarzają. Są dodatkowo płatne

Maria Nowy wpis
@Pracowni

A ile to znaczy dodatkowo. O ile więcej od normalnej stawki zarabia się w przypadku nadgodzin?

Karol

Hej, a czy próbne dni są płatne ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Lucas

Pracuję od pewnego czasu. Przedtem zaliczyłem kilka firm produkcyjnych i w usługach. Jestem naprawdę zadowolony.Dobre wynagrodzenie, wszyscy na umowy o pracę,warunki pracy i socjal bez zarzutu dobra atmosfera , kierownik produkcji bardzo w porządku bez zbędnego dystansu i można się dogadać jeżeli masz jakiś problem. Ludzie z biura też ok. Jestem naprawdę zadowolony. Lubię atmosferę w BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j. za: pracownicy są traktowani z szacunkiem

Gabriela
@Lucas

A czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w BEDITOMIE? Czy dla pracowników oferowany jest pełny pakiet socjalny? A może pracownicy mają do wyboru konkretne dodatki? Czekamy na Twoją odpowiedź.

robert
@Gabriela

Bardzo dobry poziom wynagrodzenia podstawowego na umowę o pracę + wysokie premie uznaniowe. Bardzo elastyczne podejście w sprawie planowania urlopów i urlopów na żądanie. Warunki socjalne w firmie bardzo dobre

Lucas
@Gabriela

Potwierdzam opinię Roberta . Jeżeli dobrze pracujesz masz podwyżki bez wnioskowanie o nie.

robert

Bardzo dobre warunki pracy w biurze i na produkcji. Szkoda , że nie ma więcej takich firm. Firma z bogatą tradycją i zorientowana na przyszłość. Polecam

Gabriela

Skąd takie wnioski? Dlaczego słowo szef piszesz w cudzysłowie? Czy jeśli zachowanie szefa Ci nie odpowiadało, próbowałeś zwrócić się do niego ze swoimi uwagami? Warto rozmawiać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w firmie. Być może, szef rozważyłby Twoje sugestie, gdyby tylko je od Ciebie usłyszał?

Bartosz

Czy ktoś może powiedzieć coś odnośnie benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? @Wieśniak, czy możesz powiedzieć coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w BEDITOMie?

Wieśniak

Kasa na czas, zatrudnienie na etat. Atmosfera OK. Nie ma "dociskania" wydajności tak jak np. w największej firmie w Chojnicach. Pracuje się spokojnie. Dla mnie trochę daleko z dojazdem.

Bartosz

@Obserwator Zawsze znajdzie się jakieś "ale". Niemniej jednak, cieszy mnie Twoja opinia. Z tego co rozumiem to atmosfera wewnątrz firmy Beditom jest w porządku. Bardzo ogólnikowo napisałeś o samych warunkach zatrudnienia, więc jeśli mógłbym Cię prosić, to proszę Cię abyś ten temat rozwinął. Jaka jest forma zatrudnienia w firmie i jak wygląda kwestia pakietu socjalnego, który pracodawca oferuje swoim pracownikom? Są to informacje, które na pewno przydadzą się każdemu, kto rozważa swoją aplikację do firmy Beditom.

Obserwator

Współpracuje z Beditomem już sporo lat, jest spoko. Większość pracowników pracuje po lat co najmniej kilkanaście i na produkcji i w biurze. Jakby było tak fatalnie jak piszą tutaj to by ci ludzie tam nie pracowali. Fakt bywają sytuacje że nowo zatrudnieni nie znajdują się ani w zespole kolegów ani w firmie i odchodzą. Wiem, że wypłaty są regularne a warunki pracy OK. To rynkowa firma produkcyjna nie administracja państwowa... Zawsze będą niezadowoleni którzy odchodzą bo nie podoba im się albo wynagrodzenie albo koledzy albo obowiązki.

Sprężyna

Potwierdzam wszystko co tu zostało napisane.

Sprężyna

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Szkoda czasu i nerwów, typowa polska amatorka.

A-Pracownik

Ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko było tak, jak powinno. Pieniądze na czas, praca zawsze jest, a i szef przyjdzie i porozmawia z nami. Ludzie pracujący tam są (byli) bardzo w porządku, nie wiem jak to teraz wygląda.

prorok

ooooo to ciekawa opinia ! pójdzie w świat ... napewno

mAB

firma ma potencjal, ale wlasciciele nie rozumieja rynku. Pan Zbyszek jest jeszcze czlowiekiem z ktorym mozna porozmawiac, ale i tak jest ciezko. Od kad jest jego brat to jest coraz gorzej. Nikt nie wie co sie dzieje wokol. Ceny sie zmieniaja bezsensu i co chwila. Pracownicy nie sa szanowani, robi sie [usunięte przez moderatora]. Drodzy szefowie, zmiencie sposob myslenia, bo sami zaczniecie sprzedawac bramy. Pracownicy moga wiecej, ale trzeba ich docenic.

Zostaw merytoryczną opinię o BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j. - Gdynia

BEDITOM Z. Bednarczyk sp.j.