Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Z tymi dniowym pisanym to tylko u Lecha tak słyszałem.

Re

Jest w ogóle jakis numer do nich? bo 12 290 03 65 nikt nie odbiera nigdy.. ?

dormen

w tym zakladzie wszystko jest zle nie ma narzedzi podstawowych nie ma czym pracowac, umia tylko karac ludzi i dawac im nagany za pierdoly niby bhp przestrzegaja a huja prawda co najwazniejsze mizerne zarobki.

fdgjdjhdf

Slyszalem ze nie którzy są kryci przez kierownika i maja pisane dniówki a ich w cale niema w pracy.

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
piłsudski Jozef

nie rozumiem dlaczego taka firma wielka jak cat placi takie male pieniadze ochłapy a kopalnie zadluzone sie ratuje

nowy

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, samych sukcesów zawodowych i kasy

Kinio

To tyraj, włącznie z biurem!!!

Korg

Firma KAT to trzeci świat, nie polecam, aż szkoda mi czasu na rozpisywaniem się nad tą firmą. Wymagania z kosmosu a kasa to żenada!!!

a jak

W takim zakladzie nie warto srac pod prysznicem

KapitanBąba
@a jak

Ci spawacze powstaną i wkoncu zaczna walczyc o swoje PRAWA bo jak niebaedzie NAS nie będzie waS biale kaski Sa w 75% Po NIC taka prawda sraja jak wiozytacja itp wtedy się pojawia bhp tpm a sami wchodząc na chale wdychają ten SMOG pANIE BHP może by tak ruszyc gLową (A nie Ze Góra Cisnie:D)

Inz procesu
@KapitanBąba

Wmawiajcie se co chcecie, spawaczy jest wystarczajaco jak ktoremus nie pasuje to sio na Bitron albo do Ergomu montowac srubki. Spawac, robic normy, robic co biuro kaze a nie dyskutowac pozdr

Inz procesu

Jak tam moji kochani spawacze widzę cieszycie sie z premii? Tylko nie zabalujcie za te 150zl bo od 1 kręcimy czasy cobyście sie zbytnio nie rozleniwili.

CR

Czy nasze wspaniałe związki zawodowe zaczną robić cis w kierunku tego żeby w tym zakładzie poprawiły się jakieś świadczenia socjalne ? No chyba nikt nie jest zadowolony z premii 150 zł. Panowie zacznijcie coś robić, albo zmiencie przywódcę. Jak się słyszy, że belgusy mają extra 4tyś. Euro na wakacje to normalnie krew zalewa, że my się godzimy na takie grosze.

linia CC

dziś przechodziłem przez linie skirt i własnym oczom nie wierzę chyba połowa ludzi tam pracujących to wynajem z firmy BODEX jeszcze tak dalej to wizja zero 2020 to nie będzie CAT tylko BODEX ha ha ha ha

ktos

Mysle ze konserwa turystyczna na gwiazdke nam wystarczy

Niestety, ale to wszystko to głównie wina tego, że nasz wspaniały ojciec dyrektor jest strasznie skapy. Słyszałem, że chłopaki czekają już 2gi miesiac na podpis szanownego ojca w sprawie ich nowych angazow w związku ze ze zmianą stanowiska. ( lekka kpina). Wspomnieć należy jeszcze o wspaniałej premii na święta 150 zł. WSTYD WSTYD WSTYD. Firma tradycje ma, ale widać gołym okiem, że Polaków traktują jak śmieci.

Proponuje powiekszyc miejsce w biurze dla nastepnych lamusow ktorzy pracy nie moga sobie pochytac po studiach

oczy waszki

I zastanawia mnie ile biuro bierze ?? Za to ze c...a tam robia a tylko na nas napi...lja.To dzieki nam ta firma istnieje oni nic nie potrafia tylko jeszcze dobic czlowieka

oczy waszki

Ja mam taka propozycje zeby to co dadza nam na swieta oddac na jakis dom dziecka zeby chociaż dzieci cosmialy z tych swiat

maurycy
@oczy waszki

zgadzam sie z kolega. przelac na dzieci ale nie od firmy a od pracownikow.

Związek Zawodowy

Związek zawodowy jest najlepszym rozwiązaniem i możliwością wpłynięcia na pracodawce oraz poprawę warunków pracy.Ponownie zachęcam do kontaktu E-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl lub www.solidarnosckatowice.pl

prawdy dotyk

Ciekawi jesteśmy jakie sw datki dadza pewnie po 100 zl na sw jak na firme CAT yyyyy z tradycjami to chyba cos nie tak biuro po 700 spawacze po 100 zl nasze wypracowane socjalne plny idą na coca cole dla biura i catering a pracownik przylapany na jedzeniu poza przerwa dostaje upomnienie ale nikt nie widzi biura ktore maja przerwe kiedy tylko zapragna tak wiec robmy cos dzialajmy dajmy odczuc im nasze niedogodnosci w jednosci sila wiec zlaczmy sie

buhahs

Nawet prawa pracy nie znają już nie wspomnę o respektowaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.