Elektronet.Marcin Bereśniewicz

Gdańsk

Opinie o Elektronet.Marcin Bereśniewicz

Krzysztof i Basia z Gdańska

Firma ELEKTRONET instalowała w naszym domu system alarmowy, system kamer CCTV oraz różnego typu sterowanie w instalacji elektrycznej.Jesteśmy bardzo zadowoleniu ze współpracy z tą firmą. Pracownik tej firmy przeprowadza u nas coroczne przeglądy wszystkich systemów i zawsze wszystko działa bez żadnych usterek.

AGATA

Solidnie wykonana instalacja alarmowa. Użyto naprawdę bardzo dobre podzespoły i położono duży nacisk na bardzo solidny montaż. Co roku przeprowadzają u nas coroczne serwisy i nie ma żadnych fałszywych alarmów. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam tą firmę.

Piotr z Gdańska

Firma ELEKTRONET MARCIN BEREŚNIEWICZ to godny polecenia partner biznesowy.Zlecenia wykonuje bardzo sumiennie a systemy alarmowe, systemy CCTV oraz innego rodzaju systemy teleinformatyczne są wykonane z największą starannością i znajomością technik instalatorskich.Polecam tą firmę jako wykonawcę wszelkich instalacji teleinformatycznych i teletechnicznych. U mnie firma ta instalowała system alarmowy,telewizję przemysłową oraz sieć LAN.

Zostaw opinię o Elektronet.Marcin Bereśniewicz - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektronet.Marcin Bereśniewicz