Tayama Polska Robert Prandota i Wspólnicy sp.j.

Adres: Słoneczna 4, 40-135 Katowice

NIP: 6342182846 REGON: 273583091 KRS: 0000088424

Tayama Polska Robert Prandota i Wspólnicy sp.j.

Opinie o Tayama Polska Robert Prandota i Wspólnicy sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

Krzysiek
 Opinia

Sporo opinii jest na temat jakości usług. Mógłby ktoś napisać jak aktualnie wygląda temat pracy w Tayama? Szukają w ogóle kogoś do pracy?

Zeus
Nazwa działu: Handlowy

Marny towar- dużo reklamacji

Opinia

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w Tayama Polska Sp.j. Oddział, dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

oszukany
 Opinia

firma naciągaczy-sprzedają towar bez instrukcji obsługi to znaczy jest ale dla anglika a co polak chyba musi iść na kurs,bo firmę tayama nic to nie obchodzi jak mi powiedział pracownik "mogę odesłać jak mi się nie podoba",czy to jest normalne podejście do klienta.zastanówcie się ludzie zanim coś u nich kupicie, ostrzegam

anglik
@oszukany 23.12.2015 21:54

ucz się człowieku języków...

quenton
@oszukany 23.12.2015 21:54

Czyli nie było instrukcji po Polsku a nie że ktoś cię oszukał . Proponuje wypowiadać się precyzyjnie a nie rzucać byle co na lewo i prawo bo tak najłatwiej .

Tak1Nie

włodek
@oszukany 23.12.2015 21:54

Ja nie muszę mam Ciebie od tego niedouczony mądralo, a instrukcje po polsku jest Twoim zasmarkanym obowiązkiem dostarczyć!!!!!!!!!!!!!

Opinia

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Tayama Polska Sp.j. Oddział? Możecie się tym podzielić na forum?

klient

totalne DNO!!!

Tak1Nie

tre
@klient 28.10.2016 12:34

Może coś więcej

Boy
 Opinia

Smieszna firma. Rozmowa kwalifikacyjna jedna z gorszych jakie mialem. Przychodzisz na rozmowe na jedno stanowisko, a wypytuja Cie, czy nie chcialbys zostac przedstawicielem handlowym... Smiechu warte. Nie polecam.

Tak3Nie

nieuk
 Opinia

@anglik 2016-09-02 22:29:44 dobrze, że Ty wyuczony człowiek jesteś - językoznawca się znalazł

looki
 Opinia

Fajnie tam było, gdyż byłem :)

Zostaw opinię o Tayama Polska Robert Prandota i Wspólnicy sp.j. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tayama Polska Robert Prandota i Wspólnicy sp.j.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.