Tayama Polska Sp.j. Oddział

@klient 28.10.2016 12:34
totalne DNO!!!

Może coś więcej

Boy

Smieszna firma. Rozmowa kwalifikacyjna jedna z gorszych jakie mialem. Przychodzisz na rozmowe na jedno stanowisko, a wypytuja Cie, czy nie chcialbys zostac przedstawicielem handlowym... Smiechu warte. Nie polecam.

nieuk

@anglik 2016-09-02 22:29:44 dobrze, że Ty wyuczony człowiek jesteś - językoznawca się znalazł

oszukany

firma naciągaczy-sprzedają towar bez instrukcji obsługi to znaczy jest ale dla anglika a co polak chyba musi iść na kurs,bo firmę tayama nic to nie obchodzi jak mi powiedział pracownik "mogę odesłać jak mi się nie podoba",czy to jest normalne podejście do klienta.zastanówcie się ludzie zanim coś u nich kupicie, ostrzegam

anglik
@oszukany 23.12.2015 21:54

ucz się człowieku języków...

quenton
@oszukany 23.12.2015 21:54

Czyli nie było instrukcji po Polsku a nie że ktoś cię oszukał . Proponuje wypowiadać się precyzyjnie a nie rzucać byle co na lewo i prawo bo tak najłatwiej .

looki

Fajnie tam było, gdyż byłem :)

Zostaw opinię o Tayama Polska Sp.j. Oddział - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tayama Polska Sp.j. Oddział